Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dobry zestaw kluczy ?


J.a.r.o.D

Rekomendowane odpowiedzi

podesle Ci wieczorem pare linkow, ogolnie liczy sie Stanley, Proxxon, Gedore, Belzer, Bahco i jeszcze kilka innych. Wszystko zalezy od glebokosci Twojej kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podesle Ci wieczorem pare linkow, ogolnie liczy sie Stanley, Proxxon, Gedore, Belzer, Bahco i jeszcze kilka innych. Wszystko zalezy od glebokosci Twojej kieszeni

Będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazet.

Hazet to tez zajeb...a firma, czeska TONA to tez bardzo mocne klucze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazet.

Hazet to tez zajeb...a firma, czeska TONA to tez bardzo mocne klucze

Co do Hazeta - wystarczy przejrzeć ten katalog:

http://www.hazet.de/fileadmin/media/INT_PL/SWW_1_2010_PL.pdf

Produkują nawet zestawy dedykowane, pod konkretną markę np. do wymiany rozrządu :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hazet to nr 1 w produkcji narzedzi serwisowych dla wszystkich niemieckich producentow aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze szwedzka Kamasa: masz dożywotnią gwarancję, uszkodzone narzędzie wymieniają na nowe:

http://www.kamasa.com/pl/Kamasa-Tools---Informacje-o-firmie/Jako-Kamasa-Tools/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga, przecież Ty nawet nie umiesz klucza trzymać :polew: masz dwie lewe ręce do roboty.

Wolę trzymać cycek w dłoni niż klucz :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robiliście nimi zawieszenia .. czy stosowaliście tylko do drobnych prac w garażu ?

oczywiście, te klucze nie są robione z plasteliny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że pułap cenowy YATO mi mocno odpowiada ale jeśli warto by było dołożyć do innych - lepszych to warto się zastanowić..

A klucze firmy Berner? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że pułap cenowy YATO mi mocno odpowiada ale jeśli warto by było dołożyć do innych - lepszych to warto się zastanowić..

napiszę szczerze, sam szukałem sobie zestawu, kupiłem yato i nie żałuję, już prawie rok, a grzebię przy aucie bardzo często, wymiana sprzęgła, parę razy wymiana całego zawieszenia i po kluczach nie widać zużycia

kolega z tego forum tymi właśnie kluczami parę razy rozebrał silnik na części, poskładał, teraz znowu grzebie w innym aucie, używa tylko YT i dają radę

nie ma sensu przepłacać za chromowane klucze STANLEYa :gwizdanie: a chrom kosztuje, więc też ta cena do końca nie bierze się jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/klucze-yato-120-szt-yt-3880-promocja-gratis-i1280241863.html

Jakiś czas temu kupiłem taki zestaw i daje radę. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podesle Ci wieczorem pare linkow, ogolnie liczy sie Stanley, Proxxon, Gedore, Belzer, Bahco i jeszcze kilka innych. Wszystko zalezy od glebokosci Twojej kieszeni

Generalnie Stanley spadł na psy. To juz nie sa te narzędzia, co kiedyś. Dzisiaj to zwykła "marketówka". Tak samo jak elektronarzędzia Black&Decker :thumbdown:

Ja po raz kolejny polecam Beta. Fakt, ze drogie, ale w 100% warte swojej ceny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. My mamy bardzo dużo narzędzi z NEO i na serio uważam, że za tą cenę są super. Szczególnie uniwersalne końcówki nasadowe - do kilku rodzajów śrub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. My mamy bardzo dużo narzędzi z NEO i na serio uważam, że za tą cenę są super. Szczególnie uniwersalne końcówki nasadowe - do kilku rodzajów śrub.

A no..jak kupiłem zestawy bitów na próbę i zadowolenie na niskim poziomie :thumbdown:

Wózki narzędziowe mają fajne..tylko też cholernie drogie jak na taką firmę :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mialem przyjemnosc testowac ampule YATO i powiem ze sa wytrzymale. Nic sie nie wygiely przy waleniu mlotkiem wiec moge powiedziec ze niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...