Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Moja nowa zabawka cudeńko


redzim

Rekomendowane odpowiedzi

Super wóz :notworthy: wpadnij na spota ,oglądniemy o cacko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur,furka pierwsza klasa :good:,zdjęcia nawet w połowie nie oddają jej klimatu :naughty:

bardzo fajnie utrzymana,słowem,piękna sztuka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego napisz jak wrazenia z jazdy, nie jest troche 'za ciezka' z tylu (przed skladany dach)? widze ze nie masz quattro dlatego pytam :) silniczek daje rade? sam szukam takiej tylko z myslalem o 2.0TFSI lub 3.0TDi (quattro). tak czy inaczej super auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to gleba do tych felg powinna być nie mała no chyba, że fotki kłamią i jest inaczej.

Lanserowóz niezły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle jak myślałem. mimo wszystko jak dla mnie mało mocy, choć chip trochę pomógł. tylko spalanie mnie cały czas martwi - poniżej 12 nie schodzę, średnio w mieście to i tak 15 :kwasny: no ja też się rozglądałem za 3.0 tdi quattro, jednak musisz się liczyć wtedy z wydatkiem o 20-30 tys wiekszym. a co do 2.0 tfsi to porównywałem i jedzie bardzo podobnie. jakby co, chyba ją po sezonie będę chciał sprzedać, więc będziecie mogli licytować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ją po sezonie będę chciał sprzedać, więc będziecie mogli licytować :D

w takim razie po sezonie daje 1PLN :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak źle jak myślałem. mimo wszystko jak dla mnie mało mocy, choć chip trochę pomógł. tylko spalanie mnie cały czas martwi - poniżej 12 nie schodzę, średnio w mieście to i tak 15 :kwasny: no ja też się rozglądałem za 3.0 tdi quattro, jednak musisz się liczyć wtedy z wydatkiem o 20-30 tys wiekszym. a co do 2.0 tfsi to porównywałem i jedzie bardzo podobnie. jakby co, chyba ją po sezonie będę chciał sprzedać, więc będziecie mogli licytować :D

tak jak mowilem, ja szukam z 3.0TDI lub 2.0TFSI ,wiec twoja mnie nie interesuje :wink4: ale przebije oferte ANTONIO i dam 2PLN :wink4:

a jak kolego z prowadzeniem, nie rzuca za bardzo tylkiem przy ostrym wychodzeniu z zakretu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi fajne.

Na duży "+" zasługują diody od S6 i kierownica od TT/S3.

Po zamieszczonych zdjęciach, tych z wypadków stwierdzam,że masz pecha drogowego albo nie potrafisz jeździć.

To się wypowiedziałeś. Obydwa wypadki nie z mojej winy.

tak jak mowilem, ja szukam z 3.0TDI lub 2.0TFSI ,wiec twoja mnie nie interesuje :wink4: ale przebije oferte ANTONIO i dam 2PLN :wink4:

a jak kolego z prowadzeniem, nie rzuca za bardzo tylkiem przy ostrym wychodzeniu z zakretu?

w ogóle nie rzuca. Mam tu 19'' 235/35 i trzyma się drogi jak przyklejona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...