Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki macie sprzet car audio zamontowany w waszym audi a4????


Rekomendowane odpowiedzi

navi RNS-E, głośniki przód system odseparowany Tec, tył sys odseparowany Infinity, bagarznik woofer JL Audio 12W2V3-d4 do tego 2 wzmacniacze Alpine v-12 mrv-f-300 napędzający głośniki oraz mrv-1005 napędzający sub wzmacniany przez kondensator diez'a 1F okablowanie nakamichi, dietz, rockford. nie miałem jeszcze czasu na ładne zainstalowanie tego wszystkiego ale w najbliższym czasie się to stanie...

DSC07385.jpg

DSC07387.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie BOSE system + concert ale wkrótce ma być RNS-E! Co do Bose nie mam zastrzeżeń.Jak dla mnie całkiem niezły sprzęt, choć nie jest zbyt głośny ani czysty jest w zupełności wystarczający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko duza navi, DVD (obiera nawet divixy :lol:), w zaglowkach siedmio calowe telewizorki. Na lato po powrocie do kraju mam plan na wstawienie m.in. wzmacniacza i jakis glosnikow,oraz planuje kupic zmieniarke CD audi tyle ze jak narazie nie moge dostac jej po przystepnej cenie :frown:

Pozdrawiam wszystkich fanow car audio :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy jest to:

Clarion Drx9255, Sony m1, Helix Hxa 1000qx, Rockford Fosgate Rfr1412, Brax E-Cap 0,5F, Morel Hybrid Ovation 6", Tec Ls Neo 29,

Druty: Monster Cable Superflat, Eagle Cable Skyline, Aiv, Dls, Eagle Cable Mc60

pradówki 35mm^2

Podział pasywny !

Po niedzieli znów wskakuje Brax X1000 zamiast sonego , co do radia narazie zostaje jak jest.. Narazie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ;)

A tak troszke poza tematem, nie orientuje się nikt z Was, gdzie można oddać boczki do obicia ?? Szukam tapicera, który zrobi to profesjonalnie i w rozsadnych pieniądzach ! mile widziane okolice wrocławia, zielonej góry lub poznania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko KENWOOD KRC-657R kaseciak ze sterowaniem zmieniarką

Zmieniarka KDC-C601 też KENWOOD

Głośniki z przodu seria, z tyłu jakieś SPECTRON 6*9" trójdrożne niby 160W

Do spokojnego słuchania wystarczy, muzyki mam dość na żywo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio sony xplod mp3 okablowanie dls przod helix hxs 205 (13)+ tweetry helix tyl takie same głosniki tylko 16 + wieksze tweetery tez helixa za dwa dni 2x sinuslive tweetery 25s w słupki opszyte skóra bagaznik wzmaki rockford fosgate i infinyty kappa 52a bass 2xJL AUDIO 12W1V2 kon dietz 5 farad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsmażony temacik.. U mnie jak zwykle zmiany. Tak patrze, ze dawno to bylo.

to co 5 minut temu siedzialo u mnie w aucie i narazie jest ten zestaw najdluzej :

Alpine 7909 anniversary

Brax X 2400

Helix h1000

Scan speak 18w4531g00

Tec ls neo29

Tec planari

kondziolek brax 0,5 f

Do kabli doszly jedynie głośnikowe Eagla Calypso 1,5mm^2 do wstegi reszta bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio JVC KDLH 2000, wzmacniacze przód JBL Decade napędza odseparowany zestaw Hifonics ZXi, tył wzmacniacz Hifonics Zeus napędza suba Clariona sw3011. Planowany jeszcze kociołek aby mocy nie brakowało :> pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!! :hi:

ja jak narazie mam radyjko pioneer DEH6900IB przod seria z tyłu to samo.Ale planowana zmiana na JBL. w bagażniku wzmacniacz JBL GTO75.4 i skrzynia JBL GTO 1204BP. Jest tylko jeden problem za nic w swiecie nie moge wygluszyc bagaznika moc jest taka duza ze rejestracja che odpasc a bagaznik a dokladnie klapa od bagaznika az cala chodzi.. bede musial sie przejechac do jakiejs dobrej firmy zeby to wygłuszyli wiecie gdzie jest jakas firma na podkarpaciu ok.KROSNA :th: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !!! :hi:

ja jak narazie mam radyjko pioneer DEH6900IB przod seria z tyłu to samo.Ale planowana zmiana na JBL. w bagażniku wzmacniacz JBL GTO75.4 i skrzynia JBL GTO 1204BP. Jest tylko jeden problem za nic w swiecie nie moge wygluszyc bagaznika moc jest taka duza ze rejestracja che odpasc a bagaznik a dokladnie klapa od bagaznika az cala chodzi.. bede musial sie przejechac do jakiejs dobrej firmy zeby to wygłuszyli wiecie gdzie jest jakas firma na podkarpaciu ok.KROSNA :th: :)

Szukasz dobrego zakladu car audio na podkarpaciu ?

http://www.essa.com.pl/ - oto porzadna firma z wieloletnia tradycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...