Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. z auta nie sciągam tylko zderzaków (przód i tył s-line) i wydechu 2.5tdi :tongue4:

biore spojler z klapy :naughty:

taki zart oczywiscie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do was, czy darady cos zrobic z takim kluczykiem bo ułamał sie w nietypowym miejscu, czy mozna jakos przezucic do nowej obudowy czy trzeba zamawiac nowy, czy dardy dorobic sam scyzoryk?

81141fa2e0b9e6dbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do was, czy darady cos zrobic z takim kluczykiem bo ułamał sie w nietypowym miejscu, czy mozna jakos przezucic do nowej obudowy czy trzeba zamawiac nowy, czy dardy dorobic sam scyzoryk?

81141fa2e0b9e6dbmed.jpg

kup jakiś drugi i przełóż sam mechanizm do otwierania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się nie ułamał chyba... Zobacz jak sprzedają groty chłopaki

http://allegro.pl/vw-audi-seat-skoda-grot-klucz-bora-golf-a3-a4-itd-i1378242020.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On się nie ułamał chyba... Zobacz jak sprzedają groty chłopaki

http://allegro.pl/vw-audi-seat-skoda-grot-klucz-bora-golf-a3-a4-itd-i1378242020.html

no kluczyk - grot sie nie ulamał tylko ta obudowa w ktorej siedzi jak by z wierzhniej strony odeszła, odłamała sie troche i grot wypada , czyli z tego co widze to musze kupic sam ten mechanizm otwieriania kluczyka czy nowa obudowe i przerzucic grot wraz z bateria i cala elektronika do nowej obudowy?

zobaczcie ta aukcje i ostatnie zdjecie na dole gdzie jest rozebrany kluczyk, czy jesli taki kluczyk kupie to potem bez problemu wymienie sam grot >>??

http://allegro.pl/klucz-kluczyk-audi-a2-a3-a4-a6-nowy-fktura-vat-o3-i1378377855.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o tej feli do mojej audiczki

683d8b166f368d79med.jpg

http://moto.allegro.pl/19-r8-v10-5x112-audi-vw-germany-nowosc-i1453618472.html

moze ktos z was zrobic w jakims programiku jak by wygladała u mnie na aucie ?? z gory dzieki i pozdro! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela ostra i :cool1: 19'',bedzie grubo na lato,ozesz no co najmniej 18 musze zalozyc teraz zeby sie obok ciebie pokazac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ori fela z polerka nie śniedzieje z czasem, ktoś ma - jakieś spostrzeżenia,uwagi itp

Damian nie wiem czy kupie zastanawiam się :tongue4: moje 18'' już troche mi się znudziły i jakieś zmiany bym wprowadził eehhe, no przecież ci mówiłem ze jak będziesz wymieniał to min 18'' :naughty:

p.s. co może być przyczyną jak świeci się non stop AIR BAG :kwasny::disgust::confused4::mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. co może być przyczyną jak świeci się non stop AIR BAG :kwasny::disgust::confused4::mysli:

np ktoś przesunął fotel pasażera i wtyczka się poluźniła. Miałem tak już 2 razy. Błąd trzeba skasować VAGiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. co może być przyczyną jak świeci się non stop AIR BAG :kwasny::disgust::confused4::mysli:

np ktoś przesunął fotel pasażera i wtyczka się poluźniła. Miałem tak już 2 razy. Błąd trzeba skasować VAGiem.

To coś musiało być kombinowane. bo wtyczka airbagów ma blokadę żeby się nie wypięła. trzeba zatrzaski wypiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian nie wiem czy kupie zastanawiam się tongue4 moje 18'' już troche mi się znudziły i jakieś zmiany bym wprowadził eehhe, no przecież ci mówiłem ze jak będziesz wymieniał to min 18'' naughty

,,Nie wiem czy kupie'' jasne :tongue4: pewnie zaskoczysz nagle i bede musial zbierac szczeke z podlogi z wrazenia :tongue4:,fura bedzie wymiatac ciekawe tylko jak z osiagami na tej feldze a ja juz rozmyslam nad felga do swojej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, chcesz to Ci skasuję ten błąd.

Daj znać jakby co.

I w końcu trza się gdzieś na mieście ugadać, bo cienizna ze zlotami w DL :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po błędach......(wszystko ok) dzięki Bartek :good:

p.s. jak coś dam znać z niedzielą. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest.

Jakby co to pod Eko koło 16.

Pzdr[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:57_________________________________________________Jeszcze raz napiszę/powiem - mega kozak na żywo :good:[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 12:58_________________________________________________Daj znać z tą lotką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe pytanie mam do tych co w temacie , do b6 1.9tdi da rady wrzucic motor od 3.0 tdi >?> (np z b7)

[jakie koszta, co trzeba zmodowac??] :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b6 1.9tdi da rady wrzucic motor od 3.0 tdi

NOSB CI prawde powie :decayed:

da sie na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...