Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moja nowa zabawka cudeńko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super wóz :notworthy: wpadnij na spota ,oglądniemy o cacko :good:

Opublikowano
  • Autor

ale akurat nissana rozbiłem nie z mojej winy. jechałem obwodnicą i autobus mi na lewy pas wjechał. :kwasny:

Opublikowano

Ładne te cabrio :decayed:

Opublikowano

Co tu dużo mówić: piękna sztuka i ...LANS, LANS, LANS... :cool1:

Opublikowano

furka była dzisiaj na spocie

w realu gleba jak sie marzy ale kułeczka :shocked:

Opublikowano

no fajne cacko, w realu jeszcze lepsze wrażenie niż na zdjęciach :rolleyes:

Opublikowano

Artur,furka pierwsza klasa :good:,zdjęcia nawet w połowie nie oddają jej klimatu :naughty:

bardzo fajnie utrzymana,słowem,piękna sztuka :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kolego napisz jak wrazenia z jazdy, nie jest troche 'za ciezka' z tylu (przed skladany dach)? widze ze nie masz quattro dlatego pytam :) silniczek daje rade? sam szukam takiej tylko z myslalem o 2.0TFSI lub 3.0TDi (quattro). tak czy inaczej super auto :good:

Opublikowano

Moim skromnym zdaniem to gleba do tych felg powinna być nie mała no chyba, że fotki kłamią i jest inaczej.

Lanserowóz niezły :)

Opublikowano
  • Autor

nie jest tak źle jak myślałem. mimo wszystko jak dla mnie mało mocy, choć chip trochę pomógł. tylko spalanie mnie cały czas martwi - poniżej 12 nie schodzę, średnio w mieście to i tak 15 :kwasny: no ja też się rozglądałem za 3.0 tdi quattro, jednak musisz się liczyć wtedy z wydatkiem o 20-30 tys wiekszym. a co do 2.0 tfsi to porównywałem i jedzie bardzo podobnie. jakby co, chyba ją po sezonie będę chciał sprzedać, więc będziecie mogli licytować :D

Opublikowano

chyba ją po sezonie będę chciał sprzedać, więc będziecie mogli licytować :D

w takim razie po sezonie daje 1PLN :polew:

Opublikowano

nie jest tak źle jak myślałem. mimo wszystko jak dla mnie mało mocy, choć chip trochę pomógł. tylko spalanie mnie cały czas martwi - poniżej 12 nie schodzę, średnio w mieście to i tak 15 :kwasny: no ja też się rozglądałem za 3.0 tdi quattro, jednak musisz się liczyć wtedy z wydatkiem o 20-30 tys wiekszym. a co do 2.0 tfsi to porównywałem i jedzie bardzo podobnie. jakby co, chyba ją po sezonie będę chciał sprzedać, więc będziecie mogli licytować :D

tak jak mowilem, ja szukam z 3.0TDI lub 2.0TFSI ,wiec twoja mnie nie interesuje :wink4: ale przebije oferte ANTONIO i dam 2PLN :wink4:

a jak kolego z prowadzeniem, nie rzuca za bardzo tylkiem przy ostrym wychodzeniu z zakretu?

Opublikowano

Audi fajne.

Na duży "+" zasługują diody od S6 i kierownica od TT/S3.

Po zamieszczonych zdjęciach, tych z wypadków stwierdzam,że masz pecha drogowego albo nie potrafisz jeździć.

Opublikowano
  • Autor

Audi fajne.

Na duży "+" zasługują diody od S6 i kierownica od TT/S3.

Po zamieszczonych zdjęciach, tych z wypadków stwierdzam,że masz pecha drogowego albo nie potrafisz jeździć.

To się wypowiedziałeś. Obydwa wypadki nie z mojej winy.

tak jak mowilem, ja szukam z 3.0TDI lub 2.0TFSI ,wiec twoja mnie nie interesuje :wink4: ale przebije oferte ANTONIO i dam 2PLN :wink4:

a jak kolego z prowadzeniem, nie rzuca za bardzo tylkiem przy ostrym wychodzeniu z zakretu?

w ogóle nie rzuca. Mam tu 19'' 235/35 i trzyma się drogi jak przyklejona.

Opublikowano

Masz racje wypadki nie były z twojej winy :notworthy:

Winna pewnie była tylko i wyłącznie prędkość :polew:

A co do auta to piękna sztuka tylko jakoś mi osobiście felgi nie leżą (chyba za duże)

Pozdro

Opublikowano

Nie robić OT co do przyczyn wypadków !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.