Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM


Blanko

Rekomendowane odpowiedzi

ps. uzywal moze ktos z was dodatku do paliwa STP do czyszczenia wtryskiwaczy w dieslu??

Ja klego sobie dolewam co 5tyś. no i powiem że silnik równiej pracuje i lepiej pali.Skorzystałem już z 3 opakowań i powiem że robi robote :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też oscyluje przy 185Hp.... sam niedawno robiłem taki setup w AVFie, na seryjnych wtryskach wyszlo 185.3hp i 396Nm....

lepiej nastawić się na mniej i być mile zaskoczony, niż nastawiać się na stado koników i się rozczarować...

nie napisałeś jaki masz przebieg?? pewnie oscyluje w granicach 200tysi więc jeśli będziesz to robił u renomowanego tunera to na pewno dmuchną na tyle na ile się da, a nie na tyle ile byś chciał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też oscyluje przy 185Hp.... sam niedawno robiłem taki setup w AVFie, na seryjnych wtryskach wyszlo 185.3hp i 396Nm....

na seryjnym sprzegle masz prawie 400nm?? i jak wrazenia z jazdy przy takiej mocy. orientujesz sie moze jakie ma przyspieszenia twoja b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam seryjne sprzęgło i póki co jest ok....robiąc moda liczę się z możliwością jego wymiany, ale póki co jest ok!

wrażenia z jazdy bezcenne :> ale to jeszcze nie jest duża moc :wink4:

nie jeszcze nie miałem okazji zmierzyć tego w przybliżeniu, ale pamiętaj to nie liczby jeżdżą !! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF ma dużo wieksze i mocniejsze sprzegło niż AWX. [br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 20:54_________________________________________________

Witam

Jest tu mowa o zmianie hamulców na wieksze a jak ma sie do tego pompa hamulcowa(ABS) . Czy we wszystkich dieslach jest taka sama, czy to 1.9 czy 3.0

Pozdrawiam

Ja mam hamulce z 3,0 TDI. Przód 320mm a tył 288. Pompa jest ori i wszystko działa bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVF ma dużo wieksze i mocniejsze sprzegło niż AWX.

tak też powiedzieli chłopaki z dynosoftu, dzięki czemu moje obawy zostały odłożone na 'jakiś' czas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMIC + BRD

Czyli setup podobny jak bedzie mial Blanko. Niestety AWX ma najczęściej słabsze pompki niż AVF ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ja bede w moim też za niedługo korekte robił na gratach BRD+AL+DualSMIC. Zobacze co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko to indywidualna sprawa jednostki napędowej.... przede mną chłopaki robili identyczny setup, też w AVFie i też bez pompek i wyszło 193Hp, a więc nigdy do końca nie wiadomo...

u mnie jeśli będzie następny mod (oprócz hamulców) to prędzej chłodniczka oleju zawita niż pompki...podobne koszta, a chyba jednak bardziej się przyda niż kilka kucyków więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad chlodnicą oleju też myśle bo przydaje się bardzo do jazdy z dużą prędkościa po autostradach. Ale mocniejsze hamulce do takiej jazdy to już konieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to właśnie chodzi... ponieważ dużo km robię z większymi prędkościami bardziej przyda się chłodnica oleju, bo mocy już wystarczy, aby się rozpędzić... do tego jeszcze hamulce obowiązkowo, żeby jakoś się zatrzymać... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem G-techem auto kilka razy i czasy do 96km/h wychodziły w okolicach 7,3-7,6s raz udało mi się zrobić 7,14s ale nie wiem czy ten pomiar można uznać za wiarygodny.

Myśle że taki realny wynik przy 180km to 7,5-7,6s do 100km/h. Przy 200km pewnie wyjdzie w granicach 7s.

Dodam jeszcze tylko że mierzyłem tym samym urządzeniem seryjne A4 AWX Avant i wychodziły czasy 9,4-9,6 od 0 do 96km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam film troszke na nim auto sie zlizgalo na 1 biegu ale i tak czas był niezły wyszło 7,9s do 100.

http://www.fotosik.pl/video/6ee29add67b034f1.html

http://www.fotosik.pl/video/66aa370901d425ff.html

Pierwszy jest z kontrolą trakcji a drugi bez. Czasy podobne bo na tej samej ulicy ktora ma nie za dobrą przyczepność. Musze kiedyś zrobić lepszy filmik na drodze gdzie jest dobra przyczepność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...