Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dobry zestaw kluczy ?


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dotychczas uzywalem zestawu firmy Manessmann Brüder- sto ojronow za kuferek- wytrzymaly juz niejeden pistolet udarowy i prace przy zawieszeniu- tylko pogubilo mi sie pare czesci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy badziewiasty z alledrogo :decayed: ja taki kupilem i troche nakrecil. Ale do codziennych napraw sie nie nadaje. raz na ruski rok podlubac przy aucie...

Znalazlem cos takiego dla Ciebie :decayed:

http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-coval-72cz-i1697182780.html

tylko czy to jest coval czy coval made in china.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zestaw Honiton. Już kilka razy był narażony na duże przeciążenia i narazie się trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na taki zestaw YATO za 202 zl http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-94-cz-yato-yt-1268-gift-i1680603700.html

czy moze lepiej kupic za 200 zl na sztuki narzedzia dobrej firmy beta,king tony lub cos podobnego?[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 19:39_________________________________________________

Ja mam zestaw Honiton. Już kilka razy był narażony na duże przeciążenia i narazie się trzyma

a czy ten honiton to nie to samo co YATO ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na taki zestaw YATO za 202 zl http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-94-cz-yato-yt-1268-gift-i1680603700.html

czy moze lepiej kupic za 200 zl na sztuki narzedzia dobrej firmy beta, king tony lub cos podobnego?[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 19:39_________________________________________________

Ja mam zestaw Honiton. Już kilka razy był narażony na duże przeciążenia i narazie się trzyma

a czy ten honiton to nie to samo co YATO ?

Mam ten sam zestaw, 2 razy wyciągałem skrzynię i wymieniałem sprzęgła, 3 razy ściągałem miskę olejową, 10x robiłem całe zawieszenie itd.

Złego słowa nie powiem, klucze mają już 2 lata i nic się z nimi nie dzieje, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yato porażka :thumbdown: ostatnio przy odkręcaniu kolektora w 1Z poszła mi końcówka :thumbdown: za***iste klucze to S&R :good:

cowal też daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yato porażka :thumbdown: ostatnio przy odkręcaniu kolektora w 1Z poszła mi końcówka :thumbdown: za***iste klucze to S&R :good:

cowal też daje radę

hmm to juz sam niewiem co wybrac chyba na sztuki kupie, beta lub king tony az sie uzbiera komplet xd ,a moze ktos z mechanikow napisac jakie sie przydaja rozmiary przy audi a4 b6 zeby nie kupowac calego zestawu z ktorego polowy niebede uzywal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczami S&R obrabiam i ukręcam śrubi 8.8 a puźniej je przecieram szmatą i nadal wyglądają jak nowe :good: Nie opłaca się kupować na sztuki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie załatwić firmę TOPTUL i BETA jakby kto chciał pisać PW :hi:

jakie ceny?

dołączam do pytania. Potrzebował bym tylko małą grzechotkę bo moja wysiadła. Da rade luzem kupić coś sensownego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś fajny kpl Beta też bym łyknął :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracował ktoś kluczami firmy JONNESWAY

jak z trwałością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy badziewiasty z alledrogo :decayed: ja taki kupilem i troche nakrecil. Ale do codziennych napraw sie nie nadaje. raz na ruski rok podlubac przy aucie...

Znalazlem cos takiego dla Ciebie :decayed:

http://allegro.pl/zestaw-kluczy-nasadowych-coval-72cz-i1697182780.html

tylko czy to jest coval czy coval made in china.....

moj brat ostatnio kupil taki zestaw ale w sklepie i zaplacil 230zl wiec tu jest dobra cena klucze wytrzymale sam takze posiadam podobny zestaw i moge polecic coval daje rade :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracował ktoś kluczami firmy JONNESWAY

jak z trwałością ?

to już wyższa półka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...