Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dobry zestaw kluczy ?


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

tak, ta sama

No to jest niezła rekomendacja.

Osobiście nie miałem do czynienia, generalnie moja TOP 3 to Hazet, Kamasa i Snap-On :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belzer, Bahco - wypas !!!![br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 19:53_________________________________________________oooooooo QU.....A tego szukałem !!!!!!!!!!!!!! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.kamasatools.com/pl/Produkter/Narzdzia-samochodowe/Narzdzia-do-hamulcw/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belzer, Bahco - wypas !!!![br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 19:53_________________________________________________oooooooo QU.....A tego szukałem !!!!!!!!!!!!!! :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.kamasatools.com/pl/Produkter/Narzdzia-samochodowe/Narzdzia-do-hamulcw/

:cool1:

Wejdź sobie też na stronę Hazet'a. Oni też robią takie narzędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Osz w d*pę...

Musiałeś? :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Cie wkurw.....ic ????

nie nie miałem zamiaru :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Cie wkurw.....ic ????

nie nie miałem zamiaru :>

Tak tak... :disgust:

Udało Ci się :disgust:

:>

Nie no, wypas. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafka Gedore była lepiej wypasiona ale mi ja zajeb.....li :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafka Gedore była lepiej wypasiona ale mi ja zajeb.....li :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Pamiętam, jak kiedyś o tym pisałeś :confused4:

Szkoda. Ale co zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze wiecej audmanikow bedzie mialo ten zestaw yato, juz zamowione, czekam na kurera i jakis kontakt od sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :hi:

che kupić zestaw kluczy mam możliwość załatwienia z deko taniej taki zestaw:

http://www.strefanarzedzi.pl/Klucze_nasadowe_14_i_12_kpl_108cz_38D684_TOPEX-2269.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-02&utm_content=2269#nclid=4bc276d4d34977038e253df129dc35ca

na llegro za 299 a mogę go mieć za 240.

Ale pytanie czy jest coś wart, jak z jego wytrzymałością, może ktos miał styczność?? Dziękuję za wszelkie info :hi:

Nie nie nie tego nie kupuj. Najgorsze scierwo. Nie polecam takze wszystkich innych narzedzi tej firmy. To jednorazowe badziewie. mocniej kluczem pociagniesz i albo peknie albo sie wygnie albo obrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo dołóz troche kasy i kup taki zestaw:

http://allegro.pl/mannesmann-zestaw-215-kluczy-profesjonalny-krakow-i1428174312.html

ja mam taki i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tak zauważył że trzeba uważać z takimi zestawami bo między dobre klucze wsadzają jakieś gówno. Albo grzechotka się urwie albo piny ze słabego materiału albo jeszcze na czymś zaoszczędzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to prawie 2xtaki budżet jaki posiadam na ten cel :kwasny: klucze będą służyły do drobnych prac przy samochodzie i ogólno -domowych....

jak kupisz te klucze to bedziesz miec spokoj przynajmniej na 10 lat

czasami warto wyłozyc wiecej kasy, gwarantuje, bedziesz zadowolony :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz ograniczony budżet a chcesz kupić teraz, to kup takie żeby łatwo było dokupić pojedyncze elementy zestawu jak ci coś padnie, miałem taką sytuację rok temu i patrzyłem na yato i covala. Wybrałem covala, ale gdybym miał kasę to ten mannesman byłby mój...

...jeszcze kiedyś będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem taki jak ten http://allegro.pl/coval-klucze-nasadowe-1-2-150-szt-super-cena-i1432716149.html

tylko widzę opakowanie się trochę zmieniło. Ogólnie to klucze nie są tragiczne i największą zaletą tak jak pisałem jest to że możesz dokupić pojedyncze elementy. W moich kluczach jedna przedłużka miała zaklepaną delikatnie końcówkę tak że nie dało się założyć nasadki na nią - krótka zabawa z szlifierką. 2 sprawa to ten najmniejszy przegub nie obraca się swobodnie przez co praca z nim jest niemożliwa, i to wszystko.[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 23:14_________________________________________________

Kupiłem kiedyś zestaw COVAL,teraz dokładam co chwilę jakiś klucz i powiększam komplet.

Jak dla mnie jakość zadowalająca,nic się nie gnie i nie łamie.

[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 23:16_________________________________________________

Nie ukrywam, że pułap cenowy YATO mi mocno odpowiada ale jeśli warto by było dołożyć do innych - lepszych to warto się zastanowić..

napiszę szczerze, sam szukałem sobie zestawu, kupiłem yato i nie żałuję, już prawie rok, a grzebię przy aucie bardzo często, wymiana sprzęgła, parę razy wymiana całego zawieszenia i po kluczach nie widać zużycia

kolega z tego forum tymi właśnie kluczami parę razy rozebrał silnik na części, poskładał, teraz znowu grzebie w innym aucie, używa tylko YT i dają radę

nie ma sensu przepłacać za chromowane klucze STANLEYa :gwizdanie: a chrom kosztuje, więc też ta cena do końca nie bierze się jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...