Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Repliki w śmiesznych pieniądzach chodzą. Tak z ciekawości gdzie masz te prosiaki/czemu je zdjąłeś ? Bo nie chce mi szukać, bo być może gdzieś tu coś na ten temat pisze :)

prosiaki sprzedane 2 lata temu - człowiek był młody i głupi :wallbash:

zdecydowanie :thumbdown: :thumbdown: :angry: ;(

albo za krótko na forum siedział :gwizdanie:

Opublikowano

A gdzie poszły? Może mam Twoje :wink4:

Opublikowano

A gdzie poszły? Może mam Twoje :wink4:

do mnie :decayed:
Opublikowano

A gdzie poszły? Może mam Twoje :wink4:

do mnie :decayed:

Nie mam pytań :>

Opublikowano
  • Autor

A gdzie poszły? Może mam Twoje :wink4:

do mnie :decayed:

Nie mam pytań :>

może z tego względu będę miał kiedyś jakąś zniżkę na wstęp od Prezesa Battalionu :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

A gdzie poszły? Może mam Twoje :wink4:

do mnie :decayed:

Nie mam pytań :>

może z tego względu będę miał kiedyś jakąś zniżkę na wstęp od Prezesa Battalionu :gwizdanie: :decayed:

no wiecie co to Ty jeszcze nie jesteś w Battalionie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ładne autko,jaki rozmiar feli

dzięki :hi:

felga 18" 8J ET35

Opublikowano

Dobry mod :naughty:

Trzeba było brać 19" :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobry mod :naughty:

Trzeba było brać 19" :decayed: :decayed: :decayed:

za słabą mam psyche na 19 :decayed:

Opublikowano

Dobry mod :naughty:

Trzeba było brać 19" :decayed: :decayed: :decayed:

za słabą mam psyche na 19 :decayed:

ano masz... bo i tak wsadzisz 19 w koncu :decayed:

Opublikowano

założyłeś już te fele?

Opublikowano
  • Autor

Dobry mod :naughty:

Trzeba było brać 19" :decayed: :decayed: :decayed:

za słabą mam psyche na 19 :decayed:

ano masz... bo i tak wsadzisz 19 w koncu :decayed:

na pewno nie do b5 :wink4:

założyłeś już te fele?

jeszcze nie (nawet opon nie założyłem) - kiepsko u mnie z czasem :disgust:

Opublikowano

to zakładaj i foto zapodawaj :P

Opublikowano

ja też myślę nad 19kami ale nie wiem jak się jeździ na takim felunku na naszych drogach,może 17 albo 18,może doradzisz co wybrać

Opublikowano

18 nigdy nie mialem ale wczesniej mialem 16 jezdzilo sie super teraz mam 17 i do tego oponka 235 i szczerze mowiac jezdzi sie na nich o niebo lepiej niz na 15, wedlug mnie 18cali jest w sam raz do naszych lalek :kox:

Opublikowano
  • Autor

u mnie na początku były lato 16", 18", 17" (błąd - komfort porównywalny a wygląd :kox::wink4:), powrót do 18" :good: , 19" nie przewiduję :)

Opublikowano

dzięki chłopaki, :hi: już mnie troszke nakierowaliście na wybór feluni :cool1: i zawias gwint oczywiście :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kilka fot na szybko - jakoś zaczyna wyglądać :kox:

dscf25341024x768.th.jpgdscf25351024x768.th.jpgdscf25361024x768.th.jpg

Opublikowano

no ładne felunie,mam też gril na czarno tylko znaczek chrom tak jak Ty,myślę nad czarnymi soczewkami :naughty: ładnie się prezentuje :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.