Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good::kox: pewnie teraz super się zbiera :slina:
Opublikowano

Trzeba przyznac ze super wykres :good: :good:

Opublikowano

powiem jedno mistrzostwo swiata :>

katalogowo 143KM a tu proszę: :decayed:

a4b8kacperkulbatinterap.jpg

tak dodam ze za pierwszym modem wyszlo 190KM i zmniejszylismy do 185KM zeby bylo bezpieczniej :)

jutro nakladki s line beda tak wiec fotki też :)

MISTRZ !!

Opublikowano
  • Autor

tak to teraz wyglada

dsc06157x.jpg

dsc06166w.jpg

dsc06165d.jpg

Opublikowano

To są zdjęcia z hamowni ? :kox: na ręcznym hamowałeś ? :kox: listwy :good:

Furka :good: wykres :good:

Opublikowano

Fajnie się prezentuje.

Jakieś fajne ciemne fele 19" - 20 " , diody na tył i mega WIPAS :)

Opublikowano

mam podobny silnik i tez sie na wiosne do rogala wybieram , napisz prosze twoje szczegolowe wrazenia z jazdy , co turbo dziura , przyspieszanie na 6 biegu , i v max jesli juz sprawdzalech , chociaz patrzac za okno to watpie

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

To są zdjęcia z hamowni ? :kox: na ręcznym hamowałeś ?

Furka :good: wykres :good:

to akurat sa zdjecia po zalozeniu listw u kumpla w garażu :decayed:

ale jak jest na przod naped to na hamowni ręcznego wypada uzyc :kox:

Opublikowano

pochwal sie jak się jeździ po zmianie mocy ??

mam jeszcze pytanko o cb radio gdzie je zamontowałeś jak możesz to wrzuć fotke

na wiosne tez się wybieram na chip

dzięki za odpowiedź

Opublikowano
  • Autor

CB

B00000K2YR.01.LZZZZZZZ.jpg

do tego antena president

antflorida.jpg

sprawuje sie super

Opublikowano

Rossi miałem takie samor radio ale zajumali z autem, generalnie fajne radio :) ale antena min. 900 mm, wtedy dobry zasięg i pamiętaj o masie, wywal uchwyt na magnes i załóż stały, wtedy dopiero śmiga :)

Opublikowano
  • Autor

dzieki za info..gdzie taki uchwyt mozna kupic? :>

Opublikowano

allegro kolego :decayed:

B8 :kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No i niunia doczekała sie dystansów :decayed:

Miało być już nic nie dłubane, a jednak zawsze cos przyjdzie do głowy :kox:

31.03.2010 :tongue4:

dsc06230jjjjjjjjjj.jpg

Akurat dziś kiepska ogoda, ale jak jutro będzie lepsza to trzeba kilka dobrych zdjęć cyknąć :mysli:

:)

Opublikowano

CB

B00000K2YR.01.LZZZZZZZ.jpg

do tego antena president

antflorida.jpg

sprawuje sie super

dziś wkleje fotke jak ja mam to zrobione b o tez mam takie radio, na stałe w podłokietniku i wygląda to bardzo elegancko

Opublikowano

Autko masakruje wyglądem... :notworthy: ciekawe jakby wyglądało na czarnej feldze i karbonem na masce... :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przecudna sztuka! I do tego ta biel - coś niesamowitego :) Pryskaj felgi na czarno, do tego ten czarny grill i będzie miazga! :good: Pozostaje tylko pozazdrościć!

BTW. Widzę, że mieszkasz niedaleko Łodzi ;) Co Ty na jakąś sesję zdjęciową? Bo chętnie bym się tego podjął :good:

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

narazie to nie bardzo będę miał czas..w czerwcu może :)

Opublikowano

narazie to nie bardzo będę miał czas..w czerwcu może :)

Spoko, nie ma sprawy :) Umówimy się jakoś koło czerwca, jak już będzie pogoda na całego :good: Pozdrawiam

Opublikowano

najładniejsza a4 zaraz po b6 :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.