Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Notebook Acer Aspire 5633WLMi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość kupienia tanio (150 GBP) używanego laptopa Acer Aspire 5633WLMi. Intel core 2 duo procesor T5500(1.66GHz, 667MHzFSB)

Matryca-15,4 cala WXGA LCD. Intel Graphics Media Accelelator 950. 120 GB twardy dysk. 2GB pamięci RAM. Opłaca się ??? Laptopa będę używał do Vagowania :a4fan:, do internetu, może czasem jakiś filmik. Co o tym sądzicie ??? Jakiej jakości są materiały ??? Słyszałem, że bardzo klawiatura się wygina, ale nie wiem czy to do końca prawda. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zjedzie do 100 GBP - bierz. inaczej nie ma sensu. to jjeszcze acer robiony wg starych standardow. wygina sie, trzeszczy, padaczka. acery warto brac od 2008r. wtedy poprawili jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jjeszcze acer robiony wg starych standardow. wygina sie, trzeszczy, padaczka. acery warto brac od 2008r. wtedy poprawili jakosc.

ja mam aspire z połowy 2006 i wszystko lala :gwizdanie: szwagier z początku 2006 i tez nie narzeka :decayed:

jedyne co to nagrywarki maja kiepskie przynajmniej moj model :kwasny:

miałeś kiedyś acera czy porostu gdzieś tam cos tam slyszales? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tato ma Acera Aspire, rocznik też jakoś 2005/06, obecnie kurzy się w szafie :kox: Do niczego innego poza pisaniem się nie nadaje. Z tego co wiem, to płyta główna się przegrzała, odbiło mu i nawet karta sieciowa nie działa :) Ale do tej pory dawał jakoś radę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam w domu dwa acery przywiezione ze stanów gdzie podobno sprzęt komputerowy jest wyższej jakości, w obydwóch w krótkim czasie padły nagrywarki a baterie po 1,5 roku użytkowania trzymaja 10 -30 minut, co do reszty raczej brak większych zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis Acera jest chyba tylko w czechach dowiedz sie o to bo moze byc problem.

Jak reklamowałem palmtopa Acera to wysyłali go do Czech (3 lata temu). W jednym Acerze widziałem pękającą obudowę z tyłu matrycy.

Przy zakupie ostatniego laptopa pytałem się w sklepie o awaryjność Asusa i Acera. Odradzili mi te marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jjeszcze acer robiony wg starych standardow. wygina sie, trzeszczy, padaczka. acery warto brac od 2008r. wtedy poprawili jakosc.

ja mam aspire z połowy 2006 i wszystko lala :gwizdanie: szwagier z początku 2006 i tez nie narzeka :decayed:

jedyne co to nagrywarki maja kiepskie przynajmniej moj model :kwasny:

miałeś kiedyś acera czy porostu gdzieś tam cos tam slyszales? :mysli:

mialem 3 acery w zyciu. poza tym siedze w sprzecie od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mialem acera. Poza słabą bateria i wiecznie padającym systemem winXP który w jakiś sposób nie chciał dobrze działać na tym lapku to nic złego bym nie powiedział.

Tam było takie menu w którym były różne opcje Acera. U mnie działalo to zwykle do kilku dni po świeżej instalacji. Poza tym nie działała hibernacja. Uważam że to z winy Acera bo w sumie na kilku lapkach w firmie tak sie działo. A stare HP działały bezbłędnie.

Teraz mam Toshibe i w sumie dziala wszystko ale bateria nadal słaba i Vista to system tylko dla cierpliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre laptopy to: IBM, HP, DELL, Toshiba, ewentualnie Fujitsu Siemens, potem dlugo dlugo nic i na koncu wynalazki typu Acer, Asus, Samsung i inne marketowe badziewia...

parametry ktore wypisales sa dosc ciekawe jak za ok 500zl

jednym slowem za ta kase warto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Samsunga - nie zgodze sie. Bardzo dobra jakość za niewygórowaną cenę. nawet R60 plus z dolnej półki jest wykonany solidnie i bezawaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Zobaczymy. Podobno w idealnym stanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...