Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie i dziwne odgłosy w A4 B8 Allroad


wristtech

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, mam a4 b8 allroad  2.0 tdi polift w manualu podczas jazdy jak puszczam i dodaję gazu do z tyłu auta mam głuche stuknięcie i szarpnięcie . Myślałem że to jakiś luz na tylnym dyfrze sprawdziłem wszystkie poduszki mocowania itp, są dobre. Jeszcze podczas jazdy przyspieszania z 1 i 2 biegu słyszę takie tyrkotanie od spodu auta. Ale najgorsze jest to głuche takie "łup" i szarpnięcie  jak w trakcie jazdy wcisnę gaz  lub odpuszczę wtedy stuknięcie jest cichsze. Tak jakby koła nie nadążyły za napędem albo naped za kołami :). Pomoże ktoś ogarnąć temat??? Bylem u jednego mechanika auto podniesione  na podnośniku koła w ruchu  szukał co stuka nic nie znalazł. Podpora wału wygląda na dobrą nie ma luzów itp. Zanim zacznę wymieniać części chcialbym się doradzić bardziej obeznanych w temacie. Pozdrawiam

Pz szarpnięcie mocno wałem na dół czy go góry powoduje podobny dźwięk ale pewności nie mam.

 

Edytowane przez wristtech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj ten dźwięk terkotania bo z objawów to może być rozwalony dwumas.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się nagrać terkotanie słychać to po otwarciu szyby z prawej strony, z lewej nie slychac. Przy zamkniętych szybach wogole nie słychać. Bardziej martwi mnie stukanie z tyłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...