Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana zwykłych reflektorów na bi-xenon


Kuba03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcem zakupić do swojej b6 lampy bi-xenonowe ponieważ mam zwykłe reflektory które świecą słabo. Pytanie moje jest takie czy będą pasować one bez żadnych przeróbek w wiązce i czy da radę użytkować je i ustawić bez montażu samopoziomowania, spryskiwacze reflektorów posiadam bo mam b6 w wersji USA. Z góry dziękuję za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że masz B6 w wersji USA nie zmienia nic, zderzak masz dokładany ze spryskami i jak chcesz biksenon, to musisz zainwestować w układ samopoziomujący. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak jest oryginalny bo USA się trochę różni niż europejski i fabrycznie ma spryski do takich lamp. Chodzi mi czy kostki będą pasować bez większych przeróbek i czy da się ominąć samopoziomowanie czy może łatwiej by było przerobić moje lampy na biledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samopoziomowanie musi być, bo będziesz innych oślepiać i auto nie przejdzie przeglądu.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kuba03 napisał(a):

Chodzi mi czy kostki będą pasować bez większych

Nie będą i bez samopoziomowania nawet się nie zabieraj za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od lat zmienione na BiXenon z B7 bo zmieniłem przód na B7 kostki musiałem przerobić lampy świecą pięknie samopoziomowania nie mam można w lampie zmienić silniczki i sterować ręcznie ale nie bawiłem się w to lampy ustawione ciut niżej niż standard nie oślepiają a światło w nocy jest jak dzień przed autem a jak brakuje to długie jak włączę to wiewiórki na drzewach widać. Nie każdy diagnosta sprawdza czy jest samopoziomowanie. Polecam zmianę bo jest dużo na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...