Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Lista modów + kilka pytań --> NIEDŁUGO NOWE FOTY !!!!!


pjngwjn

Rekomendowane odpowiedzi

no mam nadzieję, że będzie gites! :naughty:

a napiszcie mi.

Jeśli mam ten samochód na gaz i codziennie rano muszę wyjeżdżać do pracy, to mogę rozgrzać silnik do momentu kiedy wskazówka będzie pokazywała mniej niż 1000obr. ? (czyli 900?) - czy temperatura silnika jest już wtedy wystarczająca, żeby przełączyć na gaz i śmigać do pracki czy raczej poczekać, aż wskazówka pokaże 60stopni?

pozdro!~a i jak możecie to dajcie mi linka do np. aukcji jakiejś z grillem poliftowym to będę miał na oku, bo chciałem zmienić. W ten sposób całkowicie zmienię przód mojego autka :naughty:

lampy zespolone + taki grill = piękna maszyna :decayed:

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2009, 18:48_________________________________________________kur!! doszły mnie koszty za wymianę wahaczy no zaje ... pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz link do grila:

http://moto.allegro.pl/item656159124_atrapa_audi_a4_99_po_liftingu.html

Ja tam się na gazie nie znam ale pewnie lepiej na bęzynce najpierw lekko rozgrzać silnik tak żeby się wskazuwka od tęperatury ruszyła i dopiero wtedy przełanczaj na podtlenek LPG :wink4: pewnie to troche jakby zdrowiej :decayed:

a i warto jakbyś sobie ten dział poczytał:

http://www.a4-klub.pl/smf/instalacje_lpg_i_cng-b27.0/

Autko ogulnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki za aukcję (chociaż to zdjęcie na niej jakieś bardziej odpychające niż przyciągające :hi:) jakoś dziwnie wygląda niezałożone, choć wiem wiem jak to się ma na klapie :gwizdanie:

Poczytam poczytam ... czyli lepiej, żebym czekał aż się wskazówka ruszy tak?

a myslałem, że jak obroty spadną poniżej 1000to temperatura silnika jest już większa niż 40stopni.

bo zawsze jak odpalam auto to są 1200obr. potem maleje maleje - i jak spadnie do 900 to przełączam i jadę, nie czekam, aż mi się wskazowka ruszy - i długo na to nie muszę czekać, bo przejadę 30sekund i już jest na 70stopniach i więcej ...

może ktoś bardziej doświadczony i ogarnięty się wypowie na ten temat ?

zapraszam do dalszych komentarzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne ze tak szybko na gazie ci podskoczy bo ma wieksza temp. spalania.

Obroty sie normuja jak ssanie sie wylaczy.

Nie powiem ci wiecej bo w zyciu nie mialem auta na gaz i nie bede miec szkoda silnika.

Ale wedlog mnie powinno sie najpierw rozgrzac na bezynie silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej listy modów dołączył komplet wahaczy Hans Preis (NIemcy)

dałem 900zł, na drugi tydzień wymiana + zbieżność :D

nareszcie nie będzie pukać :naughty:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 18:04_________________________________________________Do zamontowanych części doszły alu ramki na zegary :naughty:

super to wygląda, tylko chyba akurat mi się spaliła jakaś żaróweczka od licznika km tych przejechanych (przebieg :wallbash:)- nie pokazuje km :)

Wygląd :good:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powracając do tego gaziwa! W sekfencji jest tak że jak temperatura wody przekroczy 25"C (kwestja tego jak to zakładający gaz poustawiał :gwizdanie:)to się automatycznie na gaz przełączy i potem jest już taniocha :naughty:

chociaż to zdjęcie na niej jakieś bardziej odpychające niż przyciągające

nie marudz :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...