Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Komputer do błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy posiada ktoś może komputer do audi a4 b6 2001 diesel ,bo szukam na allegro i zaczynają się tańsze dopiero od diesla 2004 a chciałbym sobie kupić dla siebie.

Opublikowano

Komputer do czego? Bo ja tego nie kumam, jeno mogę się domyślać.

Pomijam już fakt że to nie ten dział. Dział kupię jest troszkę niżej.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
2 godziny temu, Lazarovicz napisał(a):

Czy posiada ktoś może komputer do audi a4 b6 2001 diesel ,bo szukam na allegro i zaczynają się tańsze dopiero od diesla 2004 a chciałbym sobie kupić dla siebie.

Przykładowy:

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, whyduck1 napisał(a):

Przykładowy:

ALLEGRO.PL

 

A jeśli będę miał przejściówkę do telefonu to będzie chodzić ,ktoś takie coś sprawdzał?

Wielkie dzięki za polecenie ;)

Opublikowano

Nie będzie, na telefon masz obdeleven.

Opublikowano
1 godzinę temu, Lazarovicz napisał(a):

A jeśli będę miał przejściówkę do telefonu to będzie chodzić ,ktoś takie coś sprawdzał?

Wielkie dzięki za polecenie ;)

To jest tylko sam kabel. Jeszcze trzeba "zdobyc" do niego działającego vcdsa. 

Opublikowano
13 godzin temu, Lazarovicz napisał(a):

A jeśli będę miał przejściówkę do telefonu to będzie chodzić ,ktoś takie coś sprawdzał?

Wielkie dzięki za polecenie ;)

To jest kabel do kompa/lapka. Oprogramowanie do "zdobycia" w sieci. Sprzedawca tego kabla być może pomoże.

99% forum leci na chińskim klonie vcds.

 

Opublikowano
W dniu 5.04.2023 o 08:53, Langista napisał(a):

Nie będzie, na telefon masz obdeleven.

Chyba nie do końca prawda ;)

Jeśli ma telefon z OTG, i ma tam zainstalowanego Windowsa XP lub nowszego to może śmiało podłączać ten kabel i powinno działać :)

Opublikowano
2 godziny temu, Elhape napisał(a):

Chyba nie do końca prawda ;)

Jeśli ma telefon z OTG, i ma tam zainstalowanego Windowsa XP lub nowszego to może śmiało podłączać ten kabel i powinno działać :)

Szczerze wątpię, aby ktoś zadający takie pytania miał taki telefon :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.04.2023 o 18:17, Langista napisał(a):

Szczerze wątpię, aby ktoś zadający takie pytania miał taki telefon :hi:

Nie mam ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.04.2023 o 09:56, przem8 napisał(a):

To jest tylko sam kabel. Jeszcze trzeba "zdobyc" do niego działającego vcdsa. 

No właśnie ,będę szukał ,chyba ,że ktoś coś ma sprawdzonego 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.