Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dobry zestaw kluczy ?


Weekendowy

Rekomendowane odpowiedzi

mam COVAL'a i zwykle klucze i taki duzy komplet juz 3 albo 4 rok i jest naprawde ok. Wymienialem nimi skrzynie , zawieszenia itp i tylko jeden torx sie przekręcił i to nie do konca to dokupilem nowy. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co oszukiwac. Za porzadne narzedzia trzeba wy***ać w c**j kasy na raz, albo (ja ja robie od lat) sukcesywnie kupowac po sztuce. Gdybym dzisiaj miał kupić wszystkie narzedzia BETA jakie mam, to chyba bym sobie w łeb pierdolnał.

A tak mam juz ich całkiem sporo, bez obciazenia dla domowego budzetu i nigdy nic mi nie peklo, nie ukrecilo sie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za porzadne narzedzia trzeba wy***ać w ch***j kasy na raz, albo (ja ja robie od lat) sukcesywnie kupowac po sztuce.

Dokładnie :D

Generalnie skupiam się na HAZET, Kamasa i PROXXON, ale kurde głupi płasko-oczkowy kluczyk potrafi kosztować i 50 PLN nawet :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za porzadne narzedzia trzeba wy***ać w ch***j kasy na raz, albo (ja ja robie od lat) sukcesywnie kupowac po sztuce.

Dokładnie :D

Generalnie skupiam się na HAZET, Kamasa i PROXXON, ale kurde głupi płasko-oczkowy kluczyk potrafi kosztować i 50 PLN nawet :confused4:

Popieram walizke z PROXXON-a mam ponad 3 lata i smiga wszystko jak nalezy a teraz jakies pol roku mam walizke z HAZET-a i to jest dopiero wypas no ale niestety tania nie byla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram walizke z PROXXON-a mam ponad 3 lata i smiga wszystko jak nalezy a teraz jakies pol roku temu kupilem walizke z HAZET-a i to jest dopiero wypas no ale niestety tania nie byla...

pokaż w linkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż w linkach

Z Proxxona mam te zestawy:

http://cgi.ebay.de/Proxxon-Steckschlusselsatz-56-tlg-Nr-23040-NEU-OVP-/400192208612?pt=Kfz_Handwerkzeuge&hash=item5d2d507ee4

http://cgi.ebay.de/Proxxon-Slim-Line-Ring-Maulschlussel-15-teilig-23821-/370472470285?pt=Kfz_Handwerkzeuge&hash=item5641e1470d

http://cgi.ebay.de/Proxxon-Slim-Line-Ring-Maulschlussel-15-teilig-23821-/370472470285?pt=Kfz_Handwerkzeuge&hash=item5641e1470d

Te z Proxxona kupilem, a walizke z Hazeta z pelnym zestawem kluczy byla to jakas limotowana seria na 2010 rok dostalem od szefa na urodziny jak on to powiedzial: ''Dla starego fana :audi: do grzebania przy aucie" w koncu to juz moje 4 audi, nie wiem na ile to prawda ale na opakowaniu byla cena o ile dobrze pamietam cos kolo 900euro zestaw sklada sie z cos kolo 170 kluczy nie powiem Ci dokladnie bo jestem teraz za granica i nie mam go ze soba zeby sprawdzic i nie umie teraz nic podobnego znalesc ale juz po wadze samej walizki wiedzialem ze musi to byc dobry sprzet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj cos dla majsterkujacych kolezanek z forum:

978a682315864d7dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj cos dla majsterkujacych kolezanek z forum:

978a682315864d7dmed.jpg

:blink: :blink: :blink: :blink:

devastation, to Twoje? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie moje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kilka dni temu łaziłem ze swoją Lolą po jakimś sklepie z róznosciami

i takie coś znalazlem, rózowe...... :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie moje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kilka dni temu łaziłem ze swoją Lolą po jakimś sklepie z róznosciami

i takie coś znalazlem, rózowe...... :polew: :polew: :polew: :polew:

:D

Kupiłeś jej? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeeee...... nie chciała.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie na szybko jakiś zestawik do 300-350zł typowy do dłubania przy aucie... (amtorskie grzebanie żaden warsztat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...