Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pobór oleju w A4 B6 1.8T BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

coraz bardziej się zniechęcam do tej gabloty…

 

brał olej jak głupi co tydzień dolewałem w końcu coś z tym chciałem zrobić okazało się turbo więc przy tej okazji chciałem zrobić rewolucję czyli…

 

wlecial DP,

drugi IC z bex,

sprzęgło z AWX,

wtryski z BAM, 

turbo hybryda,

no i oczywiście mapa

 

fajnie już było ale problemu dalej się nie pozbyłem 1500 km i cały bagnet wpierdzielil 

 

kompresja sprawdzona - idealna,

silnik uszczelniony żadnych wycieków,

 

podejrzenie że turbo puszcza w wydech i mam chęć to zweryfikować ale…

 

jak to jest z tym silnikiem? Realne jest przejechanie interwału od wymiany do wymiany (10 tysięcy km) bez dolewki lub z minimalną typu setka lub dwie 

Opublikowano
6 minut temu, MARCIN_XYZ napisał(a):

jak to jest z tym silnikiem? Realne jest przejechanie interwału od wymiany do wymiany (10 tysięcy km) bez dolewki lub z minimalną typu setka lub dwie 

Realne.

Opublikowano

Zrób antykoksa. Wymieniałes separator oleju?

Opublikowano
2 godziny temu, przem8 napisał(a):

Zrób antykoksa. Wymieniałes separator oleju?

Antykoks? 
 

Nie, nie wymieniałem 

Opublikowano

Mój tak ok 1l łyka na 10 tys, lałem antykoksa z tydzień temu i teraz zobaczę.

Trochę sam jesteś sobie winien wsadzając trochę grosza w nie do końca pewny motor.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
31 minut temu, Pieterb napisał(a):

Mój tak ok 1l łyka na 10 tys, lałem antykoksa z tydzień temu i teraz zobaczę.

Trochę sam jesteś sobie winien wsadzając trochę grosza w nie do końca pewny motor.

Winny czy nie ale jak już powiedziałem A trzeba powiedzieć B za dużo już włożyłem w to żeby sprzedać to teraz tak jak stoi…

 

może zacznę od wymiany tego separatora jak wyżej pisał kolega 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Antykoks zrobiony - efektu brak przez 100 km sporo dymił i przestał po czym pobór oleju dalej ….

 

separator zmieniamy odma przejrzana …

 

obecnie od wczoraj stoi zalany nafta we wtorek zlewam i zalewam nowym olejem + wymiana filtra oleju 

 

jak to nie poskutkuje to odpuszczam sobie pchanie kasy w tą skorupę … mechanik podejrzewa zapieczone pierścienie i remont a perspektywa wywalenia 10 kafli na stare auto mnie dobija 

Opublikowano

A to turbo weryfikowałes w końcu?

Opublikowano

Żadną chemią tego nie ruszysz, jak pierścienie olejowe są zapchane to tylko ich wymiana wchodzi w grę.

Opublikowano
W dniu 17.12.2023 o 16:14, przem8 napisał(a):

A to turbo weryfikowałes w końcu?

Tak, suche jak wiór z obu stron, w intercoolerach (mam dwa dołożyłem ten z bexa) również sucho 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Co tam z tym silnikiem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.