Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nierówna praca silnika


michniewicz13456

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki nietypowy problem , może już był przerabiany, ale nie znalazłem odpowiedzi . Ostatnio odłączałem akumulator w audi i jak podłączyłem spowrotem  to zaczął cie,ko odpalać , przygasał ,odpalił pracował nie rowno i gasł i tak parę razy zanim się unormowało.  Uznałem że się przejadę  ,ale w czasie jazdy jak przyspieszałem zaczął szarpać  zanim poprostu wskoczył na obroty jak trzeba  . Dopiero po przejechaniu na ok. 25km jakby już normalnie zaczął pracować  i po nocy odpalać.  Uznałem że jeszcze raz odłączę aku i poczekałem 10 minut  . Objawy były takie same  . Uznałem że może lewe powietrze łapie  ale  tlumik mam caly wymieniony , tylna rura plastikowa za silnikiem wymieniona też  czwornik odmy też (oryginalny ) przepustnica przeczyszczona . I jeszcze raz  spróbowałem odłączyć aku tyle że jak podłączyłem to przed odpaleniem odłączyłem przeplywomierz . Nagle okazało się że jest wszystko ok z odpalił beż problemu , nie falował. To Uznałem że wymienie przeplywomierz  . Wymieniłem na taki sam z takimi samymi numerami i podłączyłem,  ale  problem nie ustal . Co to może być? ,  po przejechaniu 100 km zaświecił się check , po podpięciu kompa pokazywał komunikat że jest za uboga mieszanka 

Edytowane przez michniewicz13456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz czasem gazu? Kiedyś mi wężyk wpiszczający gaz w dolot sie odczepił i łapał lewe powietrze. Może u Ciebie tez gdzieś jest nieszczelność. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...