Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakich silników unikać w A4 B9 2017-2018?


Jari1234567

Rekomendowane odpowiedzi

wymiana tylko statyczna, olej plus filtry w skrzyni, mało który serwis wymienia filtry musisz tego pilnować. w części mechanicznej oleju raczej się nie wymienia, jak quattro to warto wymienić w dyfrze. poszukaj na forum są te wszystkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wuPiotrek napisał(a):

w części mechanicznej oleju raczej się nie wymienia

 

Dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Dev napisał(a):

 

Dlaczego ?

 

A jakie są zalecenia producenta? Jaki jest interwał wymiany, jaki lać olej?

W żadnym aucie nigdy nie wymieniałem oleju w skrzyni, ja wiem że można, że być może warto, czytałem że niektórzy producenci skrzyń jasno mówią o tym nawet że tego oleju się nie wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to możesz całe życie chodzić w tych samych gaciach, zwisa mi. Ale auta od Ciebie już bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Dosyć wojaży po świecie ......fura przetestowana ..... 3 tyg. i 3 tyś km:-)

Piszę co posiada:

-ABS, ESP, podgrzewane siedzenia, panoramiczny dach, el. składane lusterka, elektr. hak, elektr. klapa bagażnika, czujniki zmierzchu i deszczu, asystent hamowania, rozpoznawanie znaków (to nie wiem bo nie wiem jak włączyć...a może nie ma?!), tempomat, klima jednostrefowa 😞 , czujniki parkowania przód i tył (brak kamerki 😞 ), fotele skórzane ze wstawkami alcantary, automatyczne ostrzeżenie o kolizji, wielofunkcyjna kierownica, nawigacja GPS, alufelgi 18", poduszki boczne przednie i tylne - kurtyny, bezkluczykowy dostęp, relingi, przyciemniane szyby, skórzana kierownica. To z tych nieoczywistych dodatków.

Wszystkiego co chciałem nie ma ale i tak jest spoko. Pali o litr mniej niż poprzedni A4 B8 150km!!

 

Słuchajcie dajcie jakieś namiary gdzie znaleźć skrypt do odblokowania zielonego menu!!! Chcę zobaczyć co mogę sobie odblokować!!! Np podświetlenie podłogi, aby podświetlenie w drzwiach świeciło cały czas a nie tylko przy otwartych drzwiach i parę innych bajerów.

MMI ma takie dane:

MHS2_ER_AU_P1242

Oprogramowanie MU 0213

HMI_AU_MIB2_H_ER_G21_C8_171602

Jakieś namiary jak zaktualizować soft i mapy.

Za pomoc dzięki......dopiero się uczę i dowiaduję co nieco o autku.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jari1234567 napisał(a):

Słuchajcie dajcie jakieś namiary gdzie znaleźć skrypt do odblokowania zielonego menu!!!

Nie ma czegoś takiego. To nie B8. Zielone menu odblokowuje się urządzeniem diagnostycznym.

 

2 minuty temu, Jari1234567 napisał(a):

Chcę zobaczyć co mogę sobie odblokować!!! Np podświetlenie podłogi, aby podświetlenie w drzwiach świeciło cały czas a nie tylko przy otwartych drzwiach i parę innych bajerów.

Nie ma tam nic takiego w zielonym menu. To nie B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jari1234567 napisał(a):

Jakieś namiary jak zaktualizować soft i mapy.

Za pomoc dzięki......dopiero się uczę i dowiaduję co nieco o autku.

Istnieje o tym obszerny wątek na forum, poszukaj:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...