Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uruchomienie podwójnej navi w A4 B9


Muskel1
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Muskel1,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Ja jak odpale AA i google maps to nam tylko wyświetlane na MMi,a na Vc nic się nie wyświetla pusta karta,czy po spatchowaniu będę miał po odpaleniu AA mapiki z Google widoczne na Vc?,posiadam duża MMi z srebna ramnka

Edytowane przez Daniel0605
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spatchowaniu będziesz miał na VC widoczne mapki nawigacji (tak jak już wyżej opisałem z zapożyczonym zdjęciem z sieci).

Ja mam uruchomiony Google Earth, dlatego na VC mam widok mapek z Google Earth ale to jest osobny temat i nie da się tego tym patchem aktywować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w praktyce sie jedzie kiedy masz ustawione w tych 2 nawigacjach ten sam cel? Chodzi mi o wskazowki glosowe - jedna przez druga sie przekrzykuje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie są aktywne. Nie przekrzykują się ale masz podwójne wskazówki głosowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tutorial dobra robota, mam jednak  problem z aktywacją zielonego menu.

Przy próbie aktywacji w VSDS trybu deweloperskiego mam taki komunikat.

kod dostępu miałem 20103 bo S12345 nie był przyjmowany, jakieś sugestie ?

 

obraz.png.0dcb0d55008862e958afac36ebf04798.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to mogę Ci za pomocą VCDSa uruchomić zdalnie. Laptop musi być podłączony do auta, VCDS uruchomiony i dostęp do internetu. Za pomocą team viewer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, kokos73 napisał(a):

super fajnie ale VCDS klon wiec raczej przy podpięciu pod internet zablokuje kabel.

Dodajesz wykluczenie antywirusa dla folderu tam gdzie jest zainstalowany VCDS i wszystko będzie działać zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

A jak nie to mogę Ci za pomocą VCDSa uruchomić zdalnie. Laptop musi być podłączony do auta, VCDS uruchomiony i dostęp do internetu. Za pomocą team viewer.

wszystko gotowe.  jak mam ci podać dane do połączenia. nie mogę wysłać do ciebie pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę, ale właśnie chcę odblokować dual navi, niestety żeby to zrobić muszę posadzić patcha, a nie wiem czy na obecnym sofcie mogę to bezpiecznie zrobić.. stąd pytanie o możliwość update softu mimo innego regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopnę się z pytaniem - czy Android Auto można wrzucić w Virtual Cockpit? Nie dałem rady tego wyklikać. Auto nie ma fabrycznej nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pytanie do Muskel

Posiadam a6 c8 2019 

W załączniku zdjęcie wersji mmi.20231229_140411.thumb.jpg.992e852ef816d8d89bb05d104f5301f6.jpg

Pytanie czy da się coś zrobić aby podczas używania android auto i aktywnej nawigacji Google gdy prowadzi do celu aby w zegarach była wyświetlana mapa audi, bo teraz wyświetla mi się kompas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po zmianie oprogramowania i wgraniu najnowszej mapy audi działało. Na zegarach była mapa audi a na wyświetlaczu mmi była uruchomiona mapa google z ustawionym celem. Działało dopóki jak ustawiłem cel na mapach audi to wtedy pojawił się kompas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2023 o 20:48, arson15 napisał(a):

Wczoraj po zmianie oprogramowania i wgraniu najnowszej mapy audi działało. Na zegarach była mapa audi a na wyświetlaczu mmi była uruchomiona mapa google z ustawionym celem. Działało dopóki jak ustawiłem cel na mapach audi to wtedy pojawił się kompas. 

To działa ten sposób czy nie? Bo nie rozumiem jak mógł się pojawić kompas na mapach AUDI czyli tych wbudowanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...