Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dobry zestaw kluczy ?


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

Beta to juz chyba zdecydowanie inny przedzial cenowy jak i jakosciowy. klucze nie do zajechania. mamy takie w pracy. wszystko z bety. wszystko co sie da :) od najmniejszych do poterznych kluczy o duzych rozmiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracujesz w Iveco? :naughty: lepiej dać stówę czy dwie więcej i potem mieć spokój, chyba że ktoś cały warsztat chce wyposażyć to wiadomo niezła kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? Nie, ale mamy w pracy dosc spore maszyny tupu ladowarki Manitou, Fuchs do zaladunku zlomu, maszyny rozdrabniajace M&J, Weima. Brykieciarki itd. Takze wszystko obsluguja kluczyki Bety. Jak narazie zaden nie ulegl przemeczeniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na wymianę kostki stacyjki. Musze uzupełnić moje narzędzia o zestaw kluczy imbusowych między innymi końcówki typu TORX. Myślę że wybiorę zestaw kluczy o długości min.75 mm Jest to konieczne bo śruby poduszki są dość glęboko osadzone.Oczywiście w myśl zasady klucze hobbystyczne C-RV.Producent najlepiej Coval lub Kużnia. O ile nie znajdę wybiorę coś w granicach 60-100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5232096a973fe909m.jpg

TOPTUL Zestaw narzędzi 1/4", liczba narzędzi: 51, w plastikowym pudełku - cena 195zł

86dd9add628532c5m.jpg

TOPTUL Zestaw narzędzi 1/4", liczba narzędzi: 24,matowe , w plastikowym pudełku cena -135zł

9f1bc655ce8cc03em.jpg

TOPTUL Zestaw narzędzi 1/4" 31 szt., w metalowym pudełku CENA - 210

jakieś inne zestawy => pisać postaram się coś załatwić BETA narazie niemam dostępnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamFox a marz jakieś luzem grzechotki na 1/4"? jak tak to jaka kasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8218e890cec70747m.jpg

KLUCZ NASADOWY Z GRZECHOTKĄ TOPTUL 10x12mm, długość: 240mm CENA - 90ZŁ

dostępne rozmiary:10x13mm, długość: 240mm; 10x14mm, długość: 240mm; 11x13mm, długość: 240mm ; 12x14mm, długość: 240mm

13x17mm, długość: 280mm; 14x15mm, długość: 280mm ; 14x17mm, długość: 280mm; cena 94zł

14x19mm, długość: 315mm; cena 95zl

16x18mm, długość: 315mm; 17x19mm, długość: 315mm; 17x21mm, długość: 315mm; 17x22mm, długość: 315mm ; 19x21mm, długość: 315mm; cena 100zł

19x24mm, długość: 360mm cena 135zł

mi chodziło o to by była grzechotka na 1/4" bo moja stara się rozsypała a nasadki mam. A tu widze że to jakieś grzechotki zintegrowane z nasadkami chyba że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4fa7ebae4a90305m.jpg

TOPTUL Grzechotka 1/4", długość: 145mm CHJM0815 cena 90zł

TOPTUL Grzechotka 1/4", długość: 150mm CJBG0815 CENA 52ZŁ

TOPTUL Grzechotka 1/4", długość: 115mm, liczba zębów: 45, krótka rączka CJDI0812 CENA 68ZŁ

TOPTUL Grzechotka 1/4", długość: 180mm, liczba zębów: 72, z łamaną główką CJKN0818 CENA 58ZŁ

DOSTĘPNE JESZCZE :

Grzechotka 1/4" 72 zęby, ze zwalniaczem HANS 2132GQ CENA 75ZL

Grzechotka 1/4" ze zwalniaczem (48 zęby) rączka plastikowa HANS 2160GQ CENA 45ZŁ

Grzechotka 1/4" ze zwalniaczem (48 zęby) HANS 2160NQ CENA 66

JAK COŚ TO MOGĘ WYSŁAĆ ZDJĘCIA NA MAILA

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM PO NARZĘDZIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na wymianę kostki stacyjki. Musze uzupełnić moje narzędzia o zestaw kluczy imbusowych między innymi końcówki typu TORX. Myślę że wybiorę zestaw kluczy o długości min.75 mm Jest to konieczne bo śruby poduszki są dość glęboko osadzone.Oczywiście w myśl zasady klucze hobbystyczne C-RV.Producent najlepiej Coval lub Kużnia. O ile nie znajdę wybiorę coś w granicach 60-100 zł.

ostatecznie kupiłem na sztuki potrzebny torks t-30 fitmy WIHA poduszkę odkręciłem bez problemu. a ponoć są bardzo mocno przykręcone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsze klucze z jakimi się spotkałem to niemiecki Hazet. Choć ceny są powalające. Bardzo dobre są też Proxxony i klucze f-my LUX w marketach Obi (ale koniecznie seria Profi, choć do prostych prac Basic też daje radę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaczynać nowego wątku, więc zapytam tutaj.

