Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za rady. Sięgnę po ubiegłoroczną wersję z polskim lektorem.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 12:29_________________________________________________

my mamy lektora z poprzednich płyt... wgranego do systemu... a kolega może pierwszy raz odpala mapę Polski w tym samochodzie... proponuję znaleźć mapę 2008/2009... władować z niej angielski metryczny... powinien być język Polski

wtedy wziąć nową 2009/2010 - ustawić angielski metryczny i mamy język Polski na mapach 2009/2010 :naughty:

Działa! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Sięgnę po ubiegłoroczną wersję z polskim lektorem.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 12:29_________________________________________________

my mamy lektora z poprzednich płyt... wgranego do systemu... a kolega może pierwszy raz odpala mapę Polski w tym samochodzie... proponuję znaleźć mapę 2008/2009... władować z niej angielski metryczny... powinien być język Polski

wtedy wziąć nową 2009/2010 - ustawić angielski metryczny i mamy język Polski na mapach 2009/2010 :naughty:

Działa! :good:

:good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,u mnie też nie ma j.pl.mam mapę 2008/2009 po ustawieniu na metryczny jest angielski ,na tej aktualnej 2009/2010 jeszcze nie próbowałem ,bardzo proszę o pomoc :hi:

Trzeba wykorzystać lektora wgranego do systemu z poprzednich płyt np. 2008/2009 (oczywiście z polskim lektorem). Z niej trzeba załadować angielski metryczny (jeśli ta wersja była z lektorem PL ustawi się język Polski). Następnie zamieniamy w samochodzie płytę na 2009/2010 i korzystamy z wgranego z poprzedniej wersji polskiego lektora (nie ustawiamy już języka z nowej płyty!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy lektora z poprzednich płyt... wgranego do systemu... a kolega może pierwszy raz odpala mapę Polski w tym samochodzie... proponuję znaleźć mapę 2008/2009... władować z niej angielski metryczny... powinien być język Polski

wtedy wziąć nową 2009/2010 - ustawić angielski metryczny i mamy język Polski na mapach 2009/2010 :naughty:

czytajcie Panowie... to tylko 4 strony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,u mnie też nie ma j.pl.mam mapę 2008/2009 po ustawieniu na metryczny jest angielski ,na tej aktualnej 2009/2010 jeszcze nie próbowałem ,bardzo proszę o pomoc :hi:

Trzeba wykorzystać lektora wgranego do systemu z poprzednich płyt np. 2008/2009 (oczywiście z polskim lektorem). Z niej trzeba załadować angielski metryczny (jeśli ta wersja była z lektorem PL ustawi się język Polski). Następnie zamieniamy w samochodzie płytę na 2009/2010 i korzystamy z wgranego z poprzedniej wersji polskiego lektora (nie ustawiamy już języka z nowej płyty!)

U mnie na nowej płycie 09/10 nie działa polski lektor. Wkładam 08/09 polski lektor :good:, wkładam 09/10 polski lektor :thumbdown: Po prostu, po włożeniu nowej płyty 09/10, ładuje sie Language i polski nie działa. Jak to ominąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

hej szukam mapy do a4 B7 navi pomiędzy zegarami (płyta w bagażniku)

może ktoś pomoże z linkiem, gdzie go mogę znaleść?

i jak to nagrać bo z tego co czytam to jest nie mały problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

hej szukam mapy do a4 B7 navi pomiędzy zegarami (płyta w bagażniku)

może ktoś pomoże z linkiem, gdzie go mogę znaleść?

i jak to nagrać bo z tego co czytam to jest nie mały problem

Jest kilka wątków wyżej.

Powinno byc to samo co w b6 .... jst tez sposob nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

postanowiłem zapytac bo mam problem ze swoja nawigajca dx,zakupilem plyte atlas polska-czechy 2009/2010 i mam problem z lektorem polskim,jak mozna go ustawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj wyzej a pozniej jak co co to pytaj bo te pytanie w tym watku zbyt czesto sie pojawia

Trzeba wykorzystać lektora wgranego do systemu z poprzednich płyt np. 2008/2009 (oczywiście z polskim lektorem). Z niej trzeba załadować angielski metryczny (jeśli ta wersja była z lektorem PL ustawi się język Polski). Następnie zamieniamy w samochodzie płytę na 2009/2010 i korzystamy z wgranego z poprzedniej wersji polskiego lektora (nie ustawiamy już języka z nowej płyty!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj wyzej a pozniej jak co co to pytaj bo te pytanie w tym watku zbyt czesto sie pojawia

Trzeba wykorzystać lektora wgranego do systemu z poprzednich płyt np. 2008/2009 (oczywiście z polskim lektorem). Z niej trzeba załadować angielski metryczny (jeśli ta wersja była z lektorem PL ustawi się język Polski). Następnie zamieniamy w samochodzie płytę na 2009/2010 i korzystamy z wgranego z poprzedniej wersji polskiego lektora (nie ustawiamy już języka z nowej płyty!)

Potwierdzam.

Wystarczy ustawic jednego lektora...reszta wchodzi juz sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od kilku dni testuje nową mapę. Działa dobrze pojawiły sie nowe drogi których wcześniej nie było zarówno w Warszawie i okolicach. Lektor działa bez zarzutu (poprzednią wersje 2008/2009 miałem z lektorem). Nowa płyta nie ma w sobie lektora i musi sobie załadować z poprzedniej wersji jeżeli takowa miała go. Numeracja budynków zmieniła sie nieznacznie. Dalej nie ma mojego numeru domu. Ogólnie nie jest źle, tak więc czekam na wersję 2010/2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie padaczka...

Wkładam płytę nagraną wg. przepisu i nadal pojawia się : "Please insert Navigation DVD" a płytę opisuje jako Unknown files

Mało tego, wkładam oryginalną płyte (na Niemcy) i nadal "Pleae insert Navigation DVD" - płyta opisana: Update disc...

Zakupiłem płytę do czyszczenia soczewki - nie pomogło.

Ps. Moja A4 to (chyba) B6 z 2004 Nawigacja to RNS-E wersja z aluminiową listwą na dole.

SW: 0650

HW: H99

Może ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie padaczka...

Wkładam płytę nagraną wg. przepisu i nadal pojawia się : "Please insert Navigation DVD" a płytę opisuje jako Unknown files

Mało tego, wkładam oryginalną płyte (na Niemcy) i nadal "Pleae insert Navigation DVD" - płyta opisana: Update disc...

Zakupiłem płytę do czyszczenia soczewki - nie pomogło.

Ps. Moja A4 to (chyba) B6 z 2004 Nawigacja to RNS-E wersja z aluminiową listwą na dole.

SW: 0650

HW: H99

Może ktoś ma jakiś pomysł?

Do RNS-E nie pasuje płyta z navi DX. Na pewno masz odpowiednia płytę navi do RNS-E?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...