Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie mogę wyłączyć smartphone interface w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasami jest potrzeba aby wyłaczyć system głośnomówiący w trakcie jazdy i rozmawiać sobie prywatnie prze telefon ze słuchawką przy uchu.

 

Zawsze się to robiło w banalny sposób - wystarczyło wyłaczyć bluetootha w telefonie. A teraz?  Wyłaczam bluetootha a za 2-3 sekundy włącza się samoistnie ponownie.

 

Ma ktoś sposób na to? Telefon ten sam co miałem poprzednio w B8

 

Po sparowaniu bluetootha na telefonie nie mozna nic zrobić (za wyjątkiem  nawiązania połaczenia) - zobaczyć statusu rozmowy , zakonczyc połaczenia , wszystko to przejmuje głosnomówiący auta.

Przyznam z niesmakiem że trochę ten smartphone interface chce mnie za bardzo uscześliwiać na siłe.

 

 

Edytowane przez mcemsi

Rozwiązane przez wuPiotrek

Przejdź do rozwiązania
Opublikowano
7 minut temu, mcemsi napisał(a):

Przyznam z niesmakiem że trochę ten smartphone interface chce mnie za bardzo uscześliwiać na siłe.

Nie bez powodu.

Opublikowano
11 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Nie bez powodu.

Dobre :)

Opublikowano
  • Autor

a co w tym dobrego?

Opublikowano
10 godzin temu, mcemsi napisał(a):

a co w tym dobrego?

heh.. no pomysl...

Chodzi o to ze Smartphone Interface glownie ma dawac bezpieczenstwo - nie masz uzywac telefonu w aucie - przeciez to zabronione - masz korzystac z MMI.

Opublikowano
  • Autor

Wygląda jak kolejna wytyczna UE która mnie zmusza do tego czego nie chcę.

Opublikowano

Tu nie chodzi o to czego chcemy czy nie chcemy, a o bezpieczeństwo w ruchu drogowym, i to dotyczy wszystkich prowadzących pojazdy po drogach publicznych bez wyjątków. Pomyśl o innych.

Opublikowano
  • Autor

A jak będę jechał tym autem jako pasażer to też zagrażam innym chcąc rozmawiać przez telefon? Nie mierzmy wszystkiego jedną miarą...

Opublikowano

Przyznaj z ręką na sercu, czy jest tak, jak piszesz, bo coś mi podpowiada, że tak nie jest?

Pogrzeb w ustawieniach telefonu, bo to wina telefonu, że automatycznie aktywuje BT a nie samochodu.

Opublikowano
32 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Pogrzeb w ustawieniach telefonu, bo to wina telefonu, że automatycznie aktywuje BT a nie samochodu.

jezeli podlaczasz kabel do SI to wtedy potrafi sam aktyowowac BT, ale jezeli nie podlaczasz kabla to Ty decydujesz czy BT jest wlaczone czy nie.

Opublikowano

a jak wyłączysz wifi? 

Opublikowano
12 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

a jak wyłączysz wifi? 

W telefonie?

Opublikowano
2 minut temu, pelonek1 napisał(a):

W telefonie?

tak, nie wiem czy to coś da ale carplay/aa nie dziala tylko po BT, moze jak sie wylaczy jedno i drugie to wtedy nie nawiaze polaczenia ponownie

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, wuPiotrek napisał(a):

a jak wyłączysz wifi? 

 I to jest strzał w 10-tkę , działa , dzieki bardzo za ten hint?

Opublikowano
2 godziny temu, mcemsi napisał(a):

A jak będę jechał tym autem jako pasażer to też zagrażam innym chcąc rozmawiać przez telefon?

Nie widzę sęsu jako pasażer łączenia się z zestawem głośnomówiącym. Skoro chcesz sobie prywatnie porozmawiać jako pasażer, to po co w ogóle łączysz się z zestawem głośnomówiącym? To jest udogodnienie dla kierowcy.

Opublikowano
  • Autor

Ale ja sie m.in. wtedy właśnie NIE CHCĘ łączyć a telefon się SAM gorliwie łączy z autem albo na odwrót , zresztą juz nieważne. wuPiotek podał rozwiązanie.

Opublikowano

No dobrze ale dlaczego krzyczysz?

Opublikowano
  • Autor

Akcentuję tylko to co ważne ? , nie ma tu krzyku

Opublikowano

Pisanie dużymi literami na forum to krzyczenie?

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem ale to najczęściej tak było odbierane jak ktoś całą wypowiedź w taki sposób napisał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.