Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

"B6 AVF Avant Quattro #Projekt Full 2x Sline # Kiera Multi S-Line b7 Cabrio # Gwint MTS # Brakes 320 # Bluettoth # GPS Navi .# Bose # Fotochrom skł. lustra Memory # CLH Xenon # Grzana kanapa # Ulter100mm # Fmic # Downpipe 2.75" # Turbo Hybryda GTB 1756

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, staniek napisał(a):

Dobrze porobiona :), ale i baza, trzeba przyznać, była nie zgorsza.

Podoba mi się i auto i podejście właściciela.

Tylny hebelek będzie nas zacisku T5 czy eS'kowym?

Swoją trzymam trochę krócej bo od sierpnia '13 ;)

 

Pozdr

Heble biorę od kolegi  @Wandej  o takie⤵️

heble 330.jpg

Opublikowano
  • Autor

@staniek To jak tak długo już ją też trzymasz , to trzymaj, nie opłaca się oddawać.

Opublikowano

A powiedz mi co masz za dokładkę przód? Bo kupiłem jakąś ala cupra składana z  trzech części i tak średnio pasuje 

Opublikowano
  • Autor

@Misieqq7 To jest gumowa dokładka ,na taśme 3M .Z cupry nie dawałem ,bo bym ją połamał przy krawężnikach ,i tych chopkach. Zobacz na link poniżej  :wink:

ALLEGRO.PL

 

Edytowane przez A4b6quattro

Opublikowano

What did you do exactly to b8 windows buttons , just take it out and replace b6 buttons ?

Opublikowano
  • Autor

@MarioR34 I changed them from panel b8 to panel b7, but they need to be slightly sanded on the side with a file. If you put them in the upholstery handle, you will see how many and what kind. You need to try how the buttons work.:)

   

                     20230507_204832.jpg.45b8565a2007c54672efb4c315417586.jpg20230508_200915.jpg.5e9018c741541f75f2e47236d5b31e3f.jpg20230508_200740.jpg.c6f006c046f9b79599aff7c927f19e5e.jpg20230508_200708.jpg.13b9b1247bfe85b3d6c4af701e6684ad.jpg

 

20230507_100604.thumb.jpg.1fc388bb763a460ffd5723fa32dffea3.jpg

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez A4b6quattro

Opublikowano
W dniu 1.10.2023 o 19:47, A4b6quattro napisał(a):

@staniek To jak tak długo już ją też trzymasz , to trzymaj, nie opłaca się oddawać.

Widzę nie tylko moja się ze mną tyle czasu "męczy" :decayed: ja już 12 lat razem

 

Gratuluję piękna sztuka :wink::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

A dziękuję @Edyta Coś tam się jeszcze ,zawsze podłubie?

Opublikowano
11 minut temu, A4b6quattro napisał(a):

A dziękuję @Edyta Coś tam się jeszcze ,zawsze podłubie?

to wiadomo :wink: zawsze coś się znajdzie:decayed:

Opublikowano

Ja już trzynasty rok dojeżdżam swoją bePiontkę. 

Ktoś da wincyj? ?

Opublikowano
Godzinę temu, krzysiek_f napisał(a):

Ja już trzynasty rok dojeżdżam swoją bePiontkę. 

Ktoś da wincyj? ?

17ty rok b4ke ?

Opublikowano
6 godzin temu, krzysiek_f napisał(a):

Ja już trzynasty rok dojeżdżam swoją bePiontkę. 

Ktoś da wincyj? ?

ja moją b5 miałem ok 16 lat.... niestety przez spotkanego idiotę na drodze nie ma jej już... to był taki wychuchany w ciągu tych lat klasyk... z racji tego że b5 jest prawie niemożliwe do kupienia w stanie sensownym (w Q) a kto posiada ten nie sprzedaje to kupiłem b6 ( i znalezienie sensownego egzemplarza też do łatwych zadań nie należało ) i znowu krok po kroku doprowadzanie auta do ładu, mimo że egzemplarz był dosyć zadbany to jednak sporo pracy jeszcze...

Edytowane przez sahipp

Opublikowano
5 godzin temu, Qesti napisał(a):

17ty rok b4ke ?

Chyba mamy rekordzista odcinka ?

Gratulacje

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś  walczę z małym przeszczepem, włącznika świateł z A4 b7 i A3 8P do mojej padaki?

 

20231102_142256.jpg

20231102_142245.jpg

20231102_142324.jpg

20231102_142303.jpg

20231101_104620.jpg

Opublikowano
W dniu 2.11.2023 o 15:20, A4b6quattro napisał(a):

Dziś  walczę z małym przeszczepem, włącznika świateł z A4 b7 i A3 8P do mojej padaki?

koniecznie wrzuć fotkę po ?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, sahipp napisał(a):

koniecznie wrzuć fotkę po ?

Przeszczep udany pacjent przeżył?⤵️

20231103_135156.jpg

20231103_134937.jpg

Opublikowano
24 minuty temu, A4b6quattro napisał(a):

Przeszczep udany pacjent przeżył?⤵️

20231103_135156.jpg

20231103_134937.jpg

 

 

 

pamietam jak u siebie to robilem to z 3h zabawy bylo a potem sie kaplem ze na opak zalozylylem i kolejne 1h zabawy 
image.png.733cf3b8e0cbbe8b920e6986bec90950.png

Edytowane przez Mukade93

Opublikowano
  • Autor

@Mukade93Ja cały włącznik rozebrałem i przymieżałem te pokrętło  ,aby właśnie odwrotnie nie założyć. Też mi zajęło z 1h ?

Opublikowano

...ale efekt bardzo fajnym gratuluje wam Panowie

Opublikowano
9 godzin temu, A4b6quattro napisał(a):

@Mukade93Ja cały włącznik rozebrałem i przymieżałem te pokrętło  ,aby właśnie odwrotnie nie założyć. Też mi zajęło z 1h ?

No zabawa była, tak samo z przyciskami od szyb ale Tera jest lala 

IMG_20231104_170506.jpg

 

Edytowane przez Mukade93

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.