Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seryjne felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja mam seryjne alu 15 tki i mi sie podobaja ...... wazne zeby pod maska nie bylo serii .......... :twisted:

Opublikowano
wazne zeby pod maska nie bylo serii ..........

A to juz jestes po jakichs modach? Moze nie ten watek ale tak tylko spytam.

Opublikowano
wazne zeby pod maska nie bylo serii ..........

A to juz jestes po jakichs modach? Moze nie ten watek ale tak tylko spytam.

jeszcze nie ... ale powolutku zbieram informacje i kompletuje potrzebne zabawki ........ :twisted:

wyglad jest wazny ale gniecenie w fotel jest wazniejsze ........ :twisted:

Opublikowano
wyglad jest wazny ale gniecenie w fotel jest wazniejsze ........ :twisted:

OT

wyznaje ta sama zasade - auto ma jezdzic, nie wygladac! dlatego nie mam zadnych oznaczen na karoserii a ludziom mowie, ze jezdze 1.6. przy starcie ze swiatel maja lekki szok, potem dowiaduja sie o co chodzi :D

a jesli chodzi o fele - wieksza fela to takze poprawa wlasnosci trakcyjnych auta, ale bez przesady, 20" w A4 nie sluzy juz do jazdy :P

Opublikowano
Ja jeżdżę latem na seryjnych alufelgach speedline:

http://img315.imageshack....pict02084oq.jpg

i gdybym miał je na coś zamieniać, to chyba tylko na takie 17 jak ma kolega Kężor.

sam jesteś Kężor :P Keżor jak już albo po prostu Janusz :D no ale fele mi sie trafiły bajka :D i są okrągłe :) bo czasem na giełdzie można fajne jajka kupić :] i sie potem ma masaż w aucie jak każde koło sie inaczej kręci :)

Opublikowano
sam jesteś Kężor :P Keżor jak już albo po prostu Janusz :

:oops::lol::lol:

Opublikowano
18 wygladaja pieknie w a4 o ile nie stoji jak koza

No pieknie pieknie, ale w avancie chyba duzo lepiej niz w sedanie ..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wiecie co widziałem niedawno??? Takie felgi w których coś się kręci w środku i na klipach czarnych raperów są podstawą w samochodzie, noszą nazwe Spinner czy jakoś tak(mam nadzieje, że wiadomo o co chodzi). No, w każdy razie ja widziałem takie, ale...plastikowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

Opublikowano
Wiecie co widziałem niedawno??? Takie felgi w których coś się kręci w środku i na klipach czarnych raperów są podstawą w samochodzie, noszą nazwe Spinner czy jakoś tak(mam nadzieje, że wiadomo o co chodzi). No, w każdy razie ja widziałem takie, ale...plastikowe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

photo5.jpg

photo3.jpg

Opublikowano

hit wiestuningu z zeszlego roku :P

Opublikowano
hit wiestuningu z zeszlego roku

Hehe, tez widzialem, w polonezie - pasuje !! :mrgreen:

Opublikowano

no ja sie spotkalem w lanosie niektore rzeczy pasuja do takich aut :lol: dobrze ze A4 takich nie maja :!: jeszcze

Opublikowano

a4 jeszcze nie jest na tyle tanim autem, zeby czesto spotykalo sie je w rekach wlascicieli z takimi pomyslami...ale lukas23, ma racje...kwestia czasu :cry:

Opublikowano

a ja widzialem w opolu nowe polo na felgach 17 cali ze spinerami i gangstersko wygladalo ale gosc je zrobil ze smakiem i na stylizacje wydal pewnie drugie tyle co na auto

Opublikowano

dziarule, ale Ty widziales alufelgi ze spinerami :) to nie porównuj tego z plastikowymi kołpakami :)

Opublikowano

Wojtek_A4, Napisz jakie ET jest tych felg bo domniemam, że to 18x8 cali ? Są wypaśne :twisted:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

O witam kolege z Gorzowa ta druga fotka z mojego osiedla :)...

A co do alusow to aj jezdze narazie na orginalach ale mam zamiar je wymienic a te zostawic na zime... pewna osoba radzila mi zeby wlozyc do a4 16" bo 17" i 18" na Polskich drogach nie sa za dobre poniewaz zle dzialaja na zawieszenie ktore w a4 jest dosc delikatne i drogie przy wymianie. Nie wiem czy to prawda czy nie ale ta osoba zna sie na samochodach wiec narazie to mysle zeby wlozyc 16"... napewno odpadaja niskoprofilowane bo polskie drogi za szybko dobija alusy ;D

Opublikowano
O witam kolege z Gorzowa ta druga fotka z mojego osiedla ...

A co do alusow to aj jezdze narazie na orginalach ale mam zamiar je wymienic a te zostawic na zime... pewna osoba radzila mi zeby wlozyc do a4 16" bo 17" i 18" na Polskich drogach nie sa za dobre poniewaz zle dzialaja na zawieszenie ktore w a4 jest dosc delikatne i drogie przy wymianie. Nie wiem czy to prawda czy nie ale ta osoba zna sie na samochodach wiec narazie to mysle zeby wlozyc 16"... napewno odpadaja niskoprofilowane bo polskie drogi za szybko dobija alusy ;D

Moze i ma racje, ale jak masz zakladac 16 to lepiej wogole :razz: 17 w A4 to standart , i nie jest wcale zle z komofortem, jazda super !! :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.