Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS6 2008


Rekomendowane odpowiedzi

a to co? licytacja jakaś, czy co? karwa :decayed:

A co Ci zal ze nie widziales RS6 na zywo :naughty::decayed::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:. Chciałem się podzielić informacją o 700KM Audi RS6 Avant :decayed:.

jak widac wcale takie szybkie nie jest :polew:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:. Chciałem się podzielić informacją o 700KM Audi RS6 Avant :decayed:.

jak widac wcale takie szybkie nie jest :polew:

:wink4:

Komfort w takim evo na pewno jest wyśmienity :>, druga rzecz to mitsu jest ponad 2x lżejsze. Stosumek mocy do masy ma ponad 600km/tonę, a RS6 niecałe 280 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek jest znacznie lżejszy od Audi RS6, które waży ponad 2 tony... :naughty::decayed:

co nie zmienia faktu ze to RS6 to jak by przy nim stalo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:. Chciałem się podzielić informacją o 700KM Audi RS6 Avant :decayed:.

jak widac wcale takie szybkie nie jest :polew:

:wink4:

uwierz mi ze RS6 jest mega szybkie, a zarazem niesamowicie stabilne. jestem pewien, ze lancer przy 250 (jesli tyle pojedzie :polew:) caly sie trzesie. RS6 nawet nie pisnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Chciałem się podzielić informacją o 700KM Audi RS6 Avant :decayed:.

jak widac wcale takie szybkie nie jest :polew:

:wink4:

uwierz mi ze RS6 jest mega szybkie, a zarazem niesamowicie stabilne. jestem pewien, ze lancer przy 250 (jesli tyle pojedzie :polew:) caly sie trzesie. RS6 nawet nie pisnie

Audi RS6 Avant vs Porsche 911 GT3 RS (997)

endriuu juz kots tu ci chyba mowil , musisz czytac i ogladac rzeczy ze zrozumieniem..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Chciałem się podzielić informacją o 700KM Audi RS6 Avant :decayed:.

jak widac wcale takie szybkie nie jest :polew:

:wink4:

uwierz mi ze RS6 jest mega szybkie, a zarazem niesamowicie stabilne. jestem pewien, ze lancer przy 250 (jesli tyle pojedzie :polew:) caly sie trzesie. RS6 nawet nie pisnie

Audi RS6 Avant vs Porsche 911 GT3 RS (997)

endriuu juz kots tu ci chyba mowil , musisz czytac i ogladac rzeczy ze zrozumieniem..........

przestań marudzić - mam dosyć przemądrzałych, sztucznie elokwentnych nowobogackich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań marudzić - mam dosyć przemądrzałych, sztucznie elokwentnych nowobogackich.

myślę ze ten komentarz dobitnie pokazał co z tobą nie tak..........żal mi cie , szczerze....[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 11:05_________________________________________________i pamietaj pieniadze w zyciu nie sa najwazniejsze , jest duzo rzeczy ktorych nie da sie kupic choc bys mial ich niewiadomo ile....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań marudzić - mam dosyć przemądrzałych, sztucznie elokwentnych nowobogackich.

myślę ze ten komentarz dobitnie pokazał co z tobą nie tak..........żal mi cie , szczerze....[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 11:05_________________________________________________i pamietaj pieniadze w zyciu nie sa najwazniejsze , jest duzo rzeczy ktorych nie da sie kupic choc bys mial ich niewiadomo ile....

Oj oj sie narobilo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj sie narobilo

no co zrozbic , kolega jakis nerwowy jest i strasznie sie spina ogolnie , nie tylko w tym temacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj sie narobilo

no co zrozbic , kolega jakis nerwowy jest i strasznie sie spina ogolnie , nie tylko w tym temacie :wink4:

To go olej, nie daj sie sprowokowac i nie wchodźcie sobie w droge.

Dajcie na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W krk jest niebieska rs6 :wink4::kox:

Są 3 avanty niebieski, czarny i biały oraz jeden najbardziej dla mnie gustowny czarny sedan RS6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi miałoby o wiele lepszą sprzedaż, jakby wypuściło również sedana w dniu premiery RS6, a nie rok później. Jedna z największych klap jaką zaliczyło np. BMW, to M5 touring, dlatego nowej M5 nie będzie w kombi. Nie rozumiem polityki audi w sprawie sportowych kombi. To powinna być rynkowa nisza dla naprawdę chcących, a nie wciskanie tego klientom na siłę. Wielu kupiło Avanta RS6, bo nie było sedana w sprzedaży. To tak jakby na siłę chcieli się wyróżniać w segmencie sportowych aut, które tak naprawdę nie są sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi miałoby o wiele lepszą sprzedaż, jakby wypuściło również sedana w dniu premiery RS6, a nie rok później. Jedna z największych klap jaką zaliczyło np. BMW, to M5 touring, dlatego nowej M5 nie będzie w kombi. Nie rozumiem polityki audi w sprawie sportowych kombi. To powinna być rynkowa nisza dla naprawdę chcących, a nie wciskanie tego klientom na siłę. Wielu kupiło Avanta RS6, bo nie było sedana w sprzedaży. To tak jakby na siłę chcieli się wyróżniać w segmencie sportowych aut, które tak naprawdę nie są sportowe.

no widzisz a ja sie zawsze modle aby to kombi zrobili , tak jak np: strasznie mi zal ze nie ma M3 touring.Sa rynki gdzie kombi jest bardzo popularne a sedany sie prawie nie sprzedaja , to np: skandynawia gdzie rynek na sedana jest znikomy.Co kraj to obyczaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na placu boju z tego segmentu został tylko E63 AMG

le za to jaki :cool1: to ponoc njlepsze AMG ever :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku wychodzi nowe A6. RS6 ma mieć V8 Biturbo. No i M5 4.4 V8 Biturbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...