Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki dobry zestaw kluczy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A robiliście nimi zawieszenia .. czy stosowaliście tylko do drobnych prac w garażu ?

Opublikowano

podesle Ci wieczorem pare linkow, ogolnie liczy sie Stanley, Proxxon, Gedore, Belzer, Bahco i jeszcze kilka innych. Wszystko zalezy od glebokosci Twojej kieszeni

Opublikowano

Hazet.

Opublikowano

podesle Ci wieczorem pare linkow, ogolnie liczy sie Stanley, Proxxon, Gedore, Belzer, Bahco i jeszcze kilka innych. Wszystko zalezy od glebokosci Twojej kieszeni

Będę bardzo wdzięczny.

Opublikowano

Hazet.

Hazet to tez zajeb...a firma, czeska TONA to tez bardzo mocne klucze
Opublikowano

Hazet.

Hazet to tez zajeb...a firma, czeska TONA to tez bardzo mocne klucze

Co do Hazeta - wystarczy przejrzeć ten katalog:

http://www.hazet.de/fileadmin/media/INT_PL/SWW_1_2010_PL.pdf

Produkują nawet zestawy dedykowane, pod konkretną markę np. do wymiany rozrządu :blink:

Opublikowano

Hazet to nr 1 w produkcji narzedzi serwisowych dla wszystkich niemieckich producentow aut.

Opublikowano

Ragga, przecież Ty nawet nie umiesz klucza trzymać :polew: masz dwie lewe ręce do roboty.

Wolę trzymać cycek w dłoni niż klucz :naughty::decayed:

Opublikowano

A robiliście nimi zawieszenia .. czy stosowaliście tylko do drobnych prac w garażu ?

oczywiście, te klucze nie są robione z plasteliny :)

Opublikowano

Nie ukrywam, że pułap cenowy YATO mi mocno odpowiada ale jeśli warto by było dołożyć do innych - lepszych to warto się zastanowić..

A klucze firmy Berner? :mysli:

Opublikowano

Nie ukrywam, że pułap cenowy YATO mi mocno odpowiada ale jeśli warto by było dołożyć do innych - lepszych to warto się zastanowić..

napiszę szczerze, sam szukałem sobie zestawu, kupiłem yato i nie żałuję, już prawie rok, a grzebię przy aucie bardzo często, wymiana sprzęgła, parę razy wymiana całego zawieszenia i po kluczach nie widać zużycia

kolega z tego forum tymi właśnie kluczami parę razy rozebrał silnik na części, poskładał, teraz znowu grzebie w innym aucie, używa tylko YT i dają radę

nie ma sensu przepłacać za chromowane klucze STANLEYa :gwizdanie: a chrom kosztuje, więc też ta cena do końca nie bierze się jakości

Opublikowano

podesle Ci wieczorem pare linkow, ogolnie liczy sie Stanley, Proxxon, Gedore, Belzer, Bahco i jeszcze kilka innych. Wszystko zalezy od glebokosci Twojej kieszeni

Generalnie Stanley spadł na psy. To juz nie sa te narzędzia, co kiedyś. Dzisiaj to zwykła "marketówka". Tak samo jak elektronarzędzia Black&Decker :thumbdown:

Ja po raz kolejny polecam Beta. Fakt, ze drogie, ale w 100% warte swojej ceny :good:

Opublikowano

Ja polecam NEO!!! Bez dwóch zdań. :kox: :kox: :kox:

Odnośnie dożywotniej gwarancji - klucze SATA taką mają. :good:

Opublikowano

Ja polecam NEO!!! Bez dwóch zdań. :kox: :kox: :kox:

Mam zestaw bitów..gówno potworne :sick3:

Opublikowano

Dziwne. My mamy bardzo dużo narzędzi z NEO i na serio uważam, że za tą cenę są super. Szczególnie uniwersalne końcówki nasadowe - do kilku rodzajów śrub.

Opublikowano

Dziwne. My mamy bardzo dużo narzędzi z NEO i na serio uważam, że za tą cenę są super. Szczególnie uniwersalne końcówki nasadowe - do kilku rodzajów śrub.

A no..jak kupiłem zestawy bitów na próbę i zadowolenie na niskim poziomie :thumbdown:

Wózki narzędziowe mają fajne..tylko też cholernie drogie jak na taką firmę :embarrassed:

Opublikowano

Ja ostatnio mialem przyjemnosc testowac ampule YATO i powiem ze sa wytrzymale. Nic sie nie wygiely przy waleniu mlotkiem wiec moge powiedziec ze niezle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.