Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obsługa zmieniarki Audi Chorus 1


Sebus 05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam radio Audi Chorus 1 i myślałem,  żeby podłączyć adapter mini iso -aux niebieska kostka , ale okazało się, że te radia nie obsługują zmieniarek , ale u mnie są piny w ostatniej kostce wiec coś było przerabiane czy po co one są? Bo w Gamma nie obsługuje zmieniarki i nie ma pinów. Jest ktoś kto się zna i by doradził? Będę wdzięczny.

20230405_152630.jpg

20230405_152635.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie chce,  mam te zadbane, najwyżej się gdzieś wlutuje jeśli można 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to nie na temat, ale masz radio 1 din to nie lepiej kupić jakieś dobre radio ,,marketowe,, np jakiś pionek, które dobrze będzie grało niż się bawić z ograniczeniami ori radia? jak masz 1 din to naprawdę idzie dobrać odpowiednie wizualnie radyjko co by po oczach nie raziło szczególnie w a4 b5... problem wizualny mają ludzie w przypadku 2 din, tam faktycznie ciężko coś spasować z konsolą aby współgrało, natomiast w 1 din moim zdaniem problemu większego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sebus 05 napisał(a):

Witam posiadam radio Audi Chorus 1 i myślałem,  żeby podłączyć adapter mini iso -aux niebieska kostka , ale okazało się, że te radia nie obsługują zmieniarek ,

Na pewno?

Sprawdź w kodowaniu radia czy nie wystarczy przypadkiem zakodować zmieniarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1akurat pamiętam w concercie w b5 jak dokładałem zmieniarkę to ruszyła bez kodowania 

 

Druga sprawa jak w chorusie mialby wybrac zmienkarkę jak nie ma przycisku na panelu do wyboru trybu ( w concercie jest przycisk mode którym przelaczasz między kaseta , radiem a zmieniarką )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Banan napisał(a):

@Muskel1akurat pamiętam w concercie w b5 jak dokładałem zmieniarkę to ruszyła bez kodowania 

 

Druga sprawa jak w chorusie mialby wybrac zmienkarkę jak nie ma przycisku na panelu do wyboru trybu ( w concercie jest przycisk mode którym przelaczasz między kaseta , radiem a zmieniarką )

Tys prowda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie ma opcji zmieniarki w chorus 1 to mamy dwie opcje, tak na szybkiego wklejam a kolega niech doszuka i doczyta:

 

1) https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1259314.html

 

2)

ALLEGRO.PL

 

3)

 

4)

 

 

....ale uważam że w przypadku 1 din naprawdę kupić dobre radyjko tylko stonowane nie jakieś krzykliwe, jak się dobrze poszuka to radyjko nawet będzie współpracować z regulacją natężenia podświetlenia deski ( w jvc tak miałem), do tego odpowiednia ramka ( bo są różne) i naprawdę będzie to dobrze wyglądać plus rozbudowane możliwości do współczesnych nośników... Może niech kolega przemyśli sprawę czy tak nie byłoby lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mi zależy na tym aby radio było oryginalne , z resztą podoba mi się i cieszy mnie nagłośnienie z tego radia , nie mam jakichś wybitnych wymagań,  ale znalazłem na Yt filmik jak gość to robi , trochę jest niejasny bo nie wiem gdzie do końca wlutował i jakie użył kondensatory , ale napisałem na mail do niego może pomoże i wtedy aux bym sobie fajnie doprowadził,  mi tam nie przeszkadza aby włożyć kasetę żeby nie przełączało na aux.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...