Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM


Blanko

Rekomendowane odpowiedzi

Co teraz ze sprzeglem???

jest wogole ses wysylac sprzeglo do radzikowskiego zeby je przerobil na mocniejsze i do tego wstawiac nowke 2-mas??

chyba najslabszym punktem calego tego zestawu sa wlasnie 2-masy czy tak??

moze ktos sie orientuje ile by taki zestaw od radzikowskiego na 400nm wyniosl (bez 2-masu) i ile trzeba czekac na to??

Cena takiego sprzegielka to 900zl. Okres oczekiwania ok 2 tyg . Niewiem ile wytrzyma sprzeglo z AWX z 400Nm ale napewno nie za dlugo :gwizdanie: co innego gdybys mial AVF :naughty: tam masz wieksze sprzeglo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to juz stanialo ja jak sie dowiedzialem to 1500 klocka - no ale to dobrze

Ja robilem w maju :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki :good:

a moze ma ktos na zbyciu pompowtryski AL-ki najmocniejsze?? na allegro to troche strach brac.. a w okolicach u mnie tez nikt nie sprzedaje moze wasi tunerzy maja na zbyciu ?bede wdzieczny za jakies info na ten temat:) pozdro :notworthy:

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 19:50_________________________________________________na dniach wymiana oleju w silniku tylko nie wiem na jaki

co polecacie do takich wysilonych silnikow 1.9tdi na PD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc pracy juz zrobiona

wsadzone BRD

wywalony EGR

zrobiony |FMIC

a propo egr-a teraz hmm dlugo sie silnik nagrzewa do 90st :disgust:.. 90st na wskazniku dopiero mam po 30-40km przejechanych!!tak to powinno byc??zazwyczaj robie odcinki 0-20km i silnik sie nie zdarzy jeszcze nagrzewac...hmm no nie wiem prosze specow o wyjasnienie czy sie nic nie stanie...

wiem ze dzieki temu agr-owi silnik sie szybciej nagrzewal do tych 90 do chyba dawał dodatkowy obieg spalin jeszcze na komore silnika

i .... katalizarota nie dało sie wybic;/ jak sobie poradziliscie z tym katem w b6 130km??bo podobo trzeba to przecinac i wyspawywac nie da rady tak najzwyczajniej odkrecic go wybic i zalozyc znowu..chyba bedzie troche zabawy z nim;/

jakies rady mile widziane

aha i od razu sprawdzone zostały popmowtryski wyszlo ze 2 z nich maja po -1.5 i 1.5.. to bardzo zle??

a na nowym fmicu temperatura w dolocie przy ostrym katowaniu auta to okolice 40stopni (na dworzu 25st.)czyli ok 15 wyzsza chyba jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek98igo ty masz wywalona klape gasząca (chyba tak to sie nazywa ) i dlatego ci sie telepie przy gaszeniu.

ja tez mam wywalony EGR i niestety wolniej sie grzeje auto a co za tym idzie spalanie zima troche wzrosnie .

Ale jak sie chce miec szybkie auto to trzeba sie z tym pogodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam wywalony EGR po 10km mam juz 90 stopni wiec grzeje sie normalnie .

Co do kata to wywal go calkiem i wspawaj kawal rurki najprosciej i najszybciej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale wy macie audi b5 a tu mowa o audi b6 i b7 tam jest inaczej tak mi sie przynajmniej wydaje.

10 km to sporo i po przejechaniu takiego dystansu ja tez mam 90 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ty po prostu masz jeszcze zlikwidowana klape gaszaca tak samo jak adamooo i dlatego masz telepanie przy gaszeniu. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze wszystko przez to ze mam troche duzo oleju tzn gorny poziom na miarce :)

trzeba poprostu zalewac tak zeby zawsze sie miescilo przy min granicy:D i autko bedize szybciej dochodzilo do 90st :naughty:

Masz walniety termostat. Sprawź jaka masz temp Vagiem w kanale 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...