Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dobry zestaw kluczy ?


J.a.r.o.D

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie Twój zestaw robili za 2 miski ryżu dziennie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Twój zestaw robili za 2 miski ryżu dziennie :decayed:

Ahaha :polew:

A moje Bass Polska ?? Tez chińczyki, bo to ten sam pułap co Proxxon, Yato, Toya, Topex.

Jak dla mnie to jest wszystko to samo (nie licząc solidnych firm Beta, Facom, itp), mowa o kluczach do 150 zl za komplet ok 100 szt. Zmieniają tylko nazwę.

Wychodzę z założenia że jak czegoś używam raz czy dwa razy w miesiącu to nie ma sensu więcej płacić, jak się coś uszkodzi to wtedy dokupie tę jedną część poważniejszej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MACHINE

Widocznie Twój zestaw robili za 2 miski ryżu dziennie :decayed:

Tego zestawu raczej żaden chińczyk na oczy nie widział, bo to produkt niemiecki... A jakość PROXXON-a jest na bardzo dobrym poziomie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje Bass Polska ??

Czajna :naughty:

Widocznie Twój zestaw robili za 2 miski ryżu dziennie :decayed:

Tego zestawu raczej żaden chińczyk na oczy nie widział, bo to produkt niemiecki... A jakość PROXXON-a jest na bardzo dobrym poziomie !

:polew:

Tak się składa, że handlowałem narzędziami warsztatowymi i wiem co nie co o tych produktach :decayed:

Wychodzę z założenia że jak czegoś używam raz czy dwa razy w miesiącu to nie ma sensu więcej płacić, jak się coś uszkodzi to wtedy dokupie tę jedną część poważniejszej firmy.

Dokładnie. Do sporadycznego grzebania wystarczą. U mnie się nie sprawdziły. Poukręcałem wszystkie imbusy. Zakupiłem Betę i spokój :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplety za 150 zł są dobre do grzebania niedzielnego i na pewno nie przy zawieszeniu np. zestaw samcyh nasadek snap-on kosztuje około 700 zł ale jest nie do zdarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest wszystko to samo (nie licząc solidnych firm Beta, Facom, itp), mowa o kluczach do 150 zl za komplet ok 100 szt. Zmieniają tylko nazwę.

Wychodzę z założenia że jak czegoś używam raz czy dwa razy w miesiącu to nie ma sensu więcej płacić, jak się coś uszkodzi to wtedy dokupie tę jedną część poważniejszej firmy.

Jest takie powiedzenie "nie stać mnie na tanie rzeczy". Przekonałem się już nie raz, że jak kupię coś porządnego to zazwyczaj mam to i mam a zniszczyć się nie chce.

A klucze mają to do siebie, że jakoś bardzo denerwują jak człowiek próbuje coś odkręcić a klucz gnie się w rękach :/

Z tego co większość poleca to zestawy od 300 zł można brać już pod uwagę dla domowego majsterkowicza i niedzielnego rezacza.

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w garażu sporo polskich kluczy starej daty Kuźnia i są nie do zdarcia a tak ze współczesnych to Snap-on cholernie drogie ale doskonała jakość i wytrzymałośc oraz facom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na ten zestaw kluczy?

http://allegro.pl/item641223468_honiton_h4040_zestaw_94_e_professional.html

Szukam tez czegos dla siebie, bo w domu nie ma nic porzadnego tylko jakas chińszczyzna :kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz YATO to polska firma , a wlasciwie dystrybutor - ktory ma tez narzedzia TOYA- tak,tak te z szajsmetalu;] to podejrzewam ze te narzedzia to dokladnie to samo tylko pod rozna marka - einhell to to niestety tez tylko chinszczyzna wiec zapewne obojetnie co kupisz... jak na swoja cene to sa naprawde okey...

YATOYATOYATOYATOYATOYATO - i wszystko jasne :wink4:

Yato, Toya, Topex = syf :wink4:

Jak ma być profi to raczej nie tych firm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zestaw Lopden Line na allegro po 300 zł.

Robiłem nimi głowicę w golfie TDI i jestem z nich zadowolony, grzechotki fajnie pracują, klucze są raczej wytrzymałe, nasadką 10 dokręcałem głowicę i później dociągałem 2 razy po 90 stopni i nic z nasadką się nie działo.

Zobaczymy jak będzie po dłuższym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam FACOM nie do zdarcia nawet przez rurkę przy SCANI dają sobie rade i naczepach niskopodwoziowych :kox:http://www.facom.pl/

Facom to grubsza kasa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos cos dzialal narzedziami NEO? ten typ z tvn turbo z "tool boxa" tymi narzedziami operuje, moze one sa dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos cos dzialal narzedziami NEO? ten typ z tvn turbo z "tool boxa" tymi narzedziami operuje, moze one sa dobre

Topex stworzył "profesjonalne" narzędzia NEO :decayed: Topex = China= syf

Co prawda wykonanie narzędzi NEO nie jest złe..ale można kupić lepsze i taniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxxon, Yato, Toya, Topex = syf :wink4:

Jak klucze to Beta, Facom :good:

Ragga, przecież Ty nawet nie umiesz klucza trzymać :polew: masz dwie lewe ręce do roboty.

Tak na serio, to lepszy słaby klucz niż żaden. Każdy powinien dostosować klucze do tego jak często będą stosowane.

Wykładanie kasy na King Tony, Facom czy Betę ma sens tylko do zastosowań warsztatowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proxxon, Yato, Toya, Topex = syf :wink4:

Jak klucze to Beta, Facom :good:

Ragga, przecież Ty nawet nie umiesz klucza trzymać :polew: masz dwie lewe ręce do roboty.

Jaka reklama... :gwizdanie: Nic tylko jechać na wymianę oleju....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsmażę trochę kotleta.. a co o takim zestawie myślicie:

yt-3879 yato: http://allegro.pl/zestaw-kluczy-108-szt-yato-yt-3879-mega-gratis-i1266580868.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...