Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

A ja przypadkowo przejeżdżałem :wink4: i podejrzałem co tam słychać u lakiernika i powiem, że bardzo ładnie się prezentuje maszyna,nawet na wpół naga :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak złożą będzie :kox: :kox: :kox:

Bedzie ladnie, tylko ta felga teraz srednio bedzie pasowala... :wink4:

Zgadzam się niestety, felga nie będzie za bardzo pasować, ale o gustach się nie dyskutuje.

Jednym słowem za***ista robota :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wszystko bedzie elegancko pasować :tongue4: , wytrzymajcie na finish bo byc może jutro o 14-17 juz bedzie THE END :naughty: (nie zostało dużo:listwy progowe, zderzaki, tylni spojler,swiatła,szyby, naklejenie znaczków,sprzątanie furki w środku, polerka) ostatecznie sobota, kolejne foty bedą wrzucone jak już cała furka bedzie na glanc złożona i wypolerowana :) POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Pan w końcu najlepszego z lakierników :decayed: bo już bym sobie emblematy ponaklejał i autko na żywo ocenił :naughty:. Efekt będzie miodzio :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie:fiu fiu....aleś ty robotę człowieku zrobił. Przecież jak wyjedziesz to laski ci tipsami od razu zadrapią.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pisał, że auto było po gradobiciu i wymagało troszkę odpicowania....

polska wersja - Odpicuj mi bryke :naughty: :naughty:

Krzysiek dzięki jeszcze raz za udaną transakcję, sprężyny zrobiły robotę... nie jestem takim hardcorem jak ty i Twój gwint i drogi w Twoim mieście :kox:

czekam na finisz line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ja się nie do końca znam - czym różni się przeszły kolor od teraźniejszo/przyszłego? :embarrassed:

kolega pisał, że auto było po gradobiciu i wymagało troszkę odpicowania.... był kolor srebny metalic

teraz auto dostało :> kolor srebeny metalic + dorzucenie perły :> [wszystko bedzie na fotkach to porównasz sobie] :>

retrikal ,,Krzysiek dzięki jeszcze raz za udaną transakcję, sprężyny zrobiły robotę... nie jestem takim hardcorem jak ty i Twój gwint i drogi w Twoim mieście ,czekam na finisz line '' - witaj Marcin, fajnie ze spreżyny podppasiły ( wrzuc fotki, jestem ciekaw jak u ciebie siedzi teraz audiczka), heh finish we wtorek juz przygotowałem foty i filmiki ale całosc wrzuce we wtorek [tak około 17-foty a caly filmik pod wieczór]

elvis80 : kolega zalożył gwinta sobie pochwal się .... - Arek , Marcin wrzucił springi Eibach nie gwint :tongue4: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju zobacz na jakim podłożu przyszło mi jeździć... 19` musiałbym mieć ze srebrnym rantem od razu żeby odprysków nie było widać...hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam ale srebrne wyglądają ładniej, ot taki babski punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam ale srebrne wyglądają ładniej, ot taki babski punkt widzenia.

Nie tylko babski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam ale srebrne wyglądają ładniej, ot taki babski punkt widzenia.

Nie tylko babski ;)

Zgadzam się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie:fiu fiu....aleś ty robotę człowieku zrobił. Przecież jak wyjedziesz to laski ci tipsami od razu zadrapią.... :decayed:

dzieki Madzia :> , heh Magda ja im dam zadrapać - spiłuje tipsy :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się przeciągnęło? Kiedy będzie gotowy już?:PP bo ostatnio było 'we wtorek'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów się przeciągnęło? Kiedy będzie gotowy już?:PP bo ostatnio było 'we wtorek'

Matti mi juz ręce opadają , dziś mam odebrać i mam nadzieje ze dziś to już dziś i nic sie nie wydarzy (ostatnio moj lakiernik sobie weekend majowy przedlużył i stad te opóźnienia) A jak znowu coś mi zacznie świrować to chyba użyje siekiery :polew: dziś tam jade zakładam 18'' i wyjeżdżam furką (innej opcji już nie dopuszczam). DziŚ powinna byĆ fotorelacja :naughty:

p.s. dobre wieści dzownił lakiernik - furka bedzie na 12-13 gotowa :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...