Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

Fizycznie wejdzie na 100%. Nie powinno byc od strony mechanicznej jakis wiekszych problemow. Najwieksze pewnie by byly od strony elektroniki ( abs , esp , immo itp )

silnik + wiazka + zegary od B7 i moim zdaniem bedzie P&P :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A MAM TAKIE PYTANKO:

BRD + FMIC i wymiana pompek (tylko na jakieś b.dobre - ktos cos by polecił?) i korekta programu, to uzyskał bym 200KM czy wiecej?? [obecnie 155km] da rade wydusic z 1.9TDI z 250KM?? PRZY TYCH MODYFIKACJACH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że BRD + pompmki + fmic + program to 200 kucy powinno pęknąć jak dobry osprzęt znajdziesz. Co do 250koni to raczej ciężko. Zobacz sobie temat Dzo-Dzo'a. Stanął chyba na 230 kucach a grubo musiał przyrezać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey, dzieki chłopaki za info

p.s. a żeby zmienic przód b6 na b7 s-line co trzeba kupic - maska, nadkola, grill??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blotniki , pas przedni... na blotnikach b7 jest linia ktorej nie ma w b6 wiec trzeba ja wyrownac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey, dzieki chłopaki za info

p.s. a żeby zmienic przód b6 na b7 s-line co trzeba kupic - maska, nadkola, grill??

karwa masz te same pomysly co ja :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blotniki , pas przedni... na blotnikach b7 jest linia ktorej nie ma w b6 wiec trzeba ja wyrownac. NOSB a mam pytanie czy blotniki z b7 nie beda kolidowac z drzwiami przednimi b6 nie beda chaczyc -ocierac krawędzie lub cos w stym stylu ??

_Bartek_ - nie przeginam (upiększam) :naughty:

karwa masz te same pomysly co ja - cieszy mnie to że nie tlyko mi podoba sie w b6 przod z b7 :>

p.s. a co z chlodnicą itp czy pasuje ori czy cos jeszcze trzeba dokupywać?? [maska, blotniki, grill., zderzak :naughty: lampy. pas przedni]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podoba przod w b7 ale tyl uwazam ze b6 sedan ma ladniejszy,nie chce zmieniac auta tylko dla przodu a w kraju w ktorym zyje ceny b7 sa od 90 tys zl w gore w przeliczeniu na PL wiec taniej wyjdzie zrobienie sobie b7 front albo lepiej to nazywajac b6 lift :polew: kiedys widzialem na allegro caly pas przedni z b7 s line za 3 k ale szybko poszlo a ze swojego przodu mozna sporo odzyskac,ja mam przod S-line ori xenon wiec cos sie odzyska :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy, ale robienie przodu B7 w B6 to troche kiczwaty zabieg...

jak juz to cale body wymienic na B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy, ale robienie przodu B7 w B6 to troche kiczwaty zabieg...

jak juz to cale body wymienic na B7.

moze i do tego dojdzie :good: a sa jakies ladne ledy do b7 sedan? bo te ori lampy to :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi z blotnikami nie wadza.

Generalnie przod b7 tyl b6 razi oczy strasznie. W kombi nie ale w sedanie strasznie.

Najgorsze ze jak nie wyrobie z $ bede musial tak smigac jakis czas :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mial na forum tak zrobiony ale tylko przod...mial watek w dziale a4 ale nie pamietam kto :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o takiej zmianie wizualnej dla audiczki (na jaki kolor okleić-black? :mysli:)

p.s. w tym miesiącu sciemka szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...