Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ostrzeżenie dla kupujących.


Octavia79

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym ostrzec ewentualnych kupujących przed nawet oglądaniem Audików A4 od tej sprzedającej. Wystawiająca ma kilka kont na OLX i prawdopodobnie na Otomoto. Byłem w sobotę oglądać tę "igiełkę" Samochód w opisie super, hiper, bez żadnej ryski itd. W rzeczywistości przód nieudolnie naprawiany u pana Mietka w stodole, lakierowany "pod chmurką", na masce pękająca szpachla i na dodatek brak pokrywy silnika. Dalej już nie oglądałem i odjechałem bez podziękowania. 

WWW.OLX.PL

49900 zł: 49 900 zł: Witam na sprzedaż posiadam samochód jakim jest Audi A4 B8 napędzaną wysokoprężnym silnikiem 2.0TDI o mocy 136KM w połączeniu z manualną 6-stopniową skrzynią biegów. Blacharsko...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tragedia, ale też szukać polifta w wersji 136koni... to też słabiutko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Octavia79 napisał(a):

Zrobić 170 KM, to godzinka z małym haczykiem.

tak ale świetle późniejszej sprzedaży raczej można usłyszeć jedynie "mlaskanie" potęcjalnych kupujących 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko uwierzyć w pękającą szpachel na masce, a może koleżka nie utargował ile chciał i taki odwet wymyślił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, krzychuG napisał(a):

Ciężko uwierzyć w pękającą szpachel na masce, a może koleżka nie utargował ile chciał i taki odwet wymyślił?

Możesz udać kupca i sprawdzić. Uważaj, bo ona ma chyba 3 czarne A4, w  tym jedna automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 12:08, 1szewczi90 napisał(a):

no to tragedia, ale też szukać polifta w wersji 136koni... to też słabiutko 

 

A dlaczego?
Bo właśnie przeglądam Autoscout24 w Belgii i sporo jest właśnie 136 KM. Można to przecież podkręcić do +- 170 KM, prawda?
A może ktoś by mi napisał jak to jest z tymi 2.0 TDI B8 w poliftach 2014-2015 r.? Które są na piezoelektrykach, które mają DPF bo kuźwa nigdzie znaleźć nie mogę? Z tego co paczam na autocentrum to w latach 2013-2015 były 3 rodzaje silników z mocą 136 KM, tylko które są które? Które mają regenerowalne wtryski, a które piezo? Te Goebelsy to jednak w zemście za wojnę chyba wymyślają.... ;)

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Azbest napisał(a):

latach 2013-2015 były 3 rodzaje silników z mocą 136 KM

Są tylko 2 silniki z mocą 136 KM, mianowicie CAGB oraz CJCB.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Azbest napisał(a):

Bo właśnie przeglądam Autoscout24 w Belgii i sporo jest właśnie 136 KM. Można to przecież podkręcić do +- 170 KM, prawda?
A może ktoś by mi napisał jak to jest z tymi 2.0 TDI B8 w poliftach 2014-2015 r.? Które są na piezoelektrykach, które mają DPF bo kuźwa nigdzie znaleźć nie mogę?

mialem takiego cagb podkręcone na 189koni, wszystkie B8 mają dpf (chyba że ktoś wytnie :) )

Edytowane przez RALF76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...