Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Szukam ciekawego odtwarzacza VIDEO/DVD


Rekomendowane odpowiedzi

a używałeś tego w RNS-E - bo ja od nowości ani razu :confused4: więc ja bym olał

Mironku, ale poziek wiedział, że w RNS-E jest czytnik SD, a Ty dowiedziałeś się dopiero na zlocie w Bukowinie więc nie dziwne, że nie używałeś :naughty: :naughty: :naughty::wink4::polew:

Wracając do tematu - 1700 zł to dobra cena i nawet bym się nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:

Poziu to nic tylko sprawdzaj co i za ile możesz dorwać z czytnikiem[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 11:55_________________________________________________czytnik kart SD w RNS-E :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to już wiem czemu mi tam ciasno 2zł wchodziły :wallbash: :wallbash: to był czytnik SD a nie schowek na monety do marketu.

To sie AVL wkur..... - 3 razy mi RNS-E wymieniał jak mi 2 zł wpadała do navi :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to małe OT :gwizdanie:

Z tego co zaproponowałeś to tylko Kenwood - jak dla mnie ta firma robi radyjka z rewelacyjnym dźwiękiem i o wysokiej jakości ( jvc miałem 3 dni i wywaliłem paścia :wink4: )

Przeglądając również parametry uważam iż będzie to dobry zakup - sporo ciekawych opcji. Również dobre parametry ma zenec, ale to pewnie z racji tego iż to słaba i mało znana firma ( coś na zasadzie regulowanej kolumny kierownicy w polonezie w standardzie :decayed:)

Tak na marginesie to wiadomo że każde z tych radyjek z piecem fajnie Ci będzie grało :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi w zasadzie o funkcjonalność, przyjazność w obsłudze i obraz.

Jezeli chodzi o te rzeczy to polecam TO lub w ostateczności TO :wink4:

warnwarn.gifGłupie OT (!)

:D

Pojechal :polew:

Ale sie nabrechalem :polew:

ta alpina jest 1din

ja musze miec 2din bo mam juz dziurę wyrezaną na 2 din :decayed:

Rzuć okiem może coś z Alpine będzie na 2 DIN, a jak nie to bierz tego "Soniaka" :wink4:

Dla Mnie Sony to Cienizna albo ja mam pecha albo nie wiem..

Zawsze po 2-3 latach siadal mi laser..

Przeciez nie kupisz takiego radia drogiego na rok prawda ??

Pomysl nad Tym Kenwodem :decayed:

Chyba ze jestes esteta to bierz Soniacza Ciekawe jak bedzie sie sprawowal :good:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 19:19_________________________________________________

No to małe OT :gwizdanie:

Z tego co zaproponowałeś to tylko Kenwood - jak dla mnie ta firma robi radyjka z rewelacyjnym dźwiękiem i o wysokiej jakości ( jvc miałem 3 dni i wywaliłem paścia :wink4: )

Przeglądając również parametry uważam iż będzie to dobry zakup - sporo ciekawych opcji. Również dobre parametry ma zenec, ale to pewnie z racji tego iż to słaba i mało znana firma ( coś na zasadzie regulowanej kolumny kierownicy w polonezie w standardzie :decayed:)

Tak na marginesie to wiadomo że każde z tych radyjek z piecem fajnie Ci będzie grało :cool1:

Jarus ale audiofilem nie jestes ?? :naughty:

Czy masz taki mierniczek czystosci dzwiekow w Uszkach ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarus ale audiofilem nie jestes ?? :naughty:

Czy masz taki mierniczek czystosci dzwiekow w Uszkach ?? :naughty:

Lubię czysty i głośny dźwięk :naughty:

Oczywiście że między nimi będzie różnica, tak ogólnie napisałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...ja az takim audiofilem nie jestem...

i tak po przekroczeniu 3000rpm niewiele słychać

zalezy mi na funkcjonalności i lanych obrazie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś:

Dałeś Nam do wyboru - nowe mondeo, nową laguną, używane A4 B7 no i powiedzmy focusa RS

Co byś wybrał :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaś:

Dałeś Nam do wyboru - nowe mondeo, nową laguną, używane A4 B7 no i powiedzmy focusa RS

Co byś wybrał :?:

Tą z ładną buzią i ciężkim cyckiem :good::decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 21:30_________________________________________________A4 B7 to które ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...ja az takim audiofilem nie jestem...

i tak po przekroczeniu 3000rpm niewiele słychać

zalezy mi na funkcjonalności i lanych obrazie :decayed:

Zdajemy sobie chyba sprawe ze co Ci z czystosci dziwku radia jak bez rezania seryjnych glosnikow montowania piecyka i wygluszenia to ten efekt bedzie raczej ledwie widoczny..

Wiec jesli nie masz zamiaru dalej przerabiac stawiaj na funkcjonalnosc..

