Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarol z filmikow wychodzi dobre ponad 8s

Cały filmik trwa niecałe 7,9s więc nie ma opcji żeby było ponad 8.

Niestety B6 to dość ciężki klocek podobnie jak Passat.

Opublikowano

Jarol z filmikow wychodzi dobre ponad 8s

Cały filmik trwa niecałe 7,9s więc nie ma opcji żeby było ponad 8.

Niestety B6 to dość ciężki klocek podobnie jak Passat.

no nie wiem... ja tam widze ze 100km/h nie osiagasz na tym filmiku,dlatego napisalem ze wychodzi lekko ponad 8s
Opublikowano
  • Autor

Jorol ja mam wrazenie ze ten filmik sie konczy przy 96-7km/h a jeszcze 100km/h nie masz.. i pewnie podobne wraznie ma Piotrek98igo

sadze ze skoro masz 0-96km.h 7.9 to do 100km/h bedzie z 8.1-8.2

albo zrob 0-140km/h to bardziej miarodajny wynik niz 0-100

Opublikowano

Jorol ja mam wrazenie ze ten filmik sie konczy przy 96-7km/h a jeszcze 100km/h nie masz.. i pewnie podobne wraznie ma Piotrek98igo

sadze ze skoro masz 0-96km.h 7.9 to do 100km/h bedzie z 8.1-8.2

albo zrob 0-140km/h to bardziej miarodajny wynik niz 0-100

Ok w wolnej chwili zrobie jakieś filmiki.

Opublikowano

Ja mysle,ze spokonie mozna jeszcze 0.5 s urwac na zmianie biegów. pozdr.Moze nawet wiecej.

Opublikowano

A ja mysle chlopaki ze tak naprawde i 200KM to tez szalu nie ma poprostu A4 to ciezki klocek ja w B5 nam 195 KM i naprawde mysle co wiecej przy niej zrobic zeby to zaczelo jezdzic :mysli:

Opublikowano

A ja mysle chlopaki ze tak naprawde i 200KM to tez szalu nie ma poprostu A4 to ciezki klocek ja w B5 nam 195 KM i naprawde mysle co wiecej przy niej zrobic zeby to zaczelo jezdzic :mysli:

wrzucilbys jakis filmik jak to jezdzi to sie oceni :gwizdanie:
Opublikowano

A ja mysle chlopaki ze tak naprawde i 200KM to tez szalu nie ma poprostu A4 to ciezki klocek ja w B5 nam 195 KM i naprawde mysle co wiecej przy niej zrobic zeby to zaczelo jezdzic :mysli:

Tu masz racje. Takie A4 zrobione na 200km jeżdzi dobrze ale szału nie ma.

Opublikowano

A ja mysle chlopaki ze tak naprawde i 200KM to tez szalu nie ma poprostu A4 to ciezki klocek ja w B5 nam 195 KM i naprawde mysle co wiecej przy niej zrobic zeby to zaczelo jezdzic :mysli:

wrzucilbys jakis filmik jak to jezdzi to sie oceni :gwizdanie:

Juz koledzy wrzucili filmiki u mnie jest podobnie tylko ze dopiero ne 3 lapie trakcje :cool1:

Opublikowano

niestety, no quattro no fun

Opublikowano
  • Autor

chlopaki... gdzie mozna kupic w miare niedrogo redukcje do IC z 57mm na 51mm bo nigdzie nie moge dostac

sa tylko samco ale... 100zl nie dam za jedna !!co za ceny :kox:

dajcie jakies namiary... :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

nie maja;/ skonczyly im sie i trzeba czekac 2 tyg;/

a jak bym zakupil 60/51mm??

Opublikowano
  • Autor

moze ktos sie orientuje to auto ktoregos z klubowiczow????!!!

Opublikowano

masz w opisie napisane dzodzo :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

heh znalazlem juz :kox: tylku tu ten kolega ma ciut inny nick Dżo-dżo :naughty:

Opublikowano

I podrobione zdrowo auto na dodatek, to się ładnie zbiera :good:

Opublikowano
  • Autor

Co teraz ze sprzeglem???

jest wogole ses wysylac sprzeglo do radzikowskiego zeby je przerobil na mocniejsze i do tego wstawiac nowke 2-mas??

chyba najslabszym punktem calego tego zestawu sa wlasnie 2-masy czy tak??

moze ktos sie orientuje ile by taki zestaw od radzikowskiego na 400nm wyniosl (bez 2-masu) i ile trzeba czekac na to??

Opublikowano

cos kolo 1500 zl

ale 400 wytrzyma seryjne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.