Skocz do zawartości
IGNOROWANY

P1156 Sensor Map brak możliwości usunięcia błędu


Kamilsliwa
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Kamilsliwa,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku tygodni borykam się z błędem i p1156-35-10. Na początku kupiłem nowy czujnik niestety nic późnej znalazłem brak przejścia pomiędzy przewodami z wtyczki czujnika do ecu (przewodu od odczytu ciśnienia i temperatury) sprawdziłem ponownie jest przejście oraz prócz minusa żaden nie dzwoni na masie. Mimo napraw z mojej strony błędu nie idzie skasować. Czy ktoś miał podobny przypadek bądź wie za co ten błąd jest odpowiedzialny jeszcze. 
Sprawdzalem i podmieniałem zawór n18 z n75 ciśnienie na sztance od turbo jest lecz czy to ciśnienie kiedy przytykam palec od węża na gruszce ma być jednakowe? Pozdrawiam 

IMG_0582.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik oryginalny który był założony na sprawdzilem pod zasilaczem wartość napięcia po zmianie temperatury zmienia się lecz próby ciśnieniowej nie mogę wykonać. Poza tym założyłem nowy czujnik który jest zamiennikiem boscha i nadal nie idzie skasować błędu. Pomysły mi się kończą 

IMG_0602.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Temat uważam jako rozwiązany poradziłem sobie we własnym zakresie 😌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz przypadkiem jak, bo jeszcze komuś może się przydać. Zabierz tajemnicę do grobu.

To właśnie dzięki takim jak Ty, (wiem ale nie powiem, bo mnie też nikt nie pomógł) nie dostałeś odpowiedzi.

 

Co za typy...... powinien od razu ban na miesiąc polecieć za takie zachowanie....

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...