Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8T quattro - powrót do seryjnego układu wydechowego


Jaroslaw_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Po 2 letniej zabawy z przelotem zabrali dowód.
Chcę kupić wydech, kompletny, do a4 b6 1.8t quattro sedan ale są braki w sieci, czy kompletny układ podejdzie z innej wersji na sztukę p&p? np. A4 B6 3.0 V6 lub b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zabrali?

Edytowane przez morelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, morelo napisał(a):

Czemu zabrali?

Przelot = za duża ilość DB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 nie podejdzie, inne kolektory są i musiał byś zaraz za środkową puchą ciąć i zmontować zejście do jednej rurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P&p to moze z 2.0 ale głowy nie dam. Vki mają 2 rury. Można to w miare łatwo pożeźbić - ja mam z 3.0 zrobione tak, że wyciąłem i zaślepiłem jedną z rur idącą do środkowej puchy. Nie pamiętam tylko czy średnice się nie różniły bo mam tam wspawany kawałek rurki do oryginalnego łączenia - albo było za krótko albo jest mała różnica średnic.  Można by też zamiast wycinać drugą rurę wspawać Y pipe i to łądnie połączyć. Od wysokości środkowej puszki w tył wszystko pasuje p&p - wieszaki i kształt jest taki sam.  Kwestia wyrzeźbienia połączenia z przodem wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba trafiłeś na jakiegoś złego policjanta. Ja też mam przelot 3 cale i jest głośno na obecny moment trzy przeglądy techniczne przeszło oraz cztery kontrole policyjne, oczywiście nie mieli miernika ale zero jakiegokolwiek zainteresowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, morelo napisał(a):

Kurde chyba trafiłeś na jakiegoś złego policjanta. Ja też mam przelot 3 cale i jest głośno na obecny moment trzy przeglądy techniczne przeszło oraz cztery kontrole policyjne, oczywiście nie mieli miernika ale zero jakiegokolwiek zainteresowania. 

2 lata tak jeździłem, przeszedł przegląd, kontrolę również. Szkoda się wkurzać, trzeba załatwić przegląd i wrócić do odpowiedniego stanu  :banan: Najprawdopodobniej znalazłem p&p do benzyny quattro z tego modelu, czekam na potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa z tymi decybelami. A nie miałeś możliwości założenia jakiegoś DB killera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...