Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Navigation Plus od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czyli wystarczy wymusić start bt w zmieniarce po uruchomieniu radia .

ale że co położyć ją na kozetkę i rozmawiac z nią by zechciała? :grin:

Opublikowano

też tak można ale raczej nie zechce :decayed: myślałem o tym aby zamiast sterowania z gniazda zmieniarki w rns-d dać sterowanie bezpośrednio po starcie radia ale jest jeden problem zmieniarka bedzie wtedy pracowała non stop, a nie tylko po właczeniu w radiu trybu cd.

Opublikowano
też tak można ale raczej nie zechce :decayed: myślałem o tym aby zamiast sterowania z gniazda zmieniarki w rns-d dać sterowanie bezpośrednio po starcie radia ale jest jeden problem zmieniarka bedzie wtedy pracowała non stop, a nie tylko po właczeniu w radiu trybu cd.

no własnie, teraz pytanie czy istnieje możliwość jakiegoś innego zestawu BT. Nikt tu nie próbował?:decayed:

Opublikowano

Nie wiem czy gra jest warta świeczki czy nie lepiej szukać rns-e i dodać moduł bt lub szukać jakiejś alternatywy. Rns-d plus moduł bt plus jakieś inne dziadostwo i niewiadomo czy to wogóle ruszy.

Opublikowano
Nie wiem czy gra jest warta świeczki czy nie lepiej szukać rns-e i dodać moduł bt lub szukać jakiejś alternatywy. Rns-d plus moduł bt plus jakieś inne dziadostwo i niewiadomo czy to wogóle ruszy.

tak spoko, ale rns-e nie jest idealnie dopasowane do b5, szparek po 2mm nie przezyje.. a przerabiac panel można tylko pytanie znów jak się wyszpachluje przemaluje panel jak duza bd róznica w kolorze, bo jak wiadomo audi czarne to ma tylko lakiery zewnętrzne a środki czarnopodobne... :wink:

Opublikowano

widziałem gdzieś malowane rnse i nie wyglądało to źle ale musi być dobrze zrobione. Bo jak ma być to kiepsko zrobione niech lepiej będą szparki :wink:

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

np tak Quien lleva este RNS-E puesto en su B5 - Audi A4 B5 (1995-2001) - Audisport Iberica

Opublikowano

chciałbym to na zywo zobaczyć, bo te przyciski są bardziej stalowe niz czarne, zdjęcia tak nie oddają tego, ciekawy jestem jak to wymalować by miało ręce i nogi... :whistling:

Opublikowano

Ciekawe jak kolo te szpary zamaskowal

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ciekawe jak kolo te szpary zamaskowal

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

ramka z 1din uciac przykleic wyrównać wygładzić prysnąć :wink:

Opublikowano
Ciekawe jak kolo te szpary zamaskowal

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

ramka z 1din uciac przykleic wyrównać wygładzić prysnąć :wink:

O tym nie pomyślałem a farba jakaś sprawdzona jest

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ciekawe jak kolo te szpary zamaskowal

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

ramka z 1din uciac przykleic wyrównać wygładzić prysnąć :wink:

O tym nie pomyślałem a farba jakaś sprawdzona jest

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Ja osobiscie polecam czarny spray do zderzakow firmy Troton plus lakier bezbarwny matowy.. naprawde fajnie wychodzi.. malowalem tym plastiki sufitu i zadowolony jestem :wink:

y4evy5u7.jpg

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

A jak będzie miał się kolor do reszty konsoli

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
A jak będzie miał się kolor do reszty konsoli

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Jak prysniesz klimarronik i inne bd spoko :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Tylko przycisków nie prysne

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Tylko przycisków nie prysne

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

no dlatego trzeba dobrać odpowiednio kolor do przycisków, potem ładnie zmatowić obydwa panele i przerobiony od radia i klimatu prysnąć i powinno być spoko :decayed: Maksiu od nas z forum ostatnio przerabiał jakieś 2 din w prawdzie nie rns-e tylko jakiś kombajn multimedialny i spoko mu to wyszło..

Opublikowano

Skontaktuje się z nim i zobaczymy

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie a jak wygląda sprawa spolszczenia Navi? bo nie wiem jak się za to zabrać... :whistling:

Opublikowano

Rns-d ? czy Rns-e ? Spolszczenie wgrywasz na flash z cd robisz update softu. Mam jedno i drugie :decayed:

Opublikowano

rns-d :decayed: ale ze co że sćiagam cos wypalam płytkę wrzucam do navi czekam chwile i widze blue screen? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.