Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nierówna praca silnika 2.0TFSI w A4 B8


Shkf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pare dni temu przy odpalaniu samochodu rano przed wyjazdem do pracy odpalił ale zaczął dziwnie podrygać i skakać silnik, dużo mocniej niż zawsze bo wiadomo te silniki jak to mówią są nerwowe itd nie wiem nie jestem mechanikiem. Wracając odpaliłem samochód, zszedł z dogrzewania itd na obroty 850. Na jałowym drgania czuć siedząc w środku, wrzucając D od razu zaczyna coraz bardziej bujać czuć to mocniej, przy R to zaczyna już mega mocno szarpać i czasem zdarzy sie że coś zagrzechocze jakoś dziwnie z pod maski. Nie mam komputera itd wiec na razie nic nie sprawdzę, mechanik dopiero za tydzien poltorej wezmie auto. A no i raz przy odpaleniu na zimnym samochód sie odpalil wskoczyl na 1100 rpm i nagle dostal taki uskok na 1000 rpm ale chwile pozniej wrocil znow na 1100 rpm. Z wydechu słychać nierówną pracę silnika takie pyrkanie jak to mogę ująć po swojemu, dźwięk nie jest tak prawie jednostajny jak zawsze tylko tak sobie pyrka. Za każdą uwagę itd z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobnie. Wymiana czujnika polozenia walka rozrzadu i walu korbowego, rozwiazalo moj problem.

07L 905 163 C — AUDI / SEAT / SKODA / VW Camshaft sensor

06H 906 433 — AUDI / SEAT / SKODA / VWCrankshaft sensor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...