Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki samochodowe - segment premium


FabianB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co obecnie polecicie którą firmę do wymiany piór na te płaskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał ASO. Kupujesz ramiona+pióra i po wszystkim. Na allegro znajdziesz wszystko w komplecie - aukcje są wystawione przez aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z wycieraczek oximo jestem zadowolony. Nie mają wysokiej ceny a jakość fajna i znajdziesz bez problemu mocowania jak w oryginalnych produktach bez zabawy z jakimiś adapterami jak to często bywa w innych markach wycieraczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Denso, Oximo i jeszcze jeden komplet. Pomimo wymiany ramion na nowe ASO dopiero wymiana piór na te ASO rozwiązała problem pozostałego brudu na wysokości oczu i przy drobnych opadach oczyszczanie szyby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie tylko ASO bo myślałem o piórach Valeo Silencio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem jak mówiliście wybrałem te ASO. Ale jeszcze dopytam one mają oznaczenia czy po stronie lewej/prawej montujemy dla kierowcy lub pasażera powinna być założona, szukać tego gdzieś na którą stronę je założyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, steve69 napisał(a):

One są jednakowe.

Długość ich to ja wiem, ale ASO lubi czasami mieć jeszcze swoje wytyczne co do montażu żeby było tak jak powinno, dlatego wolałem dopytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2023 o 15:34, FabianB napisał(a):

Długość ich to ja wiem, ale ASO lubi czasami mieć jeszcze swoje wytyczne co do montażu żeby było tak jak powinno, dlatego wolałem dopytać 

Nie bym był do końca przekonany właśnie wymieniłem i te pióra były wsadzone w oddzielne dekturowe opakowania w tym pudełku o innych numerach masz zdjęcia założyłem według "X"

IMG_20230805_190332.jpg

 

IMG_20230805_190417.jpg

 

Zagadka rozwiązana* założenie na odwrót powoduję nie przyleganie u kierowcy idealne pióra do szyby i środkiem wogole nie zbiera ono wody 😉 Co jest to całkiem zrozumiałe bo kąt szyby jest inaczej wyprofilowany.

Edytowane przez FabianB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odświeżam. Wycieraczki te pióra super posiadam już je od tamtego czasu i nie pozostawiają żadnych smug, nawet takich najdrobniejszych, zbierają świetnie. No, ale hałasują dokładniej tak zaskrzypią mi na szybie te gumy na krótko w momencie podczas gdy wycieraczki startują i powracają. Też się z tym ktoś spotkał? Co do pozostałych rzeczy nie mam żadnych obiekcji.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...