Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spuścili olej z akumulatora ciśnienia i zrobili nastawy sprzegiel  ?

Opublikowano
  • Autor

Adaptacja była, a co do pierwszego to nie wiem - zapytam przy okazji 

Opublikowano

bieda jak tego nie zrobili

ogolnie to mogłes sobie to sam ogarnac

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Dev napisał(a):

bieda jak tego nie zrobili

ogolnie to mogłes sobie to sam ogarnac

Możliwe, ale jakoś nie czuję się pewnie w tego typu naprawach/wymianach. 
 

A masz może jakieś rady na co zwrócić uwagę przy wymianie tarcz na moman? Czekaja na mnie jakieś pułapki po drodze? Bo to planuje sam zrobić 

 

Edytowane przez dliwski

Opublikowano

Prosta robota i parę stówek w kieszeni więcej 

Co do tarczek to najgorzej zdjąć wskazówki 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
W dniu 14.08.2025 o 22:26, Dev napisał(a):

Spuścili olej z akumulatora ciśnienia i zrobili nastawy sprzegiel  ?

Jak wyglada procedura adaptacji ? Bo jak kiedyś o tym czytałem to co źródło to inaczej pisali. Jedni ze na vcds nic nie zrobisz tylko odis.

Opublikowano

Albo odis albo launch

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

🤪

 

IMG_3554.thumb.jpeg.cd6a1c2bf3290886e581fbe1e8efef81.jpeg
 

IMG_3637.thumb.jpeg.5142ee1d29450205c59c6edcca2bd424.jpeg

Edytowane przez dliwski

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Od ostatniego wpisu niewiele się wydarzyło.

Auto jeździ codziennie i nie zawodzi.

 

Dzisiaj po 7500 km wymieniłem filtry i olej, tak jak ostatnio z płukanką, ale doszedł jeszcze ceratec. Jutro wrzucę koła zimowe i do nich będę musiał dokupić jakieś dystanse - jaką markę polecacie? 

 

Lusterka składane już mam kompletne (razem z fotochromami EU) i pewnie za tydzień je zamontuję. 

Edytowane przez dliwski

Opublikowano

Do b6 brałem z dystom i złego słowa nie powiem

Opublikowano
W dniu 22.11.2025 o 18:34, dliwski napisał(a):

Jutro wrzucę koła zimowe i do nich będę musiał dokupić jakieś dystanse - jaką markę polecacie? 

 

Jakie masz parametry kola  ?

Opublikowano
  • Autor

18” 8J ET47 

Opublikowano

przód - 15mm

tył - 20mm

Opublikowano
  • Autor

przelotowe czy przykręcane przy takich rozmiarach?

Opublikowano

jak chcesz 

ja mam przelotowe, one sztywno siedzą w kołach

wiec nie ma problemu z montazem/wymianą koła

Opublikowano
7 godzin temu, dliwski napisał(a):

przelotowe czy przykręcane przy takich rozmiarach?

ALLEGRO.PL

Brałem od nich do swojego. Śmiga zestaw elegancko

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, NervaR napisał(a):
ALLEGRO.PL

Brałem od nich do swojego. Śmiga zestaw elegancko

Dzięki. Co prawda już zamówiłem dystom, ale na lato będę potrzebował czarne, więc może skorzystam z tych. 

Opublikowano
  • Autor

Poczyniłem jeszcze dwa zakupy - dla równowagi jeden niezbędny, a drugi całkowicie zbędny - wycieraczki i gekon 🤪

 

IMG_0695.jpeg.3ce23a180ba0f6da056bd70a55b4f7bf.jpeg

 

IMG_0696.jpeg.79dc5436a5c9252e6c47c1bfce34ea42.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dystanse założone. Z przodu 15, z tyłu 20 mm, tak jak @Dev sugerowałeś. Pozostało obniżyć, bo z dystansami lepiej, ale nadal słabo 😅
 

IMG_0855.jpeg.c8ef34456029d3954acc7facf70d6fac.jpeg

Edytowane przez dliwski

Opublikowano

Masz 1BA  ?

Edytowane przez Dev

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.