Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Navigation Plus od A do Z


aju

Rekomendowane odpowiedzi

jak ściągniesz kiepską wersje tzw dywersje to nie zobaczysz bluescreen tylko chińskie krzaczki coś w tym stylu tylko na czarnym tle epogihw7tfwiehgwegbuigfw6e374tygrienrvi to na tyle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ściągniesz kiepską wersje tzw dywersje to nie zobaczysz bluescreen tylko chińskie krzaczki coś w tym stylu tylko na czarnym tle epogihw7tfwiehgwegbuigfw6e374tygrienrvi to na tyle :grin:

a masz coś co mi nie upali krzaczków? :grin: moge liczyć na Twoją pomoc?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko podeśle ci. Jaką masz dokładnie navi? dx czy non dx?

192E końcówka numeru..:whistling:

---------- Post dopisany at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/rtdsi4-b5-5-avant-282530/

w wątku masz zdjęcia i możesz napisać do Niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pójdzie mi mała navi bns 4 przez licznik z analogowym zegarkiem?

mała navi pójdzie :) duża nie bo duza ma komunikacje przez can i tuner tmc

te witek pewny jesteś? bo w tym liczniku na rozpisce pinów nie mam wolnych -znaczy wolne jakieś są ale ni uja nie wiadomo gdzie sie z navi wpiąć.

Data ena clock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne tam jedno zdjęcie było jak wszystko kolo w połysku zrobił i scalił

mnie osobiście własnie to scalenie średnio się podoba ale ogólnie spoko robota :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak wcześniej pisałem mam Navi Plus RNS-d spolszczone, zakupiłem zmieniarkę która dziś przyjdzie...moje pytanie brzmi czy jest sens kupować tuner do niej? Wkurzają mnie komunikaty w navi że brak połączenia z tunerem TMC czy coś w tym stylu. Przykład: AUDI A6 C5 A4 B5 TUNER TV TELEWIZYJNY TV 4D0919146 (3554392196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. do tego wiązkę jeszcze muszę zakupić tylko czy to wszystko będzie ładnie śmigać jak w oryginale? Mam jeszcze problem z płytką z mapą PL ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja o tym wiem tylko nagrałem już jakieś 15 płyt i żadna nie hula...Nagrywałem używając Clona i profilu Autoatlas z prędkością x1 i nic;-/

Nie jestem zielony jeśli chodzi o takie kombinacje ale w tym leżę i kwiczę;-)

---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Kurde jeszcze 30 sekund temu byłem pewien że mam DX ale zacząłem mieć wątpliwości. Muszę zejść do auta i spisać sobie nr.

Jedyne co mi się udało z płytką to przez jakieś 30 s od włączenia pokazuje napis "NAWIGACJA JEST AKTYWOWANA" ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...