Panowie rozglądam się za zestawem gwintowników i narzynek, taki podstawowy zestaw do niezbyt częstego użytku. Mimo to nie chcę kupić jakiegoś plastelinowego shitu :wink4:

Możecie coś polecić? Budżet 250-300zł

wpadły mi w oko takie zestawy:

http://www.narzedziowy.pl/67968_JONNESWAY-Zestaw-gwintownikow-i-narzynek-z-wkladka.html

http://www.narzedziowy.pl/43862_YATO-Zestaw-narzynek-i-gwintownikow-32szt-YT-2975.html

No chyba że nie ma sensu przepłacać, bo jakość tych tańszych będzie bardzo zbliżona do tych wyżej? :mysli: Ktos mi kiedyś wspominał o jakimś czeskim producencie gwintowników w śmiesznej kasie, a podobno przyzwoitych, może macie jakieś doświadczenia? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał u mnie na warsztacie uzywamy Johnego ( ten 1 zestaw ) mamy też taki z castoramy za sto pare zł ... i musze powiedziec że do takiego rzadkiego użytku ten z castoramy daje sobie rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie JONNESWAY'a jestem pewny, bo mam kilka kluczy od nich i dają radę :good:

Ale tak jak mówisz, pooglądam jeszcze zestawy z hipermarketów, choćby dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie zauważyłem, że nie ma co oszczędzać na wykrętakach.. takie gówniane to łamią się w śrubie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaczynać nowego wątku, więc zapytam tutaj.

Panowie rozglądam się za zestawem gwintowników i narzynek, taki podstawowy zestaw do niezbyt częstego użytku. Mimo to nie chcę kupić jakiegoś plastelinowego shitu :wink4:

Możecie coś polecić? Budżet 250-300zł

wpadły mi w oko takie zestawy:

http://www.narzedziowy.pl/67968_JONNESWAY-Zestaw-gwintownikow-i-narzynek-z-wkladka.html

http://www.narzedziowy.pl/43862_YATO-Zestaw-narzynek-i-gwintownikow-32szt-YT-2975.html

No chyba że nie ma sensu przepłacać, bo jakość tych tańszych będzie bardzo zbliżona do tych wyżej? :mysli: Ktos mi kiedyś wspominał o jakimś czeskim producencie gwintowników w śmiesznej kasie, a podobno przyzwoitych, może macie jakieś doświadczenia? :hi:

nie pomogę ci, ale daj znać co kupisz i jak ci się sprawuje bo też szukam[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 20:10_________________________________________________

jedynie zauważyłem, że nie ma co oszczędzać na wykrętakach.. takie gówniane to łamią się w śrubie...

czyli śrubokręty jonnesway jak najbardziej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam, jedni chwalą inni nie... Warto coś takiego kupić? ZESTAW NARZĘDZI YATO 190cz. (XXL) YT-3881+YT-0400 (2555534567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

Czy lepiej z covala i mieć dożywotnią gwarancję? COVAL KLUCZE NASADOWE 150 DOŻYWOTNIA GWARANCJA (2536441083) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam, jedni chwalą inni nie... Warto coś takiego kupić? ZESTAW NARZĘDZI YATO 190cz. (XXL) YT-3881+YT-0400 (2555534567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ----------

Czy lepiej z covala i mieć dożywotnią gwarancję? COVAL KLUCZE NASADOWE 150 DOŻYWOTNIA GWARANCJA (2536441083) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam dokładnie ten sam zestaw Coval..i jestem z niego zadowolony...

Co do dożywotniej gwarancji...to podchodzę do tego z dystansem ....

na temat Yato nie wypowiem się ...Może ktoś inny Ci Coś podpowie na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz Yato jak amatorsko to wiadomo mi zestaw yato za 500zł wytrzymał rozbiórkę ok 40aut we francji... poszły grzechotki i sztywny klucz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...