Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bedzie ladnie, tylko ta felga teraz srednio bedzie pasowala... :wink4:

Opublikowano

A ja przypadkowo przejeżdżałem :wink4: i podejrzałem co tam słychać u lakiernika i powiem, że bardzo ładnie się prezentuje maszyna,nawet na wpół naga :tongue4:

Opublikowano

Jak złożą będzie :kox: :kox: :kox:

Bedzie ladnie, tylko ta felga teraz srednio bedzie pasowala... :wink4:

Zgadzam się niestety, felga nie będzie za bardzo pasować, ale o gustach się nie dyskutuje.

Jednym słowem za***ista robota :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

hehe wszystko bedzie elegancko pasować :tongue4: , wytrzymajcie na finish bo byc może jutro o 14-17 juz bedzie THE END :naughty: (nie zostało dużo:listwy progowe, zderzaki, tylni spojler,swiatła,szyby, naklejenie znaczków,sprzątanie furki w środku, polerka) ostatecznie sobota, kolejne foty bedą wrzucone jak już cała furka bedzie na glanc złożona i wypolerowana :) POZDRO

Opublikowano

Pogoń Pan w końcu najlepszego z lakierników :decayed: bo już bym sobie emblematy ponaklejał i autko na żywo ocenił :naughty:. Efekt będzie miodzio :good:

Opublikowano

:gwizdanie:fiu fiu....aleś ty robotę człowieku zrobił. Przecież jak wyjedziesz to laski ci tipsami od razu zadrapią.... :decayed:

Opublikowano

sorry ja się nie do końca znam - czym różni się przeszły kolor od teraźniejszo/przyszłego? :embarrassed:

Opublikowano

kolega pisał, że auto było po gradobiciu i wymagało troszkę odpicowania....

polska wersja - Odpicuj mi bryke :naughty: :naughty:

Krzysiek dzięki jeszcze raz za udaną transakcję, sprężyny zrobiły robotę... nie jestem takim hardcorem jak ty i Twój gwint i drogi w Twoim mieście :kox:

czekam na finisz line

Opublikowano

kolega zalożył gwinta sobie pochwal się .... ;)

Opublikowano
  • Autor

sorry ja się nie do końca znam - czym różni się przeszły kolor od teraźniejszo/przyszłego? :embarrassed:

kolega pisał, że auto było po gradobiciu i wymagało troszkę odpicowania.... był kolor srebny metalic

teraz auto dostało :> kolor srebeny metalic + dorzucenie perły :> [wszystko bedzie na fotkach to porównasz sobie] :>

retrikal ,,Krzysiek dzięki jeszcze raz za udaną transakcję, sprężyny zrobiły robotę... nie jestem takim hardcorem jak ty i Twój gwint i drogi w Twoim mieście ,czekam na finisz line '' - witaj Marcin, fajnie ze spreżyny podppasiły ( wrzuc fotki, jestem ciekaw jak u ciebie siedzi teraz audiczka), heh finish we wtorek juz przygotowałem foty i filmiki ale całosc wrzuce we wtorek [tak około 17-foty a caly filmik pod wieczór]

elvis80 : kolega zalożył gwinta sobie pochwal się .... - Arek , Marcin wrzucił springi Eibach nie gwint :tongue4: Pozdro!

Opublikowano

tak to u mnie wygląda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

GjxBr.jpg

Opublikowano

wuju zobacz na jakim podłożu przyszło mi jeździć... 19` musiałbym mieć ze srebrnym rantem od razu żeby odprysków nie było widać...hehehehe

Opublikowano

Ja się nie znam ale srebrne wyglądają ładniej, ot taki babski punkt widzenia.

Opublikowano

Ja się nie znam ale srebrne wyglądają ładniej, ot taki babski punkt widzenia.

Nie tylko babski ;)

Opublikowano

Ja się nie znam ale srebrne wyglądają ładniej, ot taki babski punkt widzenia.

Nie tylko babski ;)

Zgadzam się :good:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:fiu fiu....aleś ty robotę człowieku zrobił. Przecież jak wyjedziesz to laski ci tipsami od razu zadrapią.... :decayed:

dzieki Madzia :> , heh Magda ja im dam zadrapać - spiłuje tipsy :tongue4:
Opublikowano

Ale KOX !!!!!!!!!!!!! :good:

Opublikowano

Znów się przeciągnęło? Kiedy będzie gotowy już?:PP bo ostatnio było 'we wtorek'

Opublikowano
  • Autor

Znów się przeciągnęło? Kiedy będzie gotowy już?:PP bo ostatnio było 'we wtorek'

Matti mi juz ręce opadają , dziś mam odebrać i mam nadzieje ze dziś to już dziś i nic sie nie wydarzy (ostatnio moj lakiernik sobie weekend majowy przedlużył i stad te opóźnienia) A jak znowu coś mi zacznie świrować to chyba użyje siekiery :polew: dziś tam jade zakładam 18'' i wyjeżdżam furką (innej opcji już nie dopuszczam). DziŚ powinna byĆ fotorelacja :naughty:

p.s. dobre wieści dzownił lakiernik - furka bedzie na 12-13 gotowa :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.