Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowa atrapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Właśnie założyłem nową atrapę. Wszystkie uchwyty pasują idealnie, tylko musiałem zrobić otwór na cynkiel od zamka. Zapewniam, że został zrobiony full profi. [ATRAPA] . Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-05-31, 16:13 ]

ATRAPA - ten działa :lol:

Opublikowano
tylko musiałem zrobić otwór na cynkiel od zamka

nie no stary nie rozwalaj mnie! jaki otwór? Do tego grilla powinieneś miec łopatkę, którą wsuwasz między zeberka i pociągasz ten cyndzel :D A ten zrobił otwór w grillu :lol:

Opublikowano

hehe mi sie osobiscie taki grill nie podoba ;) a co do tego dyndzla do otwierania to ciekawe rozwiazanie :P

Opublikowano

Calkiem ciekawe rozwiązanie. I grill też ciekawy. Tylko jeszcze ciemne przednie lampy i ładna trumienka....

Opublikowano
Tylko jeszcze ciemne przednie lampy i ładna trumienka....

Dobre, grill ladne, ale kierunki bleee

Opublikowano

ladnie...taki czarnuszek...jeszcze czarne felgi....czarne lampy

Opublikowano

[ Dodano: 2006-05-31, 20:27 ][/size]

ladnie...taki czarnuszek...jeszcze czarne felgi....czarne lampy

Rasista :mrgreen: :razz:

Opublikowano

ten lewy kierunek jakis krzywy, czyzby auto po dzwonie czy krzywo wsadzone ? :P

Opublikowano

Autko bardzo ładne , ale jak dlamnie to kóleczka z tył i z przodu musza byc :) ale oczywiście rzecz gustu a o gustach sie nie dyskutuje ;) a z drugjej strony to dobrze czasami cos zmienic w swoim autku bo zawsze chetniej do niego se podchodzi zreszta zawsze mozna zamienic spowrotem na org :) pozdr i graty za pomysl :)

Opublikowano
ten lewy kierunek jakis krzywy, czyzby auto po dzwonie czy krzywo wsadzone ? :P

Wiem ze nie lezy tak idealnie ale jak sie przyjzysz to kierunki sa firmy depo i nie chca az tak super pasowac duzo juz z tym kombinowalem przestawialem lampe ale i tak nie dalo efektu :cry: w rzeczywistosci nie wyglada to najgorzej auto nie robione

Opublikowano

moze jak dorzuci chrom na lusterka i do tego reflektory wymieni na zespolone i przeciwmgilene wrzuci to bedzie git

moze cos takiego:

audia4b5car16ra.th.jpg

Opublikowano
Tylko jeszcze ciemne przednie lampy i ładna trumienka....

Dobre, grill ladne, ale kierunki bleee

Lukasowi jakoś nie wypomniałeś ze ma kierunki bleee :razz: Lukasowóz

Opublikowano
Lukasowi jakoś nie wypomniałeś ze ma kierunki bleee

A nie przypatrywalem sie :razz:

Opublikowano

Grill fajny, kierunki psuja efekt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.