Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T by Karpatka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam witam po raz kolejny 

Z racji moich pomysłów nie opłacało się robić B8 

Poszukiwania sedana 3L Q w PL były bez sensu bo nic nie ma i tak o to wpadło A5 

 

2007 rok 3 lytry 4x4

 

Z planów na najbliższy czas :

-hamulce z macana (już się malują)

-gwint (czeka na hamulce) 

-down pipe

-centralny ICEK

-zmiana koloru

-PPF na kolor

-wirus

 

z rzeczy już zrobionych :

 

-serwis olejowo filtrowy

-ramki w piano Black

-lampy p+t przyciemnione

-szyby p+t przyciemnione

 

 

Screenshot_2023-09-13-16-14-01-439_com.android.chrome-edit.jpg

Opublikowano

jaka skrzynia ?

Opublikowano

Wywal ten emblemat s-line z grilla i te naklejki s z dekielków. Czekam na więcej zdjęć auta.

Opublikowano
47 minut temu, liquid8p napisał(a):

Wywal ten emblemat s-line z grilla i te naklejki s z dekielków. Czekam na więcej zdjęć auta.

Zdjęcie przypomina te z ogłoszeń zagłębia handlarzy z Radomia i Ostrowii Maz.

Podkręcone foty no i te eSlajny...

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Dev napisał(a):

jaka skrzynia ?

Jedyna słuszna manual

 

8 godzin temu, krzysiek_f napisał(a):

Zdjęcie przypomina te z ogłoszeń zagłębia handlarzy z Radomia i Ostrowii Maz.

Podkręcone foty no i te eSlajny...

Bo to jest to auto z Radomia ?

S linę na felach juz nie ma 

Opublikowano
20 godzin temu, karpatka napisał(a):

Witam witam po raz kolejny 

Z racji moich pomysłów nie opłacało się robić B8 

Poszukiwania sedana 3L Q w PL były bez sensu bo nic nie ma i tak o to wpadło A5 

 

2007 rok 3 lytry 4x4

 

Z planów na najbliższy czas :

-hamulce z macana (już się malują)

-gwint (czeka na hamulce) 

-down pipe

-centralny ICEK

-zmiana koloru

-PPF na kolor

-wirus

 

z rzeczy już zrobionych :

 

-serwis olejowo filtrowy

-ramki w piano Black

-lampy p+t przyciemnione

-szyby p+t przyciemnione

 

 

 

Screenshot_2023-09-13-16-14-01-439_com.android.chrome-edit.jpg

Ładna:thumbup1:Jak ma być grubszy projekt to było jakiś większy hebel założyć a nie malusie brembo:bag:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Wandej napisał(a):

Ładna:thumbup1:Jak ma być grubszy projekt to było jakiś większy hebel założyć a nie malusie brembo:bag:

Aj akurat miałem przód z macana hehe 

Nie wszystko na raz :D

Opublikowano
  • Autor

Kolor zamówiony :D

IMG_20231006_115926.jpg

Opublikowano
W dniu 5.10.2023 o 20:05, karpatka napisał(a):

Jedyna słuszna manual

 

:no:

Opublikowano
W dniu 5.10.2023 o 14:57, krzysiek_f napisał(a):

Zdjęcie przypomina te z ogłoszeń zagłębia handlarzy z Radomia i Ostrowii Maz.

Podkręcone foty no i te eSlajny...

Hehe tak jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jaka jest możliwość dołożenia auxa albo podłączenia przez BT telefonu ?

Brak auxa mnie dobija hehe

 

Wpadło parę rzeczy 

Serwis olejowo filtrowy 

Oponki 

Gwint 

I dystanse 

Dopiero na sezon wlecą nowe felgi

IMG_20230923_120559.jpg

IMG_20230924_072535.jpg

IMG_20230927_191720.jpg

IMG_20230928_180945.jpg

Opublikowano
W dniu 8.10.2023 o 09:39, karpatka napisał(a):

Jaka jest możliwość dołożenia auxa albo podłączenia przez BT telefonu ?

Brak auxa mnie dobija hehe

 

Wpadło parę rzeczy 

Serwis olejowo filtrowy 

Oponki 

Gwint 

I dystanse 

Dopiero na sezon wlecą nowe felgi

IMG_20230923_120559.jpg

IMG_20230924_072535.jpg

IMG_20230927_191720.jpg

IMG_20230928_180945.jpg

Jesteś przekonany że ten gwint da radę dłużej niż 1 sezon? Co do aux zależy chyba od MMI. Ja mam 3g+ i przez bluetooth wszystko śmiga. Utwory ze Spotify przełączam z poziomu pokrętła głośności.

Opublikowano
W dniu 8.10.2023 o 09:39, karpatka napisał(a):

Brak auxa mnie dobija hehe

Prędzej dobije Cię ten gwint... 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.10.2023 o 02:48, Wandej napisał(a):

Jesteś przekonany że ten gwint da radę dłużej niż 1 sezon? Co do aux zależy chyba od MMI. Ja mam 3g+ i przez bluetooth wszystko śmiga. Utwory ze Spotify przełączam z poziomu pokrętła głośności.

Miałem już ten gwint parę sezonów oblatał

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, kamelus_ napisał(a):

Prędzej dobije Cię ten gwint... 

Przyzwyczajony jestem ;)

Opublikowano
  • Autor

Robił ktoś taki przelot ? 2,75 z przejściem na 2,5" jak to brzmi w dieslu V6

FB_IMG_1696696009463.jpg

Opublikowano

charczy jak gruźlik

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Dev napisał(a):

charczy jak gruźlik

Miałeś?

Opublikowano

Jo

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.10.2023 o 23:31, Dev napisał(a):

Jo

To jak to sensownie zrobić 

Zawartość dodana 0 minut później

Kolorek dotarł :D

IMG_20231019_083351.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.