Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Brak TV w NAVI PLUS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W moim Audi A4 mam navi plus w której jest opcja przełączenia na TV, ale jak wciskam ten przycisk to mogę korzystać tylko z CD i RADIA. W bagażniku po lewej stronie mam jakąś czarną skrzynkę, ale nie wiem czy mam tam tuner. Jak to sprawdzić?? Jest możliwe, że mam tuner a TV nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moim Audi A4 mam navi plus w której jest opcja przełączenia na TV, ale jak wciskam ten przycisk to mogę korzystać tylko z CD i RADIA. W bagażniku po lewej stronie mam jakąś czarną skrzynkę, ale nie wiem czy mam tam tuner. Jak to sprawdzić?? Jest możliwe, że mam tuner a TV nie działa.

Najprosciej chyba bedzie odczytac co jest na czarnej skrzynce :wink4:

Podaj numery z niej badz wszystko co masz napisane.. :naughty:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 22:24_________________________________________________Latwo tez czasem skorzystac z opcji :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t62492.0.html;highlight=tuner+tv+gdzie+jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów

Miałem ten sam problem co kondziu81 w moim B6. Też mam z lewej strony w bagażniku tajemniczą czarną skrzynkę, której nie umiałem i do tej pory nie potrafię otworzyć, natomiast żeby sprawdzić czy masz TV w swoim aucie najlepiej zrobić tak jak ja to uczyniłem czyli:

-udać się do pierwszego lepszego salonu Audi

-poprosić o wydrukowanie wykazu parametrów swojego pojazdu (czyli pełnej konfiguracji auta inaczej mówiąc wszystkiego co było wrzucone do niego przez jego pierwszego właściciela)

-podać numery nadwozia (po tym numerze z moich doświadczeń salon może sprawdzić wszystko albo prawie wszystko o aucie)

-po otrzymaniu wydruku przejrzeć cały spis i powinna się tam znaleźć pozycja: "TV reception/digital radio reception" (co oznacza moim zdaniem że jest odbiornik TV) bądź: "W/o reception/digital radio reception" (co oznacza moim zdaniem "Without" czyli bez odbiornika TV)

wydrukowanie takiej listy parametrów pojazdu w salonie nic mnie nie kosztowało a przy okazji dowiedziałem się o paru ciekawych rzeczach odnośnie mojej Black B6 :)

Jeżeli nikt po zakupie w salonie nie zamontował takiego tunera TV, a piszesz że wciskasz TV ale przełącza tylko pomiędzy CD a Radiem, to możesz śmiało sądzić, że takowego tunera nie posiadasz (bo niepodłączony kabel to mało prawdopodobna przyczyna) :>

P.S. tajemniczej czarnej skrzynki do tej pory nie udało mi się otworzyć chociaż gdzieś słyszałem, że tam właśnie montowany jest owy tuner TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze do usług kondziu81 jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal, chętnie podzielę się wiedzą (co prawda mam swoją B6 dopiero od pół roku ale się już trochę najeździłem do ASO i coś niecoś tam się dowiedziałem :cool1:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...