Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Navigation Plus od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze jeszcze w którymś kanale w liczniku zmienialo się kodowanie czy ma wyświetlać sam rds czy navi plus itd moze cos pomoze to byl chyba kanal 62 i wartosc 1 lub 5 jak dobrze kojarze ale nie jestem pewien

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

na tym kanale mam wartośc 4 i jest to dobra wartość główne kodowanie zagarów miałem 00142 zrobiłem na 16142 i dalej nic

Opublikowano

Jedyne co to jeszcze po sprawdzał bym cany czy nic nie pozamie iales bo jak dobrze masz wpiete to ni h*ja musi działać

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

a jak to u was sie aktywowało robiliscie cos czy samo ?

Opublikowano

Ja po podlaczeniu zmieniłem tylko kodowanie w liczniku i odrazu odpalilo sprawdzę u siebie jakie kodowanie mam i ci napiszę

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ok sprawdz kodowanie licznika główne i na kanałach 60 61 62 i w navi co masz na kanale 6

Opublikowano

a więc kodowanie w k60-1024 61-0 62-5 kodowanie główne mam 1042

w navi k6-1

Opublikowano

dzieki sliczne jeszcze jak bys sprawdził jak mozesz przewód gala do którego pinu w liczniku idzie kostka niebieska pin 3 czy pin 31 czy gdziś indziej ? bo umnie nie wiem dlaczego gala nie działa ;/

Opublikowano

U mnie tez gala nie dziala tak ze nie pomoge zabardzo a kodowanie pomoglo?

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

niestety ciemnosć niechce zobaczyć TMC nie wiem już chyba wszystkie obcje juz wykorzystałem

:)

Opublikowano

A może tmc zjebany jest

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jam mam podobny problem, walczę już z tym od dłuższego czasu i nic. navi pokazuje can gateway ok, ale gdy wejdę vagiem to pokazuje drugi wyświetlacz nie ok, fis milczy. Czy można jakoś sprawdzić czy licznik ma komunikację z TMC? Czy vag ma możliwość połączenia się z TMC?

Opublikowano

panowie sprawa opanowana i nie była to wina kodowania ;/ lecz bardziej drastyczna przyczyna ... ( w koncu mam napis ładny na fisie )

Opublikowano

pisz co było ja też się z ty męczę?

Opublikowano

a odnośnie gali sprawdzic na którym wyjsciu jest podłączona w zegarach ma byc na 3 (niebieska) ja miałem na 31 i mi nie działało

P1030740.jpg

P1030742.jpg

P1030750.jpg

Opublikowano

to co było nie tak że nie działało?

Opublikowano

U mnie na pinie 3 i na pinie 31 jest wpięty kabel od gali

Może do początku

Tuner TMC podpięty według schematu

tuner.jpg

zasilanie TMC z czarnej kości radia

kodowanie licznika na 18342

kodowanie navi na 00017

kanały w navi Kanał 02 = 45 nie mogę zmienić na 0, minimum 3

Kanał 06 = 1

Kanał 07 = 0

Kanał 66 = 00000 nie dostępny

Mój TMC to tunerbox z a6

Po takim podłączeniu i kodowaniu navi pokazuje can gateway ok, a po odłączeniu i ponownym podłączeniu szarej wtyczki w zegarach słychać reakcję navi.

Co jeszcze mogę sprawdzić lub zakodować żeby fis ruszył

Nie wiem czy to ma znaczenie ale w kości przy navi zamiast gali wpięte są dwa piny z abs ale to wpinałem według elsy

Opublikowano
U mnie na pinie 3 i na pinie 31 jest wpięty kabel od gali

Może do początku

Tuner TMC podpięty według schematu

http://s18.postimg.org/dpbsti2qt/tuner.jpg

zasilanie TMC z czarnej kości radia

kodowanie licznika na 18342

kodowanie navi na 00017

kanały w navi Kanał 02 = 45 nie mogę zmienić na 0, minimum 3

Kanał 06 = 1

Kanał 07 = 0

Kanał 66 = 00000 nie dostępny

Mój TMC to tunerbox z a6

Po takim podłączeniu i kodowaniu navi pokazuje can gateway ok, a po odłączeniu i ponownym podłączeniu szarej wtyczki w zegarach słychać reakcję navi.

Co jeszcze mogę sprawdzić lub zakodować żeby fis ruszył

Nie wiem czy to ma znaczenie ale w kości przy navi zamiast gali wpięte są dwa piny z abs ale to wpinałem według elsy

daj rozpiske co masz na navi i na TMC powiem Ci czy pujdzie

Opublikowano

Moja navi to 8D0 035 192 G

a TMC 4B1 919 894 B

Zrobiłem dzisiaj jeszcze kodowanie wskaźników

kanał 60 = 1024

kanał 61 = 256

kanał 62 = 4

w navi 1 błąd brak komunikacji z zestawem wskaźników

w liczniku mam tylko błędy z immo dlatego że go nie ma, błędów związanych z radiem lub navi brak

Opublikowano

daj jeszcze rozpiske podłączenia navi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.