Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami

Znaczki na tylnej klapie 3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Znaczki na tylnej klapie

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kali Sprawdzić w domu ????

jakbys mógł to bede wdzięczny :) 1.8 bardziej groźnie wygląda niż 1.6 :P

na spocie we wtorek odbiore jakbyś znalazł. BTW. Jakie piwo lubisz? ;)

Opublikowano

na spocie we wtorek odbiore jakbyś znalazł. BTW. Jakie piwo lubisz? ;)

Jak znajde to dam Nosferowi na Paintballu w niedziele i ci przekaże , na spota nie przyjade bo nie mam czym :thumbdown:

Piwo lubie zimne :slina:

niech ci dobrze służy w robieniu ludzi w ch.uja :polew:

Opublikowano

Siemanko,

mam wielka prośbe do kogoś kto ma B5 w avancie (najlepiej 1.6) i ma pełne oznaczenia na klapie. Obecnie mam całkiem łysą klape i to akurat mi się podoba ale wpadłem na pomysł, żeby być jeszcze bardziej cichociemnym (szczególnie ze za 2 tyg. bedzie program na 310km/450-60nm) i chce zalozyc komplet oznaczeń OOOO A4 1.6 (kupilem juz używki, żeby wyglądało jeszcze bardziej realnie). :)

Czy dałby rade ktoś wymierzyć dokładne miejsca przyklejenia tych znaczków? tak zebym mógł swoje umieścic w idealnie fabrycznych miejscach. Bede bardzo wdzięczny :D

i juz nie moge sie doczekac min wielu gosci w mocnych furkach objechanych przez 1.6 w karawanie :)

Kali miałem dokładnie ten sam pomysł na początku :D:kox: :kox:

Ale potem - przez wrodzone lenistwo :tongue4: - odechciało mi się :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kali a może chcesz 1.9 TDI, bo leża i się kurzą :polew:

Opublikowano

Moskal dzięki jeszcze raz. w takim razie wstrzymuje sie z naklejaniem do spota. ;) z reszta gdzie sie dokonuje najpowazniejszych zmian w aucie jak nie wlasnie tam.

Kali a może chcesz 1.9 TDI, bo leża i się kurzą :polew:

to juz by było przegiecie :P Diesel, który ani nie klekocze ani nie puszcze nawet malutkiej chmurki :mysli::P

Opublikowano

Moskal dzięki jeszcze raz. w takim razie wstrzymuje sie z naklejaniem do spota. ;) z reszta gdzie sie dokonuje najpowazniejszych zmian w aucie jak nie wlasnie tam.

Kali a może chcesz 1.9 TDI, bo leża i się kurzą :polew:

to juz by było przegiecie :P Diesel, który ani nie klekocze ani nie puszcze nawet malutkiej chmurki :mysli::P

no dokładnie :polew:, ale te znaczki to na krótką metę, bo bez wygląda znacznie lepiej oczywiście tylko z OOOO :good:

Opublikowano

jeśli znaczki to tylko OOOO!

Opublikowano

Eeetam :tongue4: Znaczek eSy jest kox :kox: :kox:

Opublikowano

Kali a może chcesz 1.9 TDI, bo leża i się kurzą :polew:

to juz by było przegiecie :P Diesel, który ani nie klekocze ani nie puszcze nawet malutkiej chmurki :mysli::P

Ja tak mam. Chciałem usunąć wszystkie, ale jak odkleiłem A4 to się okazało,że jakiś Helmut pomalował klapę klarem bez odklejania znaczków, no i kaszana była. A miałem gdzieś w garażu znaczki z poprzedniej. Więc teraz latam TDI 110. :decayed:

Opublikowano

znaczki :thumbdown:

Opublikowano

szkoda, że na tyle posiadaczy B5 avant nikt nie mógł mi pomóc. :(:kwasny::wallbash: :wallbash:

Na szczęście dorwałem w weekend jakiegoś Pana na parkingu i sobie pomierzyłem.

Opublikowano

szkoda, że na tyle posiadaczy B5 avant nikt nie mógł mi pomóc. :(:kwasny::wallbash: :wallbash:

są gdzieś na forum pomierzone bo osobiście mierzyłem tyle że to znaczki a4 i 1.9tdi :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dla potomnych podaje wymiary:

3.3 cm od krawędzi lampy i 9 cm od dolnej krawędzi bagażnika. to oznaczenie modelu i pojemności. OOOO kleiłem na oko bo to chodzi, żeby było centralnie na środku :)

dla wyszukiwarki: znaczki, oznaczenia, wymiary, model, modelu, pojemność, pojemnosc, pojemności, pojemnosci, emblemat, emblematy

Opublikowano

dla potomnych podaje wymiary:

3.3 cm od krawędzi lampy i 9 cm od dolnej krawędzi bagażnika. to oznaczenie modelu i pojemności. OOOO kleiłem na oko bo to chodzi, żeby było centralnie na środku :)

daj foty jak ci to wyszło

Opublikowano

Prosze bardzo :)

a416.jpg

wpadnij na spota dzisiaj to osobiscie ocenisz czy udało mi się równo nalepić :)

Opublikowano

wpadnij na spota dzisiaj to osobiscie ocenisz czy udało mi się równo nalepić :)

z checią ale nie mam dziś mojego strucla :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 16:56_________________________________________________wygląda jak rasowa "jedensześć" :good::kox::polew: :polew:

Opublikowano

ja nie mam już żadnego, tak chiałem tak mam :dance:

dsc0010vtj.jpg

Opublikowano

A ja mam tylko quattro... zeby inni zazdroscili :decayed: :decayed:

Opublikowano

A ja mam tylko quattro... zeby inni zazdroscili :decayed: :decayed:

ty niedobry

Opublikowano

mam baz znaczków-same pierścionki i to nie dla tego,że 1.6 :toon:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.