Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moja nowa zabawka cudeńko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was

Dziś Wam opowiem moją ciekawą przygodę z autkami :shocked:

Zaczęło się w 2007 (nie liczę aut służbowych bo to nie to samo) gdzie sprowadziłem sobie Forda Mondeo 2005 r. Pojeździłem nim od momentu zrobienia - aż uwaga ..... 2 tygodnie!!! :kox: :kox: :kox:

Jadę sobie ulicą Wielkopolską w Gdyni w stronę Karwin, a tu :shocked: kobieta mi na czerwonym świetle :polew:Matizem :polew: wyjeżdza :kox:

Nic się zdało hamować - uderzyłem ją w jej prawy bok, a sam wpadając na chodnik (maskę mi do góry wybiło i nic nie widziałem) pomiędzy betonowy słup i róg budynku :shocked: przejechałem jeszcze po ścianie i zatrzymałem się na klatce schodowej. :sesese:

Do dziś się biję z PZU zeby mi koszt naprawy przyznali a nie szkodę całkowitą. A miałem przyklejoną na szybę naklejkę "sprzedam" :)

e0b677aa7eebeff8med.jpg

Potem kupiłem sobie Omegę - którą teraz chcę sprzedać. :thumbup:Wierny samochodzik. Naprawdę.

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8554623

W międzyczasie pojeździłem trochę 350Z. Trochę. :kwasny:

Jadę sobie obwodnicą lewym pasem, a tu ni z tego ni z owego autobus mi na pas. No i zaczęło się. :witch: Wjechałem na lewe pobocze, straciłem przyczepność, walnąłem w barierkę, odbiłem się, walnąłem w autobus, obróciłem się 2 razy na jezdni i wpadłem do rowu. Trochę ponad miesiąc temu :)

85757b96b4dd866amed.jpg

No to myślę przyszedł czas na trzecie podejście (nissan nie był mój).

zacząłem szukać cabrio. Różne pomysły. Boxster, CLK, BMW 3, aż zobaczyłem ją! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Tak! :dance: :drool: :thumbup: Muszę ją mieć!

Więc fik - i kupujemy!

AUDI A4 CABRIO 1.8T 190KM ROK 2005 - sprowadzona, ale ja już kupiłem tutaj. Póki co jej nie obniżę, ze względu na felgi (19'').

:> :> :> Mam nadzieję, że mi posłuży przynajmniej z 2 latka. Potem pomyślę o S5 w cabrio (jeśli wyjdzie) albo R8 :D

No chyba że coś się stanie, to odkupię z powrotem omegę :D.

Tak więc - bo jestem nowicjuszem na a4-klub, do zobaczenia na spotach Trójmiejskich i nie tylko !

3e724ed27577242amed.jpg

a230ee5f02750168med.jpg

7fdd2ecf45b7f32fmed.jpg

621ffa8e4d3b7885med.jpg

0377f6aedb7f4f04med.jpg

Opublikowano

aaaj tam, trza przyjechać na spota trójmiejskiego :) Się obada dokładnie cacko...

:>

Opublikowano
  • Autor

Przyjadę przyjadę... w środę mam nadzieje się zobaczymy :good:

Opublikowano

chyba najładniejsze cabrio jakie widziałem, ależ udało Ci się dorwać ładniuśką, utrzymaną i wypasioną sztuke w dodatku ma jeszcze to coś :good:

Opublikowano

Powierzam co Mironek napisał :) piękna

Opublikowano

dawaj na spota 3miasto obadamy furacza :naughty:

auto mega kozak :good:

Opublikowano

no niezła :kox: sam robiłeś modyfikacje, czy taką już kupiłeś? :cool1: szkoda, że kubłów nie ma :blink:

Opublikowano

Świetny samochód, sam się zastanawiam nad takim samochodem jako drugim. I nawet już trochę pomodzony( kupiłeś taki czy sam modziłeś?) Gratki furmanki

Opublikowano

Brakuje tylko kubelkow :cool1:

Opublikowano

jeszcze wczoraj widziałem na Allegro, dzisiaj już tutaj :gwizdanie:

gratuluję, jest miazga! :cool1:

sam się czaję od kilku dni na srebrną, wyrezać przodek na B7 i by mi starczyło, ale jakoś nie mogę się przekonać do 1.8T, nawet mimo manuala...

napisz jak wrażenia z jazdy :>

Opublikowano

Extra z zewnatrz, gorzej wewnatrz(IMO).

Opublikowano

:kox: ładniutka :good:

koniecznie wpadnij w środę na spota :cool1:

jaki masz zawias? bo coś dziwnie wysoko stoi :mysli:

0377f6aedb7f4f04med.jpg

Opublikowano

jaki masz zawias? bo coś dziwnie wysoko stoi :mysli

:buahaha:

o tym samym pomyślałem... potem się przyjrzałem i sądzę, że to 1BE :evil:

gównianie to 1BE, co nie Tomeczku ? :przebiegly:

Opublikowano

gównianie to 1BE, co nie Tomeczku ?

z wiadomych przyczyn o przód bym się nie spierał (choć nawet jak na gówniane 1BE za wysoko stoi :cool1:),ale tył jest zdecydowanie za wysoko :gwizdanie:.IMO oczywiście :decayed:

Opublikowano

Moze cabrio poprostu stoja troche inaczej...

Opublikowano

Nooooo... nieeeezłe cacko! :good:

Kierownicę sam zmieniałeś czy już tak była?

Czy mógłbyś zrobić zbliżenie LEDów z S6? Chodzi mi o sposób montażu i to jak zostały przygotowane kratki.

Opublikowano

Nie ma kubełków, za wysoko stoi - wniosek prosty redzim zmieniaj na inną.... :polew: :polew:

Gratulacje wyszukanej niuni :good:

Opublikowano
  • Autor

kurde...jadę...jadę... no i ??? nie jedzie :kox: przyzwyczajony do 300+pps muszę się na crusing przerzucić :wallbash:

niby jest w v-techu zmieniony program o 20% więcej, ale to dalej nie będzie 350 z ( w załączeniu - rozbiłem miesiąc temu)

85757b96b4dd866amed.jpg

Opublikowano

To ciesz sie że nei masz 300ps bo byś znowu rozwalił .... :thumbdown:

Opublikowano

Tak jak kabriolety mnie nie kręcą ten jest wyjątkiem :)

Malinowo :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.