Skocz do zawartości
IGNOROWANY

4 kluczyki do auta


alfuta

Rekomendowane odpowiedzi

2 kluczyki główne A, 1 kluczyk warsztatowy B, 1 kluczyk awaryjny C + wisiorek D. Tak w prostym tłumaczeniu z oryginalnej książki. Tak jest u mnie. Ten awaryjny to może rzeczywiście ostatni WZORNIK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 jest plastikowy serwisowy

ja nie mam plastikowego (a wydaje mi sie ze byl...chyba sie zgubil) :( mam 3 normalne z tego 1 serwisowy, ktorym sie nie da otworzyc bagaznika i schowka...no i 1 bonusowy, ale to sam dorabialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 bonusowy, ale to sam dorabialem

Co sie nie chwalisz ile Cie kosztowal i co i jak?? Chyba ze tylko grot dorabiales to mnie nie interesi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kluczyki główne A, 1 kluczyk warsztatowy B, 1 kluczyk awaryjny C + wisiorek D. Tak w prostym tłumaczeniu z oryginalnej książki. Tak jest u mnie. Ten awaryjny to może rzeczywiście ostatni WZORNIK ?

Te dwa główne to są dwa takie z lampką ? I jak ten awaryjny wyglada czym on sie rozni, czy to jest taki sam jak warsztatowy tylko bez tego logo w ksztalcie klucza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam i gdzieś czytałem ten czarny plastikowy jest to kluczyk awaryjny i on działa tylko ileś razy , wtedy zrozumiałem że ten kluczyk np chowamy w samochodzie w nadkolu pod zderzakiem itp , zeby mieć dostęp jak np bryke zatrzasniemy itd Ja np nosilem to w portfelu i pare razy mi sie przydalo :) Ale czy to tak jest na bank to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moim zdaniem oryginalny komplet kluczy do A4 B5 :razz:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f34ea5ede9e1de9c.html

:shock: WOW plastikowy kluczyk :shock: pierwszy raz taki widze, tak pozatym ja w b5 mam klucze z ząbkami , takie jak w b4.

bo masz model z przed 97 :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 napewno wygląda to tak:

2 x kluczyk główny (starsze auta zwykłe - z podświetleniem, po lifcie scyzoryk, chyba że ktoś ma firmowy alarm lub radiowe sterowanie to może inaczej).

1 x kluczyk serwisowe - z oznaczeniem. Pasuje tylko do zamków drzwi (nie bagażnika) i zapłonu. Schowka też sie nim nie otworzy.

1 x kluczyk awaryjny. Pasuje do wszystkiego ale jak się ma do immo to trudno powiedzieć - myślę że ma w sobie.

1 x przywieszka z kodem zamów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie nie chwalisz ile Cie kosztowal i co i jak??

kluczyk 70

immo czeba bylo przelozyc, bo sie nie dalo zakodowac (nikt nie wie dlaczego)

grot jakies grosze

centralka do sterowana(ASO) lub alarm(allegro) 200pln ale jeszcze nie mialem czasu zalozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Plastikowy jest kluczykiem awaryjnym, chowamy go sobie gdzies w samochodzie, ale tak zeby sie do niego dostac, gdy zgubimy klucz glowny i nie mamy jak sie dostac do zamknietego samochodu. Jest to opisane w instrukcji obslugi. W kluczyku jest zatopiony transponder.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moim zdaniem oryginalny komplet kluczy do A4 B5 :razz:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f34ea5ede9e1de9c.html

mam taki sam zestaw - tylko bez przywieszki - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f34ea5ede9e1de9c.html nie dostałem od niemca i nie pytałem się bo nie wiedziałem że taka istnieje. (może ją jeszcze odzyskam!?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie nie chwalisz ile Cie kosztowal i co i jak??

kluczyk 70

immo czeba bylo przelozyc, bo sie nie dalo zakodowac (nikt nie wie dlaczego)

grot jakies grosze

centralka do sterowana(ASO) lub alarm(allegro) 200pln ale jeszcze nie mialem czasu zalozyc

bo raczej zaden punkt dorabiania kluczy ci nie dorobi klucza z tym immo bo tam jest krypto :wink: to tylko w serwisie lub u kogos co ma specyjalne oprogramowanie i talent :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo raczej zaden punkt dorabiania kluczy ci nie dorobi klucza z tym immo bo tam jest krypto to tylko w serwisie lub u kogos co ma specyjalne oprogramowanie i talent

Zaraz powoli Murzyn ma chyba drugiej generacji kluczyk, wiec znajac kod PIN poprzez VAG-a moze sam sobie przekodowac kluczyk.

Murzyn, z ktorego roku masz autko :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam jeden kluczyk z lamką jeden normalny , jeden serwisowey i taką zawieszke z kodem kreskowym a tego plastikowego nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy coś w w plastikowym jest. On tylko otwiera drzwi, napewno odpalić samochodu się nie da (imob).

Poza tym ten firmowy alarm Audi jest taki do d... że szkoda gadać. Łamak i złodziej otwiera zamek orazu wyłączając alarm - extra rzecz ;). Podpina laptopa do OBD, omija Imob i odjezdza ;)

Ja kupiłem z:

1 oryginalny scyzoryk z IMO

1 serwisowy ze znaczkiem (bez IMO)

1 plastikowy (bez IMO), nie wiem co tam miało by być i co miało by robić - awaryjny gdy zatrzaśniesz oryginalny

1 kod do dorobienia kluczyka głównego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy coś w w plastikowym jest. On tylko otwiera drzwi, napewno odpalić samochodu się nie da (imob).

jak nie masz pojecia to nie opowiadaj głupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy coś w w plastikowym jest. On tylko otwiera drzwi, napewno odpalić samochodu się nie da (imob).

jak nie masz pojecia to nie opowiadaj głupot

Plastikowym sam odpalałem swoje A4 :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...