Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie bluetooth z RNS-E w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kupiłem blutacza na alledrogo miał dobre opinie z tego co sprzedający pisał to wystarczy podłączyć i powinno już działać ale nie w moim przypadku. Podpiąłem blutacza świeci się i telefonem mogę się z nim połączyć lecz nie ma muzyki więc zacząłem grzebać w necie ale nic nie pomogło. Dodam że ostatnio zamontowałem RNS-E bo wcześniej miałem małe radio 1din z pionnera ale chciałem upiększyć widok środka auta więc zmieniłem na duże radio z Navi. Po założeniu rnse miałem kodowanie:0309757 później trochę zmieniałem ale też nic nie pomogło. 

A4 w sedanie z parkotronikiem przód i tył zwykła kierownica 3 ramienna czerwony fis i bez telefonu. Jak to zakodowac ?? 

20240627_230439.jpg

Edytowane przez Damian2401
Zapomniałem dodać zdj

Opublikowano

Sprawdź czy dobrze podpiąłeś, bo kodowanie jest dobre.

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, P.Wiśnia napisał(a):

Sprawdź czy dobrze podpiąłeś, bo kodowanie jest dobre.

Podpiąłem się we wtyczkę D PIN 12 i 15. 

 

Po czym podałem napięcie na te 2 piny i moduł zaczął mrugac a jak się połączyłem z nim przez telefon to dioda świeciła się światelm stałym

Opublikowano

No zasilanie podłączyłeś, a muzyka w jaki sposób trafia do RNSE?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, P.Wiśnia napisał(a):

No zasilanie podłączyłeś, a muzyka w jaki sposób trafia do RNSE?

Jest też wtyczka szara długa płaska coś się wpina w tył radia 

Opublikowano
  • Autor

Screenshot_20240624_233024_Allegro.jpg

Opublikowano

To jest moduł bt aux,więc odpal aux w rnse i powinno działać.

Opublikowano
2 godziny temu, pila24 napisał(a):

To jest moduł bt aux,więc odpal aux w rnse i powinno działać.

Przecież ma dodany w kodowaniu AUX

Przedostatnia cyfra

Opublikowano
20 godzin temu, P.Wiśnia napisał(a):

Przecież ma dodany w kodowaniu AUX

Przedostatnia cyfra

A czy napisał że odpalał aux w rnse? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 1.07.2024 o 08:14, pila24 napisał(a):

To jest moduł bt aux,więc odpal aux w rnse i powinno działać.

Nie mam, jest tylko cd mp3

Opublikowano
15 minut temu, Damian2401 napisał(a):

Nie mam, jest tylko cd mp3

Klikasz przycisk CD/TV lub media jeżeli rnse led. Potem prawy górny przycisk nad gałką(źródło/source) i potem wybierasz aux.

Edytowane przez Monti

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Monti napisał(a):

Klikasz przycisk CD/TV lub media jeżeli rnse led. Potem prawy górny przycisk nad gałką(źródło/source) i potem wybierasz aux.

Nie ma już sprawdzałem nie wyświetla się 

Opublikowano

Zamień w kodowaniu 5 na 8.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Langista napisał(a):

Zamień w kodowaniu 5 na 8.

Zaraz pójdę sprawdzic 

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Langista napisał(a):

Zamień w kodowaniu 5 na 8.

 

17201183695532944621159192754454.jpg

Opublikowano

Masz bose?

Opublikowano
Godzinę temu, Langista napisał(a):

Zamień w kodowaniu 5 na 8.

Nie ma możliwości zmiany tej pozycji na 8, dlatego pokazuje poza zakresem.

Skąd taki pomysł?

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Langista napisał(a):

Masz bose?

Nie mam

Opublikowano
17 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Nie ma możliwości zmiany tej pozycji na 8, dlatego pokazuje poza zakresem.

Skąd taki pomysł?

 

Źle spojrzałem na szybko ?

 

16 godzin temu, Damian2401 napisał(a):

Nie mam

W takim razie wpisz 0311165

Opublikowano
27 minut temu, Langista napisał(a):

Źle spojrzałem na szybko ?

 

W takim razie wpisz 0311165

Tutaj sobie chyba też źle popatrzyłeś. Sorry ale podpowiadasz totalne bzdury.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.