A co do Cyckow to ja stawiam na C kompromi jednak miedzy jedrnoscia fajnym ksztaltem i fajnie w dloniach leza :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą z ładną buzią i ciężkim cyckiem :good::decayed:

byłbym zaskoczony inną odpowiedzią :decayed:

A4 B7 to które ?? :gwizdanie:

kenłód :wink4:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 21:48_________________________________________________

Wiec jesli nie masz zamiaru dalej przerabiac stawiaj na funkcjonalnosc..

W podobnej cenie ma Kenia i Sonego - nawet bez zamiaru przeróbek dla mnie wybór jest oczywisty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą z ładną buzią i ciężkim cyckiem :good::decayed:

byłbym zaskoczony inną odpowiedzią :decayed:

A4 B7 to które ?? :gwizdanie:

kenłód :wink4:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 21:48_________________________________________________

Wiec jesli nie masz zamiaru dalej przerabiac stawiaj na funkcjonalnosc..

W podobnej cenie ma Kenia i Sonego - nawet bez zamiaru przeróbek dla mnie wybór jest oczywisty :wink4:

No ja tez jestem za Kenwoodem :good:[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 21:55_________________________________________________Na plus jest navi w nim :good:

Poza tym dopytaj sie czy nie jest sciagany z USA.. Bo wtedy moze byc ograniczony kodem regionu..

Nie we wszystkich to jest ale lepiej dopytac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dopytaj sie czy nie jest sciagany z USA.. Bo wtedy moze byc ograniczony kodem regionu..

no właśnie na allegro leży jeden nowy z USA

jakie mogą być z tym problemy ?

Własnie zauważyłem, że Ken ma garmina navi więc chyba jednak na niego się zdecyduję...

tylko te przyciski mi nie pasują, chciałem mieć wiekszy ekran ale trudno, napewno wyższość Kena jest w tym że jest navi i dla mnie bardzo przydatne wyjście na USB czyli czytnik kart SD moge podłączyć :good:

jutro dzwonię i sie dogaduję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dopytaj sie czy nie jest sciagany z USA.. Bo wtedy moze byc ograniczony kodem regionu..

no właśnie na allegro leży jeden nowy z USA

jakie mogą być z tym problemy ?

Własnie zauważyłem, że Ken ma garmina navi więc chyba jednak na niego się zdecyduję...

tylko te przyciski mi nie pasują, chciałem mieć wiekszy ekran ale trudno, napewno wyższość Kena jest w tym że jest navi i dla mnie bardzo przydatne wyjście na USB czyli czytnik kart SD moge podłączyć :good:

jutro dzwonię i sie dogaduję

Moga byc takie ze pierwsza sprawa nie bedzie RDS-u.. Kolejna moze bedziesz musial usunac ograniczenia regionalne kazde radiom ma takie i plytki tez je maja.. Jesli otwarzacz ma 0 to znaczy ze jest otwarty na wszystkie regiony jesli ma juz konkretny numer wtedy podporzadkowany konkretnym plytko inne nie lyknie..

No ale warto dopytac sie czy ma czy tez nie..

Zdjecie czasem kodu jest proste bo wystarczy sie dowiedziec jaka kombinacje klawiszy wcisnac i schodzi bez problemu :good: Wszystko zalezy od modelu rzecz jasna i marki :wink4:

Wydaje mi sie ze jesli by mial Kod to by to raczej koles napisal ale zapytaj lepiej abys niespodzianki nie mial ;)

Navigacja Garmina super sprawa sam uzywam i dla Mnie rewelacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to dajesz konkret linki :good:

też bym się raczej skłaniał ku pionkowi - dokładnie jak Łukasz napisał, jakość. Chociaż tu już wielkiej różnicy nie będzie. Ciekaw jednak jestem jak działają lcd - który daje lepszy obraz. Oba masz z Wawy, więc co za problem na żywo je obejżeć - czy nie kręcone, albo coś kombinowane :)

Można by też nagrać jakąś płytkę i zobaczyć jak to działa - w obu radiach to samo obejrzeć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to dajesz konkret linki :good:

też bym się raczej skłaniał ku pionkowi - dokładnie jak Łukasz napisał, jakość. Chociaż tu już wielkiej różnicy nie będzie. Ciekaw jednak jestem jak działają lcd - który daje lepszy obraz. Oba masz z Wawy, więc co za problem na żywo je obejżeć - czy nie kręcone, albo coś kombinowane :)

Można by też nagrać jakąś płytkę i zobaczyć jak to działa - w obu radiach to samo obejrzeć :mysli:

Dokladnie bedziesz mial skale porownawcza negocjuj i wstrzelaj sie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu jak masz juz cos kupic to kup ALPINE

Sony to cienizna

Pionner ujdzie

omijaj sony z daleka